Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

5x24 - Now or Never (2) » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 17 maja 2009, o 17:21

5x24 - Now or Never (2)

DRUGI PART FINAŁU.



Spoiler:


Data emisji: 14.05.2009r.

PROMO: http://www.youtube.com/watch?v=jLGy96tc ... re=related
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 17 maja 2009, o 18:48

Re: 5x24 - Now or Never (2)


OMFG. Znów to powiem, bo ten serial jest po prostu niezwykły. Izzie i George na łożu śmierci, cliffhanger niemożliwy. Co się stanie? Przeżyją? A premiera dopiero we wrześniu... Musze zablokować wszystkie strony ze spoilerami, żeby mnie nie kusiło.

Izzie i utraty pamięci... W końcu odzyskała wspomnienia, a tu zapaść... Dobrze, że Szef ją zaczął defiblyrować...
George jako pacjent z wypadku - głupie spoilery, wiedziałem o tym. :/ Ale scena z Mer świetna, genialna.

Związki się bardzo fajnie ułożyły. Lexie/Mark, Callie/Arizona, Tucker/Bailey (dobrze, że go zostawia), Mer/Der (świetny ślub, oni są niekonwencjonalni :D), Hunt/Cristina. Alex/Izzie też byli świetni, te karteczki i ta kłótnia. Jakby George przeżył i Knight zgodziłby się dalje grać to może byłoby coś między tą babką, którą uratował...

No cóż. Mam nadzieje, że 6 sezon będzie tak samo dobry jak piąty. Ten sezon był zaskakujący, świetny i chyba najlepszy ze wszystkich... Wątki świetne. Kocham ten serial i oznajmie to jak Mer w tym odcinku. Ostatnie jej słowa były po prostu magiczne. Mam nadzieje, że Katherine i TR nie odejdą. Oby!
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 17 maja 2009, o 23:14

Re: 5x24 - Now or Never (2)


Oba odcinki skomentuję tutaj, bo już nie pamiętam dokładnie co było w tym, a co we wcześniejszym.

Przyznam, że trochę rozczarował mnie ten finał. Po poprzednim, rewelacyjnym odcinku spodziewałam się czegoś ciekawszego, a tak przez 120 minut momentami wiało nudą, głównie ze względu na nadmiar Izzie i dopiero ostatnie 4 minuty to była absolutnie miazga, która uratowała ten odcinek od całkowitego przekreślenia. 4 minuty czyli od momentu kiedy Mer odkryła, że mężczyzna ze zmasakrowaną twarzą to Georgie. Aż mnie ciarki wtedy przeszły. Chwilę potem Izzie traci przytomność i oboje z George'em spotykają się w windzie i jest jeden wielki cliffhanger. Gdyby nie to, że zarówno Katherine jak i T.R. chcieli odejść z serialu to byłabym spokojna, a tak wszystko wskazuje na to, że dla obojga mógł to być ostatni odcinek.

A tak odnośnie reszty odcinka:

Bailey odkryła, że jej powołanie to chirurgia ogólna, a nie pediatria. Jak się cieszyła jak Da Vinciego przywieźli xD. Do tego odeszła od męża/mąż odszedł od niej? W sumie nic nowego, bo ich związek odkąd pamiętam praktycznie nie istniał.

Lexie/Mark - haha, uwielbiam ich. Najlepsza była scena jak Mark zaproponował jej mieszkanie, a ona wyjechała z tekstem, że za 10 lat xD. Całe szczęście, że w następnym sezonie ma być ich więcej na ekranie.

Mer/Der - kłótnia przed ślubem, fajnie, ale szkoda, że nie było ślubu. Chyba, że liczyć ten z karteczki samoprzylepnej ;p

Owen/Cristina - w końcu coś ruszyło, ale to jeszcze nie to na co czekałam ;p
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 maja 2009, o 00:33

Re: 5x24 - Now or Never (2)


Nie no, po prostu jestem teraz w zbyt dużym szoku żeby cokolwiek napisać...
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 maja 2009, o 00:53

Re: 5x24 - Now or Never (2)


Chris napisał(a):OMFG. Znów to powiem, bo ten serial jest po prostu niezwykły.

Tak, bardzo niezwykły, ma niezwykły zwyczaj podkradania pomysłów z ER :P Naprawdę robiąc kolejny serial medyczny mogliby chociaż nie powielać tych samych pomysłów, tymczasem cała sprawa z George'm to jedno wielkie déjà vu.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 18 maja 2009, o 08:28

Re: 5x24 - Now or Never (2)


Nie oglądałem ER, więc sie nie wypowiem. :P
A odcinek był taki sobie, ale końcówka "niezwykła". :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Dominika89

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 18 maja 2009, o 12:41

Re: 5x24 - Now or Never (2)


wczoraj oglądałam i dzis jeszcze nie moglam sie powstrzymac by nie obejrzec raz jeszcze ostatnich 4 minut.. Zgadzam sie ze dopiero ostatnie 4 minuty podkrecily odcinek na maxa. teraz producenci GA załatwili sobie na bank, ze wszyscy dotychczasowi telewidzowie bedą ogladać szósty sezon.. Ta scena w windzie byla mistrzowska.. ale az 4 miesiace sa do emisji 6 sezonu.. ciekawe kiedy pokaze sie cos w necie na jego temat.. jakcos to tu piszcie od razu... kurcze nie chce mi sie wierzyc ze oni odejda, choc szczerze mowiac George osttanio troche nudził.. kiedys byl fajniejszy.. szczerze to brakuje mi jego przyjazni z Izz..Ale wygladał bardzo atrakcyjnie w tym mundurze i z krotkimi wlosami.. No ale Izz zawsze uwielbialam bo jako jedyna nie byla mroczna i pokręcona;D a co powiecie o przemianie Mer? Kiedys nie byloby do pomyslenia by tyle sie usmiechala, mowila ludziom ze ich kocha i tym bardziej by przytulaly sie z Cristina;P a propos Cristiny i Owena fajnie ze sie zgodzila na nową próbę :P No i milo ze Sloan nie do konca dal sie zmiażdzyć Lexie bo szczerze mowiac zawsze podobal mi sie jego meski styl bycia ale ostatnio stał się trochę kapciem:))

ale i tak nie moglam przstac plakac na koncu.. i przez chwile sie zastanwaialam czy rzeczysiwcie to koniec sezonu.. Kurcze mogliby tak zrobic wtedy gdyby do nowego sezonu byl mieisiac.. ale aby az 4??!!
J'aurais voulu t'offrir le meiileur de tout mon etre..
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 maja 2009, o 13:24

Re: 5x24 - Now or Never (2)


Kurcze mogliby tak zrobic wtedy gdyby do nowego sezonu byl mieisiac.. ale aby az 4??!!


Będzie lepiej smakował :)
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 1 wrz 2009, o 19:26

Re: 5x24 - Now or Never (2)


Skończyłam oglądać i... po raz kolejny się poryczałam podczas oglądania tego sezonu ;) Z niecierpliwością czekam na kolejny :)
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"

 


  • Podobne tematy do 5x24 - Now or Never (2)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.