Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

6x01 - Exile on Main St. » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 wrz 2010, o 22:11

6x01 - Exile on Main St.

Spoiler:


Data emisji: 24.09.2010
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 25 wrz 2010, o 23:22

Odp: 6x01 - Exile on Main St.


bardzo słabo jak dla mnie.
nie wczułam się w odcinek wcale
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 26 wrz 2010, o 22:25

Odp: 6x01 - Exile on Main St.


OMG Supernatural is back :):):)

i na tym koniec euforii...

odcinek z dżinami jak na początek fajny motyw, ale jakoś bez dramatów, akcji w ogóle emocji, jak Dean wrócił z piekła w 4 sezonie i bracia się spotkali to było ciekawie w tym wypadku marna powtórka powrotu z piekła...

Dean jako family man słodki, ale nie pasuje totalnie, Samuel tajemniczy i coś knuje ciekawe w którą stronę...

no cóż ogólnie oglądać będę z nadzieją na poprawę akcji... jak najszybciej...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 wrz 2010, o 23:53

Odp: 6x01 - Exile on Main St.


A mi się jak zwykle podobało. Zresztą ja tak mam ze wszystkimi serialami, które lubię - odcinek był dobry czy zły mi się i tak podobało bo zawsze się znajdą jakieś fajne sceny :)
Fajnie na początku pokazali nowe życie Deana przeplatane jego przeszłością. Zupełnie się w tym ie odnajdywał. Szkoda tylko, że nie położono wiekszego nacisku na demony przeszłości i te problemy z alkoholem bo mogłoby ciekawie wyjść.
Pojawienie się Sama fajne. oczywiście musiał uratowac tyłek bratu :) I fajnie sparodiował spotkanie się ich po wskrzeszeniu Deana :) Ciekawe co za tajemnica się kryje za ich powrotem i kto jest za to wszystko odpowiedzialny.
Znowu powrócił Samuel. I rodzinka Cambellów. Mi się podoba ten pomysł z powiększaniem szeregów łowców. Brakowało mi tego od drugiego sezonu bodajże. Ciekawe tylko co zrobili z ym dżinem.
Samo polowanie takie sobie. Dean wyszedł z wprawy, Sam też sobie nie radził. Wyszło w sumie średnio.
Zaskoczyła mnie natomiast końcówka - Dean został jednak z Lisą. JEdnak już w następnym odcinku zapewne wróci do regularnych polowań.
Dobre było jak rozmawiał z tym gościem czym się zajmował w przeszłości xD
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 27 wrz 2010, o 17:24

Odp: 6x01 - Exile on Main St.


zawiodłam się trochę..
dziadek i spółka mi się nie podobają
to, że Sam i Bobby nie powiedzieli Deanowi, że Sam wrócił, też mi się nie spodobało
polowanie też niespecjalne
a najbardziej mi się Sam nie podoba, widać, że jest jakiś zmieniony i obcy.
Podobały mi sie za to pojedyncze scenki, np. początkowe zestawienie Deana łowcy i Deana głowy rodziny; wzmianka o tym, że Dean sobie nie radził, pił i miał koszmary; Sam nie chcący Impali (wiem, to smutne i dokopał tym Deanowi ale nie może być różówo) i zaskoczona byłam jak na końcu Dean postanowił pozostać z Lisą, ale wiadomo że za parę odcinków zmieni zdanie.
Ogólnie czekam na rozwój zdarzeń, oby w dobrym kierunku.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 wrz 2010, o 22:24

Odp: 6x01 - Exile on Main St.


Dziwny odcinek, odczucia mam póki co bardzo średnie.
Sam, dziadek - Samuel i kuzyni jako nowa drużyna łowców zaliczam jak najbardziej na plus. Może to być fajnym odświeżeniem serialu, zwłaszcza, że coś cicho kombinują.
Powrót Sama dziwny i jego zachowanie też jest nieco inne niż nas przyzwyczaił. Ciekawe czy to przez piekło czy przez coś innego.
Trochę zdziwiło mnie to, że Dean został z Lisą, ale wcale mu się nie dziwię. Przez ten rok próbował żyć w końcu normalnie i widać, że znalazł kogoś na kim mu zależy.
Sama sprawa z dżinami była taka sobie, walka z nimi bardzo słaba. Najbardziej z tego wszystkiego podobały mi się halucynacje.
Teraz czekamy na ciąg dalszy. Premiera nie jest zła, ale po Supernaturalu oczekuję dużo więcej.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 paź 2010, o 22:26

Odp: 6x01 - Exile on Main St.


również zawiodłem się na tym odcinku... nie wiem czego miałem się spodziewać po zakończeniu 5 sezonu ale to rozpoczęcie jakoś mi nie podeszło.

podobały mi się te przebłyski Deana z jego wcześniejszego życia. ale jako przykładny mąż i ojciec mi nie pasuje.
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 1 lis 2010, o 01:36

Odp: 6x01 - Exile on Main St.


Mnie też premiera nie powaliła na kolana. Początek nawet fajny - Dean niby prowadzi spokojne życie na przedmieściach, a pod łóżkiem trzyma broń i wodę święconą... tajemnicze zadrapania, wszystko spoko.
Ale od momentu, kiedy pojawił się Sam, zrobiło się dziwnie. Zamiast dwóch łowców dostajemy całą rodzinkę. Zamiast śledztwa, ogarniania co to za potwór i jak go złapać, od początku wiadomo kto to i czego chce. Wiem, że inaczej nie zawsze znaczy gorzej, ale akurat w tym wykonaniu nie podobało mi się to "inaczej".
Jedyny fragment, który mnie zaintrygował to dziadek, każący zabrać dżinicę. Ciekawe, co chce z nią zrobić ;)
Dean wrócił do swojego spokojnego życia. Ciekawe na jak długo ;)
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 7 mar 2011, o 11:03

Odp: 6x01 - Exile on Main St.


Co prawda ostatni komentowany przeze mnie odcinek Supernatural to finał sezonu drugiego, to w każdym razie jestem już na bieżąco. Miałem delikatny zastój z komentarzami i postanowiłem je wznowić od sezonu 6.

W piątej serii pozornie wszystko dobrze się skończyło. Szatan poszedł do diabła wraz z Michałem :) Wyglądało na to, że Dean rozpocznie szczęśliwe życie, a Sam powróci do żywych. Tak też się stało.

Podobał mi się motyw z Deanem w roli szczęśliwego ojca. Należało się chłopakowi. Sam natomiast dobrał sobie niezłą ekipę :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 12 kwi 2011, o 18:58

Odp: 6x01 - Exile on Main St.


Hmm, jak dla mnie to przeciętny początek nowego sezonu.

Jakoś trywialnie rozwiązana sprawa z Samem. Spodziewałem sie czegoś mocniejszego, a tymczasem otrzymaliśmy powtórkę z rozrywki. Powrót Deana w 4. sezonie świetny, powrót Sama już moim zdaniem do bani. Jakoś wszystko dziwnie się działo. Miałem wrażenie jakbym oglądał inny serial...

Samuel ewidetnie coś knuje. Ciekawe o co chodzi. Można było się w sumie spodziewać, że tak słodko, miło i rodzinnie to nie będzie.

Ciekawie zapowiada się sprawa Deana. Jak zamierza to wszystko pogodzić. Mam tylko nadzieję, że nie uśmiercą nam Lisy i Bena...

Szkoda Impali. :( Sam zamienił ją na jakiś badziew. Nawet nie chciał przyjąć jej od Deana.

I ja się pytam: gdzie Cas do cholery? :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 13 lip 2011, o 09:40

Odp: 6x01 - Exile on Main St.


Początek sezonu taki sobie.
Fajnie , ze powrocili do dzinów , sa to ciekawe stworzenia.
Wyszli niestety gorzej od oryginału , czyli tego pierwszego dzińa , którego poznaliśmy.
Walka z nimi też przeciętna, Sam i Dean sobie nie poradzili.
Choć Sam juz od roku jest na wolności i poluje na potwory , ze swoją nową ekipe.
No własnie coś za dużo tych wskrzeszeń, ale fajnie ze sa nowe postacie.
Dziadek ok, tylko co oni z tym dzinem kombinują.
Nowe autko Sama fajne :) , ale impala i tak wróci.
Deana rozumiem , dowiedział sie ostatni o powrocie Sama i był zły , mimo słabego dla niego roku , gdzie prowadził normalne, nudne i nieszcześliwe życie, chciał natychmiast wrócić, ale tak łatwo mu nie jest teraz to wszystko zostawić.
Lise lubie , ale jej gra mnie odpycha, strasznie sztucznie, i jak to jest ona wie czym Dean sie zajmował? Troche głupie to.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 6x01 - Exile on Main St.
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.