Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

666 Park Avenue » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 22 paź 2012, o 12:03

666 Park Avenue

Obrazek



Pod złowieszczym adresem 666 Park Avenue wszystko czego pragniesz może być twoje. Każdy ma swoje potrzeby, żądze, ambicje. Wszystkie zostaną spełnione dzięki Gavinowi Doranowi, tajemniczemu właścicielowi budynku. Każde marzenie ma jednak swoją cenę.

Kiedy Jane Van Veen oraz Henry Martin, idealne młode małżeństwo, otrzymują szansę zamieszkania w historycznym budynku przy 666 Park Avenue, wydaje im się że wygrali los na loterii. Nie są jednak świadomi, że wpadną wkrótce w pułapkę manipulacji Dorana oraz jego żony Olivii, doświadczając przy tym także zjawisk nienaturalnych, które stanowią zagrożenie dla życia mieszkańców.

Okaże się, że budynek znajduje się pod wpływem złowrogiej siły, która prócz spełniania marzeń mieszkańców, sprowadzi także na nich poważne niebezpieczeństwo. Przed nimi poważny sprawdzian, który rozstrzygnie o zwycięstwie dobra lub zła.

OBSADA:

Rachael Taylor - Jane Van Veen
Dave Annable - Henry Martin
Vanessa Williams - Olivia Doran
Terry O'Quinn - Gavin Doran
Robert Buckley - Brian
Helena Mattsson - Alexis Blume

Czy na forum są osoby oglądające ten serial? Ja osobiście jestem po trzecim odcinku i póki co trafia w mój gust :)
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 22 paź 2012, o 16:00

Odp: 666 Park Avenue


Jeszcze nie oglądałam, ale jak do tej pory słyszałam same dobre opinie o tym serialu. Zapisałam sobie go na listę seriali do oglądnęcia i wkrótce się za niego zabiorę :)
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 22 paź 2012, o 17:58

Odp: 666 Park Avenue


Też bym z chęcią obejrzał, ale nie wiem czy jest sens, bo historia raczej nie będzie zakończona. Cancel wisi w powietrzu.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Ginger

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 22 paź 2012, o 22:53

Odp: 666 Park Avenue


Co prawda widziałam dopiero dwa odcinki, ale również serial przypadł mi do gustu, choć do AHS mu daleko. Serial lekki, raczej niestraszny.

Ogólnie mówiąc produkcja opiera się na znanych motywach, mamy tajemniczy Hotel, opętany przez demoniczne siły. Oglądając te dwa odcinki co chwilkę nasuwały mi się jakieś nawiązania do różnych horrorów itp., jednak mimo wszystko dobrze się to oglądało. Serial ma fajny klimat i historię, która intryguje. Właśnie wątek Drake'a - hotelu, wydaje mi się bardzo interesujący i z chęcią dowiem się więcej o jego przeszłości. Co do postaci, najbardziej tajemnicza i ciekawa jest postać Gavina, Terry O'quinn pasuje do roli perfekcyjnie :)

Szkoda, że serial ma słabą oglądalność, gdyż jego cancel już wisi w powietrzu, jednak jeżeli udałoby się zrealizować cały sezon była bym zadowolona.
<<

AdamDec34

Nowy użytkownik

Posty: 2

Lokalizacja: Lublin

Ulubiony serial:
Nie z tego świata

Postdodano 23 sie 2013, o 13:41

Odp: 666 Park Avenue


Film dobry. Oglądałem go na zalukaj tv jednak brak nowych odcinków. Zna ktoś jakiś portal do oglądania online coś jak zalukaj który mógłby polecić? Nie chce mi się ściągać piratów na dysk, bo to za długo trwa :)
<<

BiBoj

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 57

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 31 lip 2014, o 22:03

Re: 666 Park Avenue


Mogę ten serial polecić. Krótki, zakończony, przyjemny, acz nie zawiera masy metafor i odwołań do popkultury (co jednak sprawia, że nie trzeba przy nim za dużo myśleć, a to niekiedy jest zaletą ;) )

 


  • Podobne tematy do 666 Park Avenue
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.