Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

5x24 - If It's Only in Your Head » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 maja 2009, o 15:43

5x24 - If It's Only in Your Head

Spoiler:
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 19 maja 2009, o 12:07

Re: 5x24 - If It's Only in Your Head


Pozostało mi rzec:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!


CO-ZA-SERIAL!

Ja tu ginę, że cancer is back,a tu CO? :D BLIŹNIAKI? :D
Are you sure it's not cancer? :/
HAHAHAH ;D JAK ŹLE ;D JAK NAJGORZEJ ZGOŁA ;D

Motyw Bri-Karl - MIAŻDŻY D Umarłam tysiąc razy, JAKA BRI, JAKI KARL :D

Porezany Dejw w wariatkowie, było do przewidzenia.

A Mike ten ślub brał z Suzan, to jest oczywiste mega.

Mega nieskładna ma wypowiedź, ale jestem w szoku największym xD CO ZA SERIAL :D

Kiedy sezon 6?!
Obrazek
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 maja 2009, o 09:14

Re: 5x24 - If It's Only in Your Head


@UP - xD Ale finał był niezły, nie powiem. :P Cliffhanger mógłby być lepszy, ale i tak jest dobrze.

Motyw z Dave'm ciekawy, ciesze się, że nie zabił MJ'a, bo gościa lubie. :P Ślub Mike/XXX pewnie będzie w następnym sezonie... Katherine czy Susan? Stawiam na Susan, ale wórcy mogą nas zaskoczyć. Jak Jackson'a nie będzie to jestem za Mike/Susan. :P

Bliźniaki - o fuck. xD Chiński Tom'a i zabiegi Lynette... :P
Gabrielle i ta nowa babka. Nie polubiłem jej, ona grała na Disney Channel xD Może być ciekawie.

Czekam na szósty sezon, który ukaże się pod koniec września...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 22 maja 2009, o 00:17

Re: 5x24 - If It's Only in Your Head


Mike/Susan/Katherine - dla mnie było oczywiste, że panną młodą była Susan. Ale kto wie, może mnie zaskoczą :p

Carl/Bree - omg. jak dla mnie super. 1000 razy bardziej wolę Bree z Carlem niż z nudnym Orsonem.

Lynette/Tom - lol. kolejna ciąża. i w dodatku mnoga xD

Ana - pewnie będzie z nią sporo kłopotów w następnym sezonie. Jak się wysłużyła bliźniakami i Parkerem xD
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

sunshine.honey

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 137

Postdodano 23 maja 2009, o 10:08

Re: 5x24 - If It's Only in Your Head


juliee napisał(a):
Carl/Bree - omg. jak dla mnie super. 1000 razy bardziej wolę Bree z Carlem niż z nudnym Orsonem.


coooo? czy carl obskoczy wszystkie kobitki na wisteria lane?;d ale lubie go
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 23 maja 2009, o 11:26

Re: 5x24 - If It's Only in Your Head


Jak wszystkie? ;p. No ale jakby nie było, oboje (Bree i Carl) mają silne charaktery, więc może wyjść z tego coś ciekawego. Do tej pory Bree zawsze była z facetami których zdominowała, najpierw Rex, teraz Orson, więc cieszy mnie, że w końcu ktoś twardszy i bardziej męski pojawił się na horyzoncie.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 24 maja 2009, o 23:44

Re: 5x24 - If It's Only in Your Head


Ooooooo super po prostu super, jak do tej pory to mój ulubiony odcinek finałowy w tym sezonie :D :D
Dave, myślałam, że tak skończy, ale jednak coś się w nim obudziło i wypuścił MJ'a - dobrze, bo lubię dzieciaka :) a jeśli chodzi o ślub to stawiam na Susan jakoś pary Katherine/Mike i Susan/Jackson mi nie podpasowały (tylko nie bić :P )

Anna vs Gabby oj będzie się działo, ale G. sobie poradzi, bo to moja G., która zawsze coś świetnego wymyśli ha ha

Lynette będzie miała przerąbane oho i to jak "Jest Pan pewien, że to nie rak?" (czy jakoś tak, ha ha i jej mina :D )

I oczywiście Bree/Carl czekam na rozwój akcji w tym temacie i na to kiedy B. w końcu pozbędzie się Orsona - nie ciepię gościa, beznadziejny jest.

Na koniec dodam: Ja chcę 6 sezon i to natychmiast! :D :D
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 27 maja 2009, o 23:26

Re: 5x24 - If It's Only in Your Head


A ja przez przypadek obejrzałem finał bo akurat siora oglądała jak jadłem :P

Wiec moim zdaniem ta Panna młoda to nie jest Susan z dwóch względów za niska i ma krzywe plecy :P czyli to pewnie ta druga i co to byłby za Cliffinger jakby sie skończyło tym ze to Susan ? :P Więc moi mili niestety nie macie racji :P Pozatym przypominam ze poprzedni sezon skończył sie tym skokiem w czasie i tam Susan miała jeszcze innego męża :P
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 28 maja 2009, o 19:26

Re: 5x24 - If It's Only in Your Head


według mnie Anna została wprowadzona żeby ktoś zastąpił Eddie

a ogólnie odcinek jest ok
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 2 cze 2009, o 16:58

Re: 5x24 - If It's Only in Your Head


KaruzeL napisał(a):Pozatym przypominam ze poprzedni sezon skończył sie tym skokiem w czasie i tam Susan miała jeszcze innego męża :P

To był Jackson ;]
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 5x24 - If It's Only in Your Head
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.