Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

6x01 & 6x02 - Broken » House M.D » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 wrz 2009, o 12:33

6x01 & 6x02 - Broken

Spoiler:


Data emisji: 21.09.2009

Zdjęcia z odcinka
Kolejne zdjęcia
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 22 wrz 2009, o 22:00

Re: 6x01 - Broken


Sezon zaczął się, jakby to ująć... z grubej rury :D
Dużo humoru ale odcinek miał głębię, dawał do myślenia. Niektóre momenty (np. np. uzdrowienie Annie przez Pana Wolności) były bardzo wzruszające i świeczki w oczach stawały, ale padły one na podatny grunt :P

Ciekawi mnie tylko ile potrwa taki stan rzeczy. Znając życie w następnym odcinku wszystko zacznie wracać do 'normy'. Przyznam, że chciałbym więcej 'naprawionego' House'a pooglądać.

Pokuszę się o 10/10 dla tego epizodu nawet :)

Edit. No i scena freestylowa też wymiatała :D
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 22 wrz 2009, o 23:13

Re: 6x01 - Broken


Oj nie, 10 nie dam. House zawsze jest dobry, ale to nie powaliło. Cieszę się, że wszystko na początku rozwiązali z jego leczeniem i mam nadzieję, że kolejne ep będą już w szpitalu. Cięte żarciki Grega oczywiście jak zawsze powalały :D
Motyw z tą zdzirą mi się nie podobał. Wara od House'a, on MA CUDDY :[
Szkoda, że każdy odcinek nie trwa 1h27min :P
A właśnie, czy skoro pierwszy ep był podwójny, będzie jakaś smutna przerwa? :/
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 wrz 2009, o 23:43

Re: 6x01 - Broken


A właśnie, czy skoro pierwszy ep był podwójny, będzie jakaś smutna przerwa? :/


Spróbowaliby :D Następny odcinek już(tzn dopiero) za tydzień.

W 100% zgadzam się z Be Ironic - House ma Cuddy i koniec. Nie chcę żeby był z kimś innym bo to już nie będzie to samo. I akie małe życzenie co do sezonu - niech spawy między nimi pójdą do przodu. Szybko. bardzo szybko :)

Jak się oglądało odcinek? Na pewno inaczej, żadnej zagadki medyczny i tylko House nie licząc epizodu Wilsona i Cuddy. Gorzej? Raczej nie bo siła tego serialu tkwi w Gregu. Jego ciętych dowcipach, kłamstwach i podejściu do życia. Nie wierzę że ten psychiatryk w jakims stopni zmienił jego podejście do życia. I nie zdziwiłbym się gdyby niedługo znowu zaczął brać pigułki.

Bardzo mi się podobało jak House próbował uleczyć pacjentów i nic mu się nie udawała. Dopiero pod koniec jak postanowił coś zmienić udało mu się na prawdę kogoś wyleczyć. Na prawdę bardzo fajna scena.

Z tych śmieszniejszych podobała mi się ta z wesołym miasteczku( z dramatyczną końcówką) i konkurs talentów jak Greg rapował. No i Alvie - jedna z najbardziej wyrazistych postaci w odcinku.

Związek z Lydią mi się nie podobał, ciekawe czy odcśnie na nim jakieś piętno i jeszcze się ona pojawi. Oby nie... Chociaż nie zdziwłbym się gdyby ktoś inny z psychiatryka wpadł jako zwykły pacjent.

Ciekawe czy teraz House będzie chodził na konsultację do Nolana, miłoby jakby chodził do niego na kozetkę :]
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 23 wrz 2009, o 16:39

Re: 6x01 - Broken


Czesiek_PL napisał(a):żadnej zagadki medyczny


Bardzo dobrze, bo brak napisów mi nie doskwierał :P Mniej terminologii medycznej, więcej zrozumienia :D
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 wrz 2009, o 18:31

Re: 6x01 - Broken


Wszystko o czym myślałem, zostało już napisane. :P Więc powiem tylko, że odcinek bardzo mi się podobał, House dalej trzyma formę, oglądało mi się go niczym jakiś film fabularny (trwał bite półtorej godziny, jak prawie każdy nowy film). :D
W sumie nie było takiej sceny czy postaci, która mi się nie podobała. Jestem tylko ciekawy przez jaki czas (ile odcinków) House pozostanie czysty od leków i czy się chociaż trochę zmieni. :P Z chęcią zobaczyłbym jakiegoś pacjenta psychiatryka w jakimś następnym odcinku. :P

P.S. Pokaz talentów i rapujący House był genialny! I na końcu ten motyw z tortem (ciekawe czy to np. nie była improwizacja samego aktora :P).
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 wrz 2009, o 20:33

Re: 6x01 - Broken


Najlepszy odcinek House'a - to moja skromna opinia. Czasami już miałem dość tej schematyczności. A tu nagle oglądam odcinek i serial odwrócił się o 180 st. Od początku do samego końca oglądałem z otwartą japą.
W każdej minucie widzimy przemianę Grega. Nawet nie brakowało mi tu innych postaci. Może jestem dziwny, że mi się ten odcinek tak spodobał :D ale wg mnie tego było trzeba serialowi.
Może najmniej mi pasowało to co zaszło pomiędzy Gregiem a Lydią. Ale dzięki temu doktorek coś zrozumiał :)
Od początku polubiłem Alviego, koleś był najlepszy. Mam nadzieję, że się jeszcze pojawi.
Ehhh i ta piosenka na końcu. Świetnie, świetnie, świetnie :D 11/10 :P

PS: Sceny w wesołym miasteczku i podczas pokazu talentów - awesome :D Jednak House po części jest człowiekiem.

PS2: Zauważyliście, że na tej tablicy nad House'm jakiś koleś się nazywał Janosik? :D
trust him... he's a doctor!
<<

Kamil220

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 24 wrz 2009, o 14:40

Re: 6x01 & 6x02 - Broken


Potrzebuję nazwy nuty która leciała na początku 6x01 zna ktoś ?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 wrz 2009, o 15:40

Re: 6x01 & 6x02 - Broken


Radiohead - No Surprises?
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 28 wrz 2009, o 22:21

Re: 6x01 & 6x02 - Broken


Młahaha a ja oczywiście muszę miec inne zdanie i nie będę się rozpływać i zachwycać nad odcinkiem :P Ja jestem przyzwyczajona do "Starego" House'a i taki ma być, rozumiem, że niby czasem potrzebne są zmiany i powiew świeżości, ale taka wersja średnio mi się podobała ;) Na plus - Alvie, konkurs talentów, dowcipy G. H. (jak zwykle :P ), ale Franka Potente niech się lepiej do tego serialu nie zbliża, nie lubię jej uuhh łapy precz, wracaj do Germany. Niech wraca do Princeton i da wszystkim popalić - jak zwykle :P

 


  • Podobne tematy do 6x01 & 6x02 - Broken
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.