Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

5x22 - What a Difference a Day Makes » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 3 maja 2009, o 14:40

5x22 - What a Difference a Day Makes

Spoiler:


Data emisji: 7.05.2009r.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 maja 2009, o 21:25

Re: 5x22 - What a Difference a Day Makes


Coś niesamowitego. Nie wiem jak jakiś serial może tak wpłynąć na zachowanie. :P Odcinek był genialny, Shonda napisała coś naprawde świetnego. Zaczne od strony technicznej - świetna muzyka, na początku, na ślubie. Świetna narracja - bardzo mi się Izzie w tej roli podobała. Tak ładnie to brzmiało.

Izzie/Alex i ślub. Świetnie wyszło. Alex płacze, Izzie ma kolejnego guza. Dobrze, że skończyło się ślubem. Przyrzeczenie Alex'a świetne, usłyszał od tej uczennicy i powiedział swoimi słowami. George odprowadził Izz do ołtarza. :) Denny znika na dobre. I Izz się ogoliła - wbrew pozorom, to nie była Katherine Heigl.

Sprawa z kończeniem college'u świetna, ale bardzo smutna. Tylko ta jedna dziewczyna przeżyła. Przemowa była świetna i te sceny pojawiające się pomiędzy. George sobie na urazówce poradził, Hunt miał racje.

Mer staje się moją ulubioną bohaterką od parunastu odcinków i dalej sie na tej pozycji umacnia. Odwołała swój ślub dla Izzie i Alex'a. Solo operacja świetna i jak nad nią Mark i Szef stali. :D

Zmęczona Callie była świetna, te wszystkie odzywki, rozmowey przez telefon i "nic mnie to nie obchodzi". Uwielbiam tą postać. Arizon/Callie także świetne, problem rozwiązany i będą jeść pizze. ^^

Mark/Lexie fajnie razem wyglądali. I ogólnie to Lexie jest świetna, jak się rozpłakała. :) Bailey także była świetna, w końcu to był jej pomysł. Hunt/Cristina - pewnie będą jeszcze w tym sezonie razem, albo prawie razem po tym co powiedział ten chłopak Cristinie.

GENIALNE.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 10 maja 2009, o 23:02

Re: 5x22 - What a Difference a Day Makes


Co za odcinek :D. Dawno nie było odcinka w którym tyle by się działo i tyle osób nie udało się uratować.

Izzie/Alex - omg :D. Cudnie, że wzięli ślub. Aż się wzruszyłam na końcu jak Alex składał taką piękną przysięgę xD. Kurde, a przecież zdecydowanie bliżej mi do Mer jeżeli chodzi o śluby i te sprawy ;p

Mer/Der - dobra, oddali swój ślub, ale co teraz? Wezmą ślub w finale? Bo jak nie to się wkurzę, że po raz kolejny nie mogą się zebrać. Derek dał Meredith świetny prezent ślubny - solową operację xD. Śmiesznie, że szef ją tak kontrolował przy stole operacyjnym xD

Callie/Arizona - nie jestem fanką tej pary, ale podobała mi się scena jak C. mówiła A. dlaczego zachowała się tak a nie inaczej na kolacji. Stanowcza, niekoniecznie uprzejma Callie zarządzająca szpitalem też mi się podobała :)

Lexie/Mark - prawie nic nie było z nimi :(

Cristina/Owen - znów Cristina złamała mi serce jak odepchnęła Owena :(. Ale to co usłyszała od tego chłopaka z wypadku chyba dało jej do myślenia.

Mer/Cristina - uwielbiam je razem. Super było Cristiny "big day" do Meredith xD

Podsumowując świetny odcinek i świetny wstęp do finału :)


Chris, czy ty przypadkiem miałeś nie oglądać tego odcinka? ;p
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 maja 2009, o 01:52

Re: 5x22 - What a Difference a Day Makes


OMG!

Boskie to było. ;p Chris, nie przesadzałeś z tym że najlepszy odcinek ze wszystkich seriali jakie do tej pory oglądałeś, mam takie same odczucia. Uwielbiam ten serial, nawet za upadki, bo wzloty były i są i będą świetne. :D

Na początek ślub, zdziwiłem się jak okazało się że to Izz i Alex biorą ślub, ale się ucieszyłem, Mowa Alexa była bezcenna, i pokazani wszyscy bohaterowie podczas niej w taki fajny sposób, grupki ludzi którzy trzymają się razem. :) Tylko ciekawe kto leczył ludzi w tym czasie, ale to już nieistotny szczegół który w ogóle mi nie przeszkadzał. No i Alex płakał, super scena przed szpitalem.
W finale pewnie odbędzie się kolejny ślub, Mer i Dereka, a potem w kolejnym sezonie polecą kolejne śluby bo trochę ich tam może być. ;p

Sprawa na Ostrym dyżurze była bardzo dobra, dzięki niej działo się potrójnie więcej w odcinku, ale było tyle zgonów że zrobiło mi się smutno, no i ta dziewczyna w różowym swetrze, o rrrany, widziałem jej kręgosłup. Jedynie jedna kobietka przeżyła. I jak Lexie zajmowała się jej wkłuciem, zaczęła płakać, to było cudownie cudowne. - płaczesz, - oddychasz ! George nadaje się do specjalizacji Hunta, bezapelacyjnie. Aha, Callie, smutna sprawa z jej funduszami pod koniec, ale śmieszne sceny z nią były dziś, jak krzyczała, wyzywała, rozkazywała i rozmawiała przez telefon. ;p

Mer i jej solowa operacja, boooosko, kolejna bohaterka z początków serialu zrobiła solową operację. :) A chrząknięcia Szefa i Marka, lol, to było śmieszne. ;p Ogólnie miałem okresy że kogoś nie lubiłem w tym serialu, teraz uwielbiam wszystkich choć i tak najbardziej? Christine, na przykład za to: BIG DAAAAAY! hahahahaha, a jaka mina przy tym, tak jak w ostatnim odcinku przy operacji, jak próbowała coś dojrzeć przez ramie George'a.

Życzę powodzenia kolejno: Mer&Der, Mark&Lex, Christina&Hunt no i Callie&Arizona. :)

Tego odcinka żaden serial przez dłuuugi długi czas nie przebije, jak nie nigdy. Kocham GA. :D:D:D
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 maja 2009, o 01:58

Re: 5x22 - What a Difference a Day Makes


Wy się uspokójcie bo przez Was zacznę oglądać GA :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 maja 2009, o 16:11

Re: 5x22 - What a Difference a Day Makes


Juliee, miałem, ale nie żałuje. W końcu odcinek rewelacyjny i teraz fajne jest to czekanie. :) Też nie za bardzo lubie śluby, ale (tzn. fajnie, że zakochana para się żeni, ale sensu w tym wielkiego nie ma) ten był świetny. :P

Czesiek, zaczynaj, zaczynaj, akurat przez wakacje nadrobisz. :P Serial jest świetny. :)

BTW dziś sobie w szkole siedziałem i się nudziłem na polskim to knułem teorie na temat "co teraz się stanie w GA..." :D
Ostatnio edytowano 11 maja 2009, o 17:12 przez Chris, łącznie edytowano 2 razy
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 maja 2009, o 16:16

Re: 5x22 - What a Difference a Day Makes


Czesiek, nie chcę Cię jakoś namawiać mocno, ale na prawdę warto. ;)
We Are The World haiti
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 11 maja 2009, o 21:30

Re: 5x22 - What a Difference a Day Makes


Czesiek, raz dwa, oglądaj GieA xD.

Aż mnie wzięło, żeby sobie jeszcze raz wszystko od początku obejrzeć. A tu tyle innych seriali czeka w kolejce ;p
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 maja 2009, o 21:39

Re: 5x22 - What a Difference a Day Makes


Ludzie spokojnie to tylko serial :D Ale skoro tak zachęcacie to niech wam będzie.Zarzucę pierwszy ep żeby zobaczyć co to w ogóle jest. Może nawet mi się nie spodoba i będę mógł z czystym sumieniem krytykować :]
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 maja 2009, o 22:15

Re: 5x22 - What a Difference a Day Makes


Muszę Cię ostrzec, jeśli zobaczysz pierwszy odcinek, żeby się dowiedzieć co to jest, to zobaczysz już wszystkie, to taki haczyk niestety, ale tak już jest. I koniec tego ot.
We Are The World haiti
<<

deekoo

Postdodano 12 maja 2009, o 20:58

Re: 5x22 - What a Difference a Day Makes


uwielbiam ten serial!
Jesli mowa o pierwszym odcinku to strasznie podobał mi sie ten poczatek Mer i Dereka:) od razu było widac ze serialbedzie kultowy! jesli chodzioostatni odcinek to nie moglam powstrzymac sie od placzu na koncu.. zresztą odpolowy juz łzy mi ciurkiem ciekly:)) Ale co to byl za slub:) jesli chodzi o malzenstwo MerDer to ciekawa jestem czy dojdzie doniego w czwartek ( ostatni odcinek serii :((( ) .. no i co bedzie w 6 sezonie;) ciekawe czy to prawda ze geoge odejdzie ze szpitala.. w sumie nie podoba mi sie jego ostatni watek.. ale chetnie zobacze co dalej z Lexie i Sloanem :)

:kwiatek
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 14 maja 2009, o 23:40

Re: 5x22 - What a Difference a Day Makes


Wspomnieliście już prawie o wszystkim, więc nie będę się powtarzać :D Nie mogę się już doczekać ostatniego odcinka, 2 godziny z Greysami xD

deekoo: Juz jakiś czas temu czytałam, że T.R. odchodzi z serialu, więc raczej Georgie pożegna się z serialem ;)

 


  • Podobne tematy do 5x22 - What a Difference a Day Makes
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.