Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

6x03 Smokey and the Bandit » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2011

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 15 paź 2011, o 13:51

6x03 Smokey and the Bandit

Spoiler:

16.10.2011
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 19 paź 2011, o 11:59

Odp: 6x03 Smokey and the Bandit


Bardzo fajny odcinek.

Dexter w poszukiwaniu "Zębowej wróżki". :D Trochę to naciągane, że tak szybko go odnalazł, ale niech będzie. Podobały mi się ich sceny, dziadek sprytny i szybko przewidział plany Dextera, ale na pewno nie sądził, że Dex to morderca. Dziadek nie zginął jak chciał, syn nie dowie się kim był, a Dexter na pewno dostał kolejną lekcję życia. Nie chce skończyć jak "Zębowa wróżka". Zdziwiła mnie scena kiedy wywaliło mu się pudełko. Zdenerwowany, że porządek nie został zachowany, nie wie już która próbka do kogo należy. Po co to? Czyżby koniec z próbkami? Nie, no nie może być. Przecież to rytuał Dexa...

Cieszę się, bo dostaliśmy trochę więcej scen z fanatykami religijnymi. Nie było ich tylko ile bym sobie życzył, ale na pewno więcej niż w poprzednich odcinkach. Wątek rozwija się kapitalnie, a ta końcówka - opadła mi szczena. Jeźdźcy Apokalipsy - znany motyw, chociażby z Supernatural, ale bardzo interesujący. Zobaczymy jak zareaguje na to Dex i czy szybko połączą to morderstwo ze sprawą z wężami...

Debra średnio daje sobie radę z nową posadą. Trochę ją to przerasta. Laguerta i Quinn nie pomagają. Z kolei bardzo podoba mi się postawa Batisty. Naprawdę świetny koleś z niego. Do tego pojawiły nam się nowa postać w Wydziale Zabójstw - narcystyczny gwiazdor, ale Deb go szybko przytemperowała. :D Świetna scena swoją drogą...

O co chodzi z tą nową laborantką? Co to za świruska jest, dlaczego zajumała rękę, która jest dowodem w sprawie "Ice-truck Killera"? Hmm, interesujący wątek...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

remoteseries

Użytkownik

Posty: 33

Ulubiony serial:
The Sopranos

gadu:
3224037

Postdodano 20 paź 2011, o 00:10

Odp: 6x03 Smokey and the Bandit


Mi się najbardziej podobał moment gdy Dexter kończył z "Zębową wróżką" i powiedział, że myślał, że on jest kimś wyjątkowy, bo potrafił porzucić ciało na trawniku jakiegoś tam gliny, a on powiedział, że się nawalił i nie chciało mu się jechać na autostradę xd
Polecam rozszerzanie do przeglądarki Chrome
z którym nie ominiecie żadnego nowego odcinka swojego ulubionego serialu. Więcej pod linkiem: >> link <<
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 20 paź 2011, o 15:19

Odp: 6x03 Smokey and the Bandit


Deb dobrze dogadała temu nowemu, zjechała go równo,jego mina bezcenna :D
Laguerta jest wkurzająca, jak dalej chce po swojemu kierować Deb
Laborantka jest szajbnięta :O pewnie coś więcej z tego będzie
znalezienie zębowego wróżka faktycznie za szybko, co to, tylko 1 zakład dla emerytów jest? no i jak babka ochoczo poszła po kawkę dla Dexa, to się raczej nie zdarza :P w ogóle w tym odcinku zaczęło mnie zastanawiać to , że Dex ma tak dużo wolnego czasu na tropienie morderców, przecież on ma normalna pracę? i powinien te 8 h spędzać na posterunku, chyba że to jakoś inaczej wygląda

a ta końcówka, wydaje mi się, że to było nawiązanie do słów zębowego - że jeśli Dex nie będzie już mógł zabijac, to nic mu nie pozostanie, i odpowiedzi Dexa coś w deseń, że poza tym są inne ważne sprawy. A potem Dexowi spada pudełko i jego rozpacz wskazująca na to, że jednak zabijanie i kolekcjonowanie ofiar jest dla niego ogromnie ważne

trailer następnego odcinka - zapowiada się mnóstwo akcji, na pewno będzie emocjonująco
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 20 paź 2011, o 17:40

Odp: 6x03 Smokey and the Bandit


0lina napisał(a):w ogóle w tym odcinku zaczęło mnie zastanawiać to , że Dex ma tak dużo wolnego czasu na tropienie morderców, przecież on ma normalna pracę?

Dopiero teraz, po 5 sezonach, 60 odcinkach to zauważyłaś? :D Niestety ten serial jest w pewnych aspektach mało realny i nie ma sensu sobie psuć zabawy zagłębiając się w nie.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 21 paź 2011, o 13:15

Odp: 6x03 Smokey and the Bandit


nie zastanawiałam się wcześniej nad tym :] i zwykle oglądałam hurtowo, więc nie zwracałam uwagi
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 24 paź 2011, o 18:57

Odp: 6x03 Smokey and the Bandit


Odcinek całkiem fajny, ale to końcówka była kapitalna i to przyszły odcinek zapowiada sie szczególnie interesująco.
Jaki cel mają ci fanatycy? Wystraszenie ludzi przed apokalipsą? Nie powiem , sposoby mają ciekawe :).

Dex i zębowa wróżka :D, śmieszne dosyć , dziadek zboczuch i wszystko jasne, po ich rozmowie i zakończeniu żywotu dziadka Dex zaczął sie zastanawiać nad swoją przyszłością, jak ułoży sobie życie, by nie skończyć jak ten starszy pan.
Dobry moment z wywaleniem pudełka, ta rozpacz i zakłopotanie, ale lepiej niech nie rezygnuje ze swojego rytuału :).

Ciekawi mnie ta dziewczyna Masuki , czy można ją powiazać z fanatykami? Dobrze, że miesza jest ciekawie.

Deb jak sie spodziewałem , nie radzi sobie najlepiej na nowym stanowisku , do tego La Guerta ciągle na nią dmucha.
Quinn , wkurzający koleś, po tych paru odcinkach mam go już po prostu dość. Już wolalem jak interesował się zachowaniem Dexa i miał podejrzenie wobec niego , a w tym sezonie to taki pizduś glancuś i maminsynek :P.

Po końcówce z niecierpliwością czekam na następny odcinek. Już zasysam.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 26 paź 2011, o 11:17

Odp: 6x03 Smokey and the Bandit


Juz mnie troche zaczyna to wkurzac, ze Dexter tak szybko znajduje tych zlych ludzi, ale jak ktos wczesniej napisal nie bede nad tym rozmyslal i psul sobie zabawy ;)

Stazystka Masuki jest dziwna i mysle, ze jakas ja wykorzystaja w tym sezonie ;)

Watek fanatykow coraz ciekawszy, pierwsze moje skojarzenie z nimi, to ze sa jakby illuminaci. Wiem glupie :p
Ostatnia scena, poloczenie ludzkich czesci z manekinami mocne, czekam zaraz zabieram sie za nastepny odcinek ;)
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 lis 2011, o 00:38

Odp: 6x03 Smokey and the Bandit


Całkiem niezły odcinek, ale to głównie zasługa końcówki. Motyw z Zębową wróżką mnie denerwował i już miałem dość tego starucha. Jednak końcówka z nim całkiem niezła. Dexter myśli że wszystko mu się pięknie układa, a tu taki zonk i stary dziadyga go podszedł. Jednak oczywiście długo go na muszce nie trzymał, a Dex znowu rozwalił sobie samochód :) Fajna ostatnia rozmowa między tą dwójką. Szkoda tylko że Dexter nie powiedział mu że to on jest Bay Harbor Butcher :)

Debra oczywiście wątpi że sobie poradzi na stanowisku, ale na szczęście słucha brata i podąża za instynktem. I dobrze że nie śłucha Marii bo jej nie lubię ;) Ten telefon od Angela był wspaniały :D Ciekawe tylko jak sobie poradzi z wielką sprawą jaka się zbliżą.

U Travisa nieźle - porwał gościa i zmusza go by ukorzył się za swoje grzechy, a gdy do tego dochodzi postanawia go zabić. Dzięki temu dostajemy pokręconą wersję 4 jeźdźców apokalipsy na ulicach Miami. Chore :)

Ryan zarypała dowód ze sprawy Ice - Truck - Killera?! Po co jej to? Wygląda na to że i ona jest psychiczna, a szkoda bo lubie ją .Dobre było jak dała koza Quinnowi, a umówiła się z Masuką xD
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 25 cze 2012, o 00:12

Odp: 6x03 Smokey and the Bandit


Wątek z 'Zębową Wróżką' raczej średnio mi się podobał. Sama postać super, zgorzkniały dziadek bez żadnych przyjemności w życiu prócz golfa i patrzenia na swoje trofea. Co mi się nie podobało to ta cała moralizatorska wstawka, jak to niby Dex skończy w przyszłości tak samo, bla bla bla. Poza tym szkoda, że Dexter jednak nie zabił go tak jak zawsze zabijał innych. Choć z drugiej strony dobrze dla syna 'Wróżki'.
Za to w sprawie fanatyków mamy wielki skok w górę. Adrenalina podskoczyła niesamowicie jak zobaczyłam Jeźdźców Apokalipsy. Pomysł świetny i całkiem dobrze rozegrany.
Debra się szamocze na nowej posadzie, ciężko idzie ale mam nadzieję, że w końcu jakoś jej się wszytko ułoży. Laguerta naciska i przyciska, za to Angel jak zawsze jest świetnym przyjacielem.
Mamy nową postać. Mam co do niego wielkie nadzieje. Pierwsza scena z jego udziałem - mistrzostwo. Debra pokazała na co ją stać i że nie da sobą pomiatać byle komu :D Oby tak dalej.
Stażystka budzi moje obawy, okropnie nie podoba mi się fakt, że ukradła rękę - to się nie może dobrze skończyć.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 9 cze 2013, o 15:27

Odp: 6x03 Smokey and the Bandit


Spokojny odcinek, fajna końcówka.

Zębowa wróżka taka sobie, nowa postać wydaje sie ciekawa.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 6x03 Smokey and the Bandit
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.