Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

6x02 - Goodbye » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 9 wrz 2009, o 15:02

6x02 - Goodbye

Spoiler:


Data emisji: 24.09.2009
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 wrz 2009, o 00:29

Re: 6x02 - Goodbye


Omg, szczerze to ta części była lepsza od poprzedniej jednak. Więcej się działo.
Ten chłopak i dziewczyna dali radę. :)
Szef trafił do szpitala pod ostrze Torez, nice. :D
Ale Najbardziej rozwaliła akcja z połączeniem szpitali... No i jeszcze jedna sprawa, Derek i Mer i ciągły seks. ;p I ogólnie ten odcinek był fajnie zrobiony, każdy był lektorem, każdy coś powiedział, każdy w końcu zakumał że G. nie żyje...
We Are The World haiti
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 wrz 2009, o 00:30

Re: 6x02 - Goodbye


I miałem rację. Drugi odcinek o wiele lepszy od pierwszego. Zamknął tą całą historię w jedno. Nie ma już żalu po George'u, wszyscy podążyli naprzód. Alex wreszcie się wyżalił Izzie, Meredith wreszcie się wypłakała, do Christiny dotarło, że O'Malley nie żyje. Może po pierwszym odcinku narzekałem, że to nie są Ci sami Chirurdzy. Po części to prawda ale chyba brakowało mi tej zgranej paczki... Grey's Anatomy to jeden z tych seriali od których zaczynałem. Mój ulubiony.
Pierwszy odcinek nie zachwycił, był inny, smutny, odszedł jeden z głównych bohaterów. Może i musiał mieć taki klimat, który nie wszystkim musiał się spodobać... Lecz drugi domknął całość, z czego jestem zadowolony :)
trust him... he's a doctor!
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 28 wrz 2009, o 14:07

Re: 6x02 - Goodbye


Skomentuję tu oba odcinki, żeby nie pomieszać co było w którym :p

Wg mnie początek sezonu był dobry. Nie wiem co tak narzekacie. Wiadomo, że jak umiera jedna z głównych postaci to musi być smutno. A scena na cmentarzu pokazała, że to jednak wciąż są Greysy, bo z tych smutów zrobili jedną wielką głupawkę xD. I potem Cristiny caviche, scena Callie/Lexie "jak bardzo jesteś lesbijką w skali od 1 do lesbijki", Mer/Der uprawiający seks gdzie tylko się da, Callie pięknie załatwiająca szefa jak przyszedł z rozwaloną nogą do Mercy West, Cristina zajadająca lody dla ludzi z rakiem :D. A końcówka pokazała, że każdy dotarł do tego piątego etapu żalu, więc w następnych odcinkach już powinno być lżej.

A jeszcze co do połączenia z Mercy West. Mam nadzieję, że Shonda tego nie skopie bo z jednej strony to może być świetne odświeżenie serialu, ale z drugiej strony gwóźdź do trumny. Oby było to pierwsze.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 wrz 2009, o 19:44

Re: 6x02 - Goodbye


Mi się wydaje że będzie sporo fajnego zamieszania, zrzędzenia Cristiny i w ogóle będą awanse i zwolnienia. Czyli będzie fajnie.
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 2 paź 2009, o 21:15

Re: 6x02 - Goodbye


Zdecydowanie lepszy od premiery. Teraz sam nie wiem na co narzekałem. :p Premiera dobra była, taka jaka miała być. Najbardziej mi się podobał narrator w postaci wszystkich. Do każdego dotarło, że George umarł...

Sprawy lekarskie się rozwiązały korzystnie; mogli troche namieszać, ale pewnie byłoby jeszcze smutniej, więc dobrze, że to zostawili. :p

Zmiany nadchodzą, połączenie z Mercy West może być ciekawe, ale równie dobrze mogą to spieprzyć; jak juliee powiedziała.

Genialna była scena Lexie/Callie! I wogóle Callie/Mark best friends są świetni. :P

Calli/Arizona/Lexie - moje trzy ulubione postacie. :P ^^
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 paź 2009, o 12:10

Re: 6x02 - Goodbye


Chris, wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć, że się przekonasz do tego startu. :)
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 6x02 - Goodbye
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.