Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

6x03 - The Third Man » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 26 wrz 2010, o 23:46

6x03 - The Third Man

Spoiler:


Data emisji: 08.10.10r.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 paź 2010, o 21:57

Odp: 6x03 - The Third Man


W końcu odcinek Supernatural, który przez całe 30 minut trzymał w napięciu!
Co mi się podobało to odicnek na początku był strasznie niepokojący. I obrzydliwy - gość się rozpadł, kolejny spuchł, a trzeciemu wylazły robaki z głowy. Masakra po prostu. Dawno czegoś takiego nie widziałem.
Na ogromny plus powrót Castiela! Stęskniłem się za nim :) Oczywiście nie odpowiedział, na żadne nurtujące pytania, ale to było do przewidzenia. Oby się cześciej pojawiał i informował co na froncie wojny dmowej w niebie. Podoba mi się ten wątek. Chociaż ponowna apokalipsa brzmi nudnie.
Laska Mojżeszowa? WTF? I jeszcze inne artefakty? Przecież to wygląda bardziej jak Warehouse 13, a nie Supernatural.
To się Sam nacieszył samochodzikiem xD ale to dobrze bo znaczy to że będzie więcej Impali :) Dobre były wyścigi na początku xD
Telefon od Bena, maska Wendigo i sen o Lisie - oby przez cały sezon nie zapomniano a niej.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 12 paź 2010, o 17:47

Odp: 6x03 - The Third Man


a mnie jakoś zbytnio nie wciągnął.. także ciągle przerywałam oglądanie :P ale początek - heh SN w czystej postaci :D i pojawienie się Castiela tak jakby pod wpływem modlitwy Deana i cała rozmowa o tym - super xD mimo, że wielką fanką Castiela nie jestem, tak jak i tych całych aniołów itd.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 13 paź 2010, o 23:26

Odp: 6x03 - The Third Man


dla mnie odcinek interesujący, Cas i Rafał pozytywnie szkoda tylko, że Castiel znowu jest taki zimnokrwisty jego ludzkie cechy pod koniec 5 sezonu były fajne, Dean i Sam niby fajnie ale jednak napięcie między nimi jest, artefakty niebios mogą byś ciekawe...
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 1 lis 2010, o 21:14

Odp: 6x03 - The Third Man


Hah, Castiel wrócił. Trochę odmieniony, ale może jak znów poprzebywa trochę na ziemii, przypomni sobie jak to jest żyć wśród ludzi :P
Boskie artefakty to fajny pomysł... może jeszcze o nich wspomną, to byłoby fajne :P i Baltazar... lubię tego aktora, też mógłby się pojawiać :P
Chociaż to kolejny w tym sezonie odcinek, w którym chłopaki wpadają na coś większego od nich... ja jednak wolę, kiedy udaje im się pokonać to, z czym walczą :P
Sammy jest strasznie odmieniony... twardszy, bardziej przerażający... co się z nim działo?
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 7 mar 2011, o 11:11

Odp: 6x03 - The Third Man


Wiedziałem, że Castiel wróci. Postać ta moim zdaniem wiele pozytywnego wnosi do tego serialu, tzw. powiew świeżości.
Muszę przyznać, że jak Cass opowiadał o Lasce Mojżeszowej to miałem nie lada ubaw. Oczywiście bez skojarzeń ale Staff of Moyzesh brzmi po prostu lepiej.
Generalnie odcinek oceniam na plus.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 18 kwi 2011, o 22:18

Odp: 6x03 - The Third Man


Castiel się pojawił i od razu lepiej, aczkolwiek i tak dalej nie czuję tego klimatu z poprzednich sezonów. :(

Sprawa ciekawsza niż poprzednio. Chyba będą nam się pojawiać w tym sezonie jakieś artefakty, które zaginęły podczas Apokalipsy. Pierwszy mamy - Laska Mojżeszowa. :D

Poznaliśmy Baltazara. Coś mi się wydaje, że zagości na dłużej w tym sezonie. Ogólnie postać na plus. Lubię tego aktora. :) Fajnie roprawił się z Rafałem, a tym samym pomógł Castielowi. Ten się później odwdzięczył, a Dean miał taką ochotę odesłać Baltazara. :D

Dobre wyścigi braci. :D Dean pokazał klasę Impali. :D No i dobrze, że tamten wózek do kasacji... Impala rulezz! :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 13 lip 2011, o 20:18

Odp: 6x03 - The Third Man


Wciąż tak sobie.
A więc ten sezon będzie o wojnie domowej i szukaniu artefaktów aniołow , ktore rozproszone sa po swiecie? Jakos nie bardzo mi to pasuje, licze na jeszcze jakis w tym udział , moze Boga, Lucyfera, no i ciekawe co z Samem, jego wątek ciekawi najbardziej.
Początek to był prawdziwy SN , świeta scena jak facet cały krwawił w szatni. Policjant z bąblami też dobry.
Cass wrócił i jest jakiś znikający :P Baltazar ok , dobrze , że okazał sie pomocny, polubiłem go.
Sam stracił autko, szkoda , liczyłem na wiecej wyścigów braci :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 6x03 - The Third Man
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.