Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Urlop na żądanie Off-topic 71
Jakie wygodne buty polecicie? Off-topic 69

6x01 - The Date Night Variable » Seriale komediowe » The Big Bang Theory • seriale forumtv.pl

<<

0lina

Przyjaciel forum

Postdodano 24 wrz 2012, o 21:32

6x01 - The Date Night Variable

Spoiler:

27.09.2012
<<

eLMaQ

Moderator

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 wrz 2012, o 14:31

Odp: 6x01 The Date Night Variable

Niezły powrót, ale odcinek bez rewelacji.

Całkiem zabawnie sceny w stacji kosmicznej. Perypetie Howarda świetnie mi się oglądało, jak kłamał najpierw matce, a później żonie. :P Jestem ogromnie ciekawy, jak to wszystko rozwiąże jak wróci na Ziemię. :P
Genialne komentarze Ruska. :P "Nie mam pojęcia, jak oni mogli wygrać Zimną Wojnę" :D

Sheldon i Amy...nuda...oprócz cudownego komentarza Sheldona z pierwszego Spidermana. :P :P

Leonard i Penny...nuda...jedynie "Go Sports!" mnie rozśmieszyło. :)

Raj jakoś daje radę, choć i tak wolałem najbardziej tą postać w pierwszych dwóch seriach. Teraz strasznie zrobili z niego 'geja'. I jeszcze ten wątek ze Stuartem. :/ Najlepszą jego sceną w tym odcinku, było pijane wytłumaczenie sytuacji Penny i Leonarda. :P
<<

0lina

Przyjaciel forum

Postdodano 29 wrz 2012, o 15:46

dokładnie bez rewelacji :P
Amy i Sheldon przynudzali :P Leonard i Penny w sumie tez, Raj ich wszystkich posklejał. Zauważyliście, że jak go wyrzucili na korytarz to wyleciał z drzwi mieszkania chłopaków przy schodach, zamiast z drzwi Penny? :P
<<

zis

Nowy użytkownik

Ulubiony serial:
Tylko jeden?

Postdodano 30 wrz 2012, o 23:17

Faktycznie odcinek jak na otwarcie sezonu to słabiutko ale było kilka dobrych momentów jak ten ze Spider-mena czy zamiana ról Leonarda z Penny
Zapraszam (jeśli oczywiście masz ochotę) na mojego bloga o serialach - http://scianadziwnychmysli.blogspot.com
<<

salmaatache

Przyjaciel forum

Ulubiony serial:
Lost

Postdodano 30 wrz 2012, o 23:26

Re: Odp: 6x01 The Date Night Variable

Z tym serialem zaczyna się dokładnie to samo co z TAAHM. Oklepane schematy, powtarzanie żartów. Premiera wynudziła mnie okrutnie.

Jedyny wart uwagi moment to interakcja Raja i Stuarta w sklepie pod koniec odcinka.

0lina napisał(a):dokładnie bez rewelacji :P
Amy i Sheldon przynudzali :P Leonard i Penny w sumie tez, Raj ich wszystkich posklejał. Zauważyliście, że jak go wyrzucili na korytarz to wyleciał z drzwi mieszkania chłopaków przy schodach, zamiast z drzwi Penny? :P

Przecież siedzieli w mieszkaniu Sheldona i Leonarda.
<<

steru

Znawca

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 1 paź 2012, o 11:31

Odp: 6x01 - The Date Night Variable

Odcinek dość słaby. Na plus nie ma zbyt wielu rzeczy, można jednak do nich zaliczyć rozmowy Howarda z matką i Bernadette oraz Sheldona cytującego Spidermana.

Leonard stał się bardzo nudną postacią, nie chce się na to patrzeć. Raj stał się strasznie... zniewieściały, przez co również nudny. Powinni dać mu wreszcie babę z krwi i kości i skończyć te smuty.

Kolejna odcinki oczywiście obejrzę, ale jakoś tak bez specjalnych emocji.
<<

MirMił

Przyjaciel forum

Postdodano 21 paź 2013, o 14:59

Odp: 6x01 - The Date Night Variable

Ja czekam na kolejny sezon :) cały czas jest śmiesznie dla mnie :)