Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

6x01-02 - LA X » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 31 sty 2010, o 12:05

6x01-02 - LA X

Spoiler:


Data emisji: 02.02.2010r.
PROMO
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 sty 2010, o 12:57

Odp: 6x01-02 - LA X

<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 31 sty 2010, o 14:19

Odp: 6x01-02 - LA X


Dobre, dobre promo.

Ale się będzie działo.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 sty 2010, o 16:18

Odp: 6x01-02 - LA X


Oj będzie :) A do środy już tylko kilka dnia. Wytrzymać tylko i nie oglądać żadnych fragmentów :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 lut 2010, o 18:22

Odp: 6x01-02 - LA X


Nie no, lost wraca, to jest się czym cieszyć. Mam tylko nadzieję że wróci tak jak SN, czyli miło i przyjemnie. ;p
We Are The World haiti
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 3 lut 2010, o 15:46

Odp: 6x01-02 - LA X


To będzie chyba tak genialny sezon jakim był 1. początek odrazu od końca czy FF wszyscy cali Kate wpada na Jacka w drodze z WC i się uśmiecha heh :)
Jin wali po angielsku jak Sayid z podobnym akcentem :)
Boone i Locke poznają się w samolocie i gadają, a między nimi siedzie Neal - jak sądzę... Boone wyglada tak jak w The Vampire diaries :)
Świątynia - Majowie czy jak ich nazwać? źródło uzdrowienia, Jacob,m czarny dym jak John Locke,
Rozmowa Dymku 'John Locke" z Richardem - "miło widzieć Cię bez łańcuchów" i to spojrzenie Richarda, oczy mu prawie z orbit wyszły...


FF
Samolot - Lotnisko - Kate uciekająca, Jack rozmowa z Lockiem pod koniec, akcja w samolocie Jack Sayid, Charlie chciał chyba wciągnąć, ale cała torebka wpadla mu do gradła - tak myśle :)

Narazie nie umiem tego ogranąć za duże tego :) Ale ten 6 finalowy sezon jest, te dwa odcinki są również dobre jak 1 sezon, a nawet lepsze. Ta światynia i ludzie z niej dużo tego klimatu przynieśli...

wg. mnie ocena 9/10
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 lut 2010, o 20:39

Odp: 6x01-02 - LA X


Booooooooooooooooosko :0 :0 :0 - Lost wrócił. Z niecierpliwością czekałem na ten dzień :P

Oczywiście nic mnie w tym odcinku nie zawiodło... Oglądałem półtorej godziny z otwartą japą.

Spodobała mi się formuła odcinka... Widzimy co się dzieje po wybuchu bomby. Z jednej strony akcja dzieje się na dalej na wyspie, a z drugiej widzimy pasażerów lotu 815 jak bezpiecznie lądują w Los Angeles.

Co mnie najbardziej zaskoczyło? Po pierwsze, oczywiście John Locke "Dymek" jak wyszedł do Richarda i odbyli krótką rozmowę :P Po drugie jednak przez chwilę żyjąca Juliet :( Tak mi jej było szkoda podczas ostatniego odcinka 5 sezonu. Szkoda, że nie wróci jako licząca się postać. Po trzecie... wstający jak gdyby nigdy nic Sayid :D Jednak myślałem, że scenarzyści zaczną ostro i go uśmiercą.

Rozwalił mnie Hugo jak na wieść o śmierci Jacoba odpowiedział: ''Sorry. It sucks.'' xD

Boone vel Damon xD ^^
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 lut 2010, o 23:31

Odp: 6x01-02 - LA X


Świetne! Powrót w wielkim stylu, nic a nic się nie zawiodłem. No, ale premiera mogłaby być 3 godzinna xD

Co mnie najbardziej zaskoczyło? Wszystko powoli zaczyna się wyjaśniać :) Ja już sobie powoli to układam i nawet jest to w miarę logiczne - Dymek vel Locke vel Nemezis został uwięziony na wyspie i robi wszystko by się uwolnić. Sposobem było zabicie Jacoba i manipulacja ludźmi. Oszukał Locka, podawał się za Jacoba w chatce(przerwany krąg popiołu) i ostatnio wykorzystał Bena by dopiąć swego planu. Tego jestem niemal pewien, a teraz naciągana teoria - dymek to jakieś wcielenie zła, wyruszał ze swoją armią na podbój świata, armia się zbuntowała, wylądowali na wyspie gdzie pojawiło się wcielenie dobra w postaci Jacoba, który uwięził dymek(dzięki czemu np. Ben mógł się nim posługiwać). Rebelianci zostali wyzwoleni(stąd ten tekst o łańcuchach do Richarda) i zamieszkali na wyspie. ALe ze mnie bajkopisarz xD ale tak czy inaczej można już coś powoli wyjaśniać.

Akcja w samolocie niesamowita. Obawiałem się, że po turbulencjach Jack odzyska swoje wspomnienia, ale nic z tych rzeczy. Wychodzi na to, że mamy alternatywną linie czasu. Co by było gdyby Jednak Lot 815 doleciał. Jednak coś mi się wydaje, że niedługo te dwie linie się skrzyżują. A w takich momentach Lost nie zawodzi :)

Kilka smaczków z samolotu - Boone mówi, że jakby samolot się rozbił to będzie się trzymał Locka. Charlie twierdzi, że powinien wtedy umrzeć, a wiadomo co stało się w finale 3 sezonu. Dziwią mnie dwie rzeczy - Dasmond w samolocie. To jeszcze da się wytłumaczyć bo skoro wyspa jest pod wodą(!) to się o nią nie rozbił. Jednak czemu nie ma Shanon? Nie przypominam sobie żeby jej pobyt w Australii był związany jakoś z Wyspą. No i jest jeszcze szczęściarz Hugo ;)

Akcja w LA mi się podoba - Kate ucieka szeryfowi, Sayer jej pomaga, Locke i Jack się spotykają, Charlie idzie siedzieć, Kate porwała taksówkę razem z Claire. Widać, że akcja będzie równie intensywna co na wyspie.

Scena z dymkiem jak rozwala najemników Iliany świetna. Szkoda tylko, że tak późno wyszedł z tej komnaty. Liczyłem, że więcej zrobi.

Juliet jednak nie żyję. Shit! Liczyłem, że jednak odratują ją razem z Saydem. Szkoda, wielka zkoda bo jedna z ulubionych bohaterek. Ostatnia scena z jej udziałem świetna. Tylko o co jej chodził z "udało się". Mówiła o żeby tylko pocieszyć Sayera?

Jackob objawia się Hurleyowi xD Ten to ma szczęście do rozmowy z duchami. Symbol Ankh w futerale na gitary ciekawy. Miał on coś symbolizować czy tylko chodziło o wiadomość. Tylko co jest w tej wiadomości - na pewno nie tylko nazwiska. Ci prawdziwi Othersi nieźle się przejęli jak dowiedzieli się, że Jackob nie żyję. Mam nadzieje, że mają jakiś plan. I co chcą od Jacka? Może ma być ich nowym liderem xD \

I znowu trzeba będzie czekać...
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 3 lut 2010, o 23:37

Re: Odp: 6x01-02 - LA X


Tristan napisał(a): Po drugie jednak przez chwilę żyjąca Juliet :( Tak mi jej było szkoda podczas ostatniego odcinka 5 sezonu. Szkoda, że nie wróci jako licząca się postać.


No mi właśnie też. Ben ją sprowadził na wyspę, potem nie chciał jej pozwolic odejść, podkochiwał się wniej, przez niego musiała człowieka zabić, zakochała się w Jacku, ale ten wolał Kate, wogóle ciężkie zycie miała laska na wyspie...
A Sayid dostał kulke w brzuch i dośc tak długo żył jeszcze i końcówka wszystko wyjaśniła, i będzie do końca i dobrze, jestem teraz ciekaw Jacka, czego Majowie od niego chcą, mam kilka spoilerów i jeśli się sprawdzą Jack, jego imie będzie znaczącą osobą w histori wyspy 6 sezonie, ale nie chce spoilerowac :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 lut 2010, o 01:00

Odp: 6x01-02 - LA X


Co do Juliet - liczę że się jeszcze pojawi bo przecież żyje jeszcze jej druga wersja w świecie gdzie Lot 815 wylądował. Tylko strasznie ciężko byłoby ją wprowadzić.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 lut 2010, o 01:50

Odp: 6x01-02 - LA X


Odcinek był zajedwabisty! :P Wszystko już Tristan z Cześkiem wypisali, więc tylko się pod nimi podpiszę.
A co do moich odczuć do odcinka, to tak:
- wielka szkoda, że Juliet pojawiła się tylko po to by umrzeć...Tak mi się podobała w piątym sezonie z Sawyerem. A teraz znowu ta przeklęta Kate będzie się kleić do niego...:(
- świetny pomysł na prowadzenie akcji dwutorowo, miło zobaczyć stare dobre twarze (Claire, Boone, Charlie) :P
- w sumie to się dużo wyjaśniło z "dymkiem", co mnie bardzo cieszy
- szykuję się gruba akcja ataku na świątynię, już nie mogę się doczekać :)
- całe szczęście, że Sayid zmartwychwstał (spodziewałem się tego :P)
- nie mam pojęcia, gdzie mi te półtorej godziny upłynęło, jak dobrze wrócić do mojego pierwszego serialu :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 lut 2010, o 02:42

Odp: 6x01-02 - LA X


- wielka szkoda, że Juliet pojawiła się tylko po to by umrzeć...Tak mi się podobała w piątym sezonie z Sawyerem. A teraz znowu ta przeklęta Kate będzie się kleić do niego...:(


I to pewnie podwójnie xD

- nie mam pojęcia, gdzie mi te półtorej godziny upłynęło, jak dobrze wrócić do mojego pierwszego serialu :D


Mam to samo. Szkoda będzie się z nim rozstawać...
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 4 lut 2010, o 16:26

Odp: 6x01-02 - LA X


Dziwny ten ep. Chyba przez tych Majów, których ja nazywam Sumerami :P

Tak, Desmond się pojawił w samolocie, ale przecież później - zniknał. I już go nie było. O co chodzi?
Juliet mogła mieć na myśli, że udało się, bo przeciez powstała alternatywna linia, że lot zakończył się dobrze. A jej szkoda - straszliwie.

Bardzo dobrze, ze Sayida nie zabili, całe szczęście.
Supoer, ze zaczęli wyjaśniać wszystko - w końcu ostatni sezon, wypadałoby :)

Boone <serduszka> Pobieram znów 1 sezon :D

Edit:
Z punktu widzenia prawno - regulaminowego preferujemy słowo "pobieranie". Ściąganie źle się kojarzy i nawiązuje do popełniania czynów zabronionych :)
Bez urazy :) IMHO :)
Obrazek
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 4 lut 2010, o 17:54

Odp: 6x01-02 - LA X


Ale wejście w Final Season. Generalnie oczekiwałem, że tym razem od samego początku będziemy zmierzali do rozwiązywania większości wątków i klarowania całej sytuacji, a nie dalszego zakręcania fabuły serialu ale niech będzie.

Szkoda mi w dalszym ciągu Lock'a. Faworyzowałem tą postać od samego początku serialu i chyba wypada mi się jedynie pogodzić z faktem, że już go nie ma. Ten "nowy Lock" to nie to samo, bo zostaje świadomość, że to ktoś inny zasiadający w jego skórze.

Wątek z alternatywną linią wydarzeń, a raczej główna linia wydarzeń, jaka się odbywa bez katastrofy samolotu taka sobie generalnie. Może się rozkręci.

Kate, daj pani spokój już z tymi numerami. Nie ma na nią mocnych. Zawsze i wszędzie potrafi znaleźć jakieś wyjście albo uciec.

Sayid! Wiedziałem, że nie umrze!

Juliet R.I.P. Ma
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 4 lut 2010, o 19:36

Odp: 6x01-02 - LA X


Kate jest najlepsze i prosze mi na nia nie narzekac ^^

Po turbulencjach bylem pewny ze samolot sie rozbije a tu niespodzianka, O815 wyladowal.
Fajnie bylo zobaczyc Charlie, Clair i reszte, a 'Damon'!:D hah jak w TVD. :)

Osobiscie nie podoba mi sie rozwiazanie, ze dymkiem okazal sie gosc ktory jest pod postacia Locka. :|

Hugo jak zawsze dobre hasla :)

Tylko co Desmond robil w samolocie, ciekawy jestem jego historii, jesli bunkier nie zostal wybudowany tzn ze on wogole tam nie byl czy jak..

Ogolnie to jest tak jak zawsze z lostami, do ostatniego odcinka nie mozemy byc nieczego pewni :)
Obrazek
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 5 lut 2010, o 15:23

Re: Odp: 6x01-02 - LA X


Pluszu napisał(a):Kate jest najlepsze i prosze mi na nia nie narzekac ^^

Po turbulencjach bylem pewny ze samolot sie rozbije a tu niespodzianka, O815 wyladowal.
Fajnie bylo zobaczyc Charlie, Clair i reszte, a 'Damon'!:D hah jak w TVD. :)


Tak Kate jest najlepsza, ale ja znowu będą wałkowac Jate i Skate to się wk..... :/ Ostatni sezon, nie wiele tych odcinków będzie i niech nie tracą za duzo czasu na shipy tylko niech rozwiną historie Majów, (czy jak im tam ;p ) Świątyni, wyspy ( bo wiemy tylko tyle co Ben powiedział Lockowi, że specjalne miejsce, z możliwością uzdrawiania) - a to dla mnie o duzo za mało, Jacobie, czarnym dymku vel Locke :) Mają czas żeby dokłanie wszystko wyjaśnić, więc wg. mnie niech poświęcą jakiś odcinek 1 o Kate, czy Jacku na Jate i niech zakończą wkońcu, jestem za Jate, ale już mnie zaczyna drażnić jak widzę Kate latającą po wyspie za Jackiem i tylko "Jack nie rób tego", "uważaj!", "zabijesz się" itd... :/

Boone - no wygląd jak w VD, ale włosy miał w samolocie jaśniesze w VD ma czarne :) no i oczywiście w VD to on rządzi :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 7 lut 2010, o 11:44

Odp: 6x01-02 - LA X


Tak, w końcu Lost nadrobiony. Tlen, jednak Cie wyprzedziłem. :P xD

Bardzo dobre odcinek, choć pierwszy troche przynudzał. Jest ciekawie, mamy dwa timeline, oba interesujące, ciekawe jak to poprowadzą.

Szkoda Juliet. :(

Ja ostatnio czytałem odpowiedzi na pytanie "o czym jest serial Lost?". Najbardziej mi się podobała odpowiedź w stylu 'też na początku myślałem, że lost jest o wyspie i o rozbitkach z lotu 815 oraz o tym 'kiedy' jest wyspa, ale doszedłem do wniosku, że lost jest o tym kogo wybierze Kate, a wybiera już długo, bo 6 sezon.' xD
I jestem za Skatem. Niech Jack idzie to hell.

p.s. http://www.youtube.com/watch?v=I-1qzelS ... r_embedded :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 7 lut 2010, o 12:57

Odp: 6x01-02 - LA X

Tak Kate jest najlepsza, ale ja znowu będą wałkowac Jate i Skate to się wk.....


Kate jest na siłę promowaną postacią tego serialu. Zarówno ona jak i Jack w poprzednim sezonie byli nikim i kompletnie nic nie wnosili do linii wydarzeń.
Mnie osobiście po prostu męczy, że Kate w każdych okolicznościach i każdemu potrafi uciec, pobić go, ukraść i tak dalej. Mogli już sobie twórcy odpuścić i nie wiem, zamknąć ją w areszcie na dwa odcinki, czy coś takiego, a nie kolejne sceny z serii "Super Kate".
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 6x01-02 - LA X
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.