Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

6x01 - Straw » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 wrz 2013, o 14:32

6x01 - Straw

Spoiler:


--------------

- Sons of Anarchy wróciło z nowym sezonie i szczerze mówiąc jakoś niespecjalnie ciągnęło mnie do oglądania. Czekałem na nowy sezon, ale miałem opory przed jego włączeniem. To chyba wynika z zmęczenia materiałem. 5 lat śledzenia jakiegoś serialu to szmat czasu i nawet najlepsze produkcje mogą zniechęcić. Tylko, że o tym wszystkim zapomina się tuż po włączeniu odcinka bo serial jest tak dobry jak zawsze
- jak na premierę epizod był całkiem spokojny. Trochę się działo, trochę przestoi i trochę brutalnie. Spodziewałem się więcej, ale nie ma się zbytnio do czego przyczepić. A te całe kontrowersje związane z odcinkiem? Śmieszne. Serial ma określony rating wiekowy więc dzieciaki nie powinny go oglądać, a dorośli niech sobie sami wyciągną wnioski skąd się biorą takie rzeczy. Sama scena pokazana z wyczuciem, a przez cały odcinek postać chłopaka budziła zainteresowanie. Ciekawe tylko jakie będzie to miało konsekwencję dla fabuły. Koniec handlu bronią? Nagonka na klub?
- u bohaterów dzieje się. Tig impulsywnie popełnia morderstwo topiąc gościa w szczynach - jak zwykle czarny humor obecny w serialu. Chibs daje upust złości na Juiceie, a potem bratersko go zszywa. Bobby myśli nad zostaniem Nomadem. Jax rozwija działalność i poznaje ciekawą burdelmamę i jeszcze ciekawszego nowego gangstera z Stockton. Hap i Unser dalej robią za opiekunki do dziecka. Jest dobrze.
- najciekawiej wypada wątek więzienny. Tara szybko nie wyjdzie, ale już zyskuje pozycję w więziennej hierarchii. Wie, że musi pokazać że trzeba się z nią liczyć. Tylko bez sensu, że nie chcę się spotkać z Jaxem. Natomiast Clay zacznie donosić. Albo i nie bo z nim nigdy nic nie wiadomo. Pewnie będzie chciał jak najwięcej ugrać dla siebie, a zemsta będzie na drugim planie. Ten Marshall co ma go w garści jest dziwny, również ma swoje problemy. I jest sadystyczny. Tortury nad Otto trwają dalej. Śmierć byłaby dla niego wybawieniem, ale na to nie ma raczej co liczyć
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 27 wrz 2013, o 11:18

Odp: 6x01 - Straw


Ech.. Bardzo mało czasu mam na oglądanie seriali ale na SOA zawsze jest czas. Start sezonu jak zwykle zacny. :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 29 wrz 2013, o 19:21

Odp: 6x01 - Straw


Piękny powrót Sons of Anarchy.
Stare problemy dalej się ciągną za klubem.
Następca Pope'a chce Tiga - ciekawe jak tym razem Jax z tego wybrnie. Bo nie zakładam, że faktycznie go wyda.
Sam Tig dalej w rozsypce, daje się sprowokować i topi gościa w moczu a później jeszcze go obsikał. Only Tigger...
Juice wraca i wszyscy chyba mają z tym niemały problem. Piękna scena jak Chibie się na nim po bratersku wyżywa - spuszcza mu wielce zasłużone manto a później zszywa. Fajna scena jak oboje siedzą w barze z Lylą pobici i umęczeni.
Pojawia się nowa, ciekawa postać. Charles Barosky, były policjant teraz sobie rządzi dzielnicą. I policją. Nieźle się facet ustawił. W dodatku świetny aktor w tej roli więc mam nadziej, że będzie go więcej.
Jeszcze jedna nowa postać - Colette. Ciekawe jak się będą z nią interesy układać klubowi i Nero. Jax już się z nią zaznajamia nieco bardziej prywatnie. Ale nie dziwię się, od Tary ani słowa, nie chce z nim rozmawiać, ani go widzieć...
Uwielbiam jak Happy bawi się w niańkę - zupełnie inna postać. No i bardzo się cieszę, że jakby więcej go trochę było w tym odcinku. Uwielbiam go więc oby tak dalej. Teraz jako Sergeant at Arms powinien się pojawiać częściej i mieć jakąś większą rolę w serialu. Poza tym czekam na scenę spotkania przy stole - chcę zobaczyć jak to teraz wygląda po tych wszystkich zmianach.
No i Bobby planuje się chyba z Charming. Szkoda.
U.S. Marshall... On chronił Clay'a w nadziei, że wyda klub. Na szczęście tak się chyba nie stało, ale wiadomo czy stary jeszcze nie pęknie. On też torturuje biednego Otto. Aż żal patrzeć. I ta scena odlotu po narkotykach - łoooł...
Tara miała chwilę załamania ale mam wrażenie, że ona ma szansę jakoś się w tym więzieniu urządzić. Pokazała to scena zmasakrowania złodziejki koca :D Go Tara!
I wątek dzieciaka. Jakoś przez cały odcinek miałam wrażenie, że to jemu stanie się coś niedobrego, że będzie strzelanina i zginie czy coś w tym stylu. A tu jednak nie. Nie widzę w tym kontrowersji prawdę mówiąc. Takie rzeczy się dzieją a to nie jest serial dla dzieci więc dlaczego by tego nie pokazać?

 


  • Podobne tematy do 6x01 - Straw
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.