Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

5x22 - Swan Song (Season Finale) » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 maja 2010, o 11:49

5x22 - Swan Song (Season Finale)

Spoiler:


Data emisji: 15.05.2010
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 15 maja 2010, o 13:33

Odp: 5x22 - Swan Song


no to tak Castiel umarł, Bobby umarł, ale potem ożyli :) chociaż za proste to było.
jak Dean spytał Castiela czy jest Bogiem to mnie zagięło :D już myślałam, że odpowiedź to 'tak' a tymczasem się okazało, że Bogiem jest Chuck :O bez sensu
Sam przejął władze nad Lucyferem dzięki wspomnieniom i Impali.. i rzucił się w otchłań razem z Michałem, tak więc nikt nie wygrał. ale wcześniej jak Lucyfer Deana poturbował :(
Dean wraca do Lisy, ale widać, że nie jest szczęśliwy..
I Sam na końcu, bądź Lucyfer, bądź nie-wiadomo-co - zagadka na kolejny sezon. A może to Michał w ciele Sama? :D
podobały mi się scenki z poprzednich sezonów, jaki Jared był wtedy ładniutki :D
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 15 maja 2010, o 16:54

Odp: 5x22 - Swan Song


ojojjoj... sama nie wiem jak się ustosunkować do finału, Chuck był fajny, motyw Impali też spoko, ale Dean i sielankowe życie nie jest sielankowe, Sammy albo ktoś powrócił hmm, to kiedy ten 6 sezon?!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 maja 2010, o 00:56

Odp: 5x22 - Swan Song


Świetny koniec świetnego sezonu. Finał na pewno lepszy od poprzedniego bo działo się o wiele więcej.
Nie zdziwiłem się, że plan nie zadziałał - to by było zbyt proste. Lucek fajnie się potem wykłócał z Samem.
Castiel w odcinku był niesamowity - usnął w aucie, a potem jak "pocieszał" Sama xD
Akcja na cmentarzu świetna - najpierw gadka Michała z Lucyferem, a potem wpada Dean w Impali :) Jednak najlepsze było to jak pojawił się Castiel i odesłał Michała. I potem jak Lucyfer pstryknął palcami i Cas eksplodował. Świetnie zrobione.
ostateczne rozwiązanie trochę słabe - Sam jednak przejmuję kontrolę i skaczę. Mi się natomiast podobał konflikt anielskich braci. Zupełnie jak Winchesterowie :)
Końcówka dobra - Castiel zostaje wskrzeszony i odzyskuje moce, a Dean idzie do Lisy. I to pojawienie się Sama. Szkoda tylko, że nie pokazali że odchodzi od Deana i idzie w swoją stronę.
Fajnie, że Chuck się znowu pojawił. I jak się okazuje jest Bogiem :) a przynajmniej to najlepsze wytłumaczenie jego zniknięcia.
Genialny motyw z historią Impali!
Mam nadzieje, że serial wróci we wrześniu i The CW nie zrobi nic głupiego z skrócaniem sezonu.
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 18 maja 2010, o 17:52

Odp: 5x22 - Swan Song


a wiecie co mnie naj bardziej zastanawia?
dlaczego dean akurat wrócił do lisy, pamiętam że w jednym z odcinku (jakoś w sezonie albo 2 albo 3) dean pomagał takiej mulatce (to chyba był odc route 66, o ile dobrze pamiętam)i mówił że ona była jego wielką miłością a z tą tylko miał romans
ciekawy odcinek chociaż przewidywalny, no i przede wszystkim smutny
czułam się tak jak by to był już koniec SN na zawsze ( bo wcześniej chyba 5 sezon miał być ostatnim?)
mam nadzieję że serial wróci we wrześniu
Supernatural, The vampire diaries
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 20 maja 2010, o 00:59

Re: Odp: 5x22 - Swan Song


Asiulaaa019 napisał(a):a wiecie co mnie naj bardziej zastanawia?
dlaczego dean akurat wrócił do lisy, pamiętam że w jednym z odcinku (jakoś w sezonie albo 2 albo 3) dean pomagał takiej mulatce (to chyba był odc route 66, o ile dobrze pamiętam)i mówił że ona była jego wielką miłością a z tą tylko miał romans


tak to była jak dobrze pamiętam Kathy czy jakoś tak z odcinka Route 666, a zapewne wróciła do Lisy gdyż w odcinku w którym poznaliśmy Lisę i Bena jej syna Dean chciał, żeby to był jego syn, okazał tęsknotę i chęć posiadania rodziny więc zapewne to mieli na mysli scenarzysci... dac Deanowi pełną rodzinę od ręki, a nie szukac watku z budowaniem nowego zycia po smierci Sama, ciekawe tylko jak w 6 sezonie zakoncza ten watek, porzuceniem sielankowego życia przez Deana czy może bardziej dramatycznie, np.: ich śmiercią... zobaczymy...


Asiulaaa019 napisał(a):ciekawy odcinek chociaż przewidywalny, no i przede wszystkim smutny
czułam się tak jak by to był już koniec SN na zawsze ( bo wcześniej chyba 5 sezon miał być ostatnim?)
mam nadzieję że serial wróci we wrześniu

6 sezon bedzie ale najprawdopodobniej na wiosne, a nie na jesień...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 maja 2010, o 01:10

Odp: 5x22 - Swan Song


6 sezon bedzie ale najprawdopodobniej na wiosne, a nie na jesień...


Nie kracz! Ma być jesienią i najlepiej dalej w czwartek. Jak będzie dowiemy się za niecałe 24h.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 20 maja 2010, o 11:48

Re: Odp: 5x22 - Swan Song


Czesiek_PL napisał(a):
6 sezon bedzie ale najprawdopodobniej na wiosne, a nie na jesień...


Nie kracz! Ma być jesienią i najlepiej dalej w czwartek. Jak będzie dowiemy się za niecałe 24h.



Oby tak było! Vampire Diaries wcale nie jest lepsze i zdziwiłabym się, gdyby ucierpiało z tego powodu Supernatural
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 24 maja 2010, o 15:57

Odp: 5x22 - Swan Song (Season Finale)


Supernatural wraca z 6 sezonem ale niestety w piątek. Lepszy rydz niż nic :D

Dawno tak dobrze nie oglądało mi się odcinka SN. Od początku do końca mnie zainteresował ;) Aż jestem ciekawy co nam pokażą w 6 sezonie.

Chuck Bogiem? xD

"Sammy, widać jedziesz na red bullu" :D

I Jared o wiele lepiej wyglądał w poprzednich sezonach :D tak patrząc z perspektywy tych flashbacków :P
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 26 maja 2010, o 22:50

Odp: 5x22 - Swan Song (Season Finale)


oczywiście, ze Sam wyglądał lepiej. wyglądał o wiele lepiej :D Oglądałam i myślałam tylko " ale on był ładniutki wtedy". Zresztą Dean też :P
smutne :P straszne było patrzeć tak na Deana poturbowanego.
Cas :D :D fajny fajny :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 30 maja 2010, o 13:44

Odp: 5x22 - Swan Song (Season Finale)


Zakończenie sezonu miodne. Dużo akcji i krwawych scen :P Ciekawe tylko na jak długo Dean pobawi się w family guya i o co chodzi z powrotem Sama (a może to kto inny)...
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 11 kwi 2011, o 18:59

Odp: 5x22 - Swan Song (Season Finale)


Świetny finał!

Dean zgodził się na pomysł Sama, ale kto by pomyślał, że to wszystko tak się potoczy. Lucyfer mocny i nie poszło tak łatwo. Bardzo podobały mi się sceny pokazujące walkę Sama z Luckiem w jego ciele. Genialny motyw.

Dean oczywiście musiał coś odwalić. :D Śmiać mi się chciało, jak zrobił wjazd Impalą na miejsce bitwy. :D Potem znów mi go było szkoda, jak Lucek go prał. Ale jednak Sammy odzyskał na chwilę kontrolę nad ciałem i dzięki temu Dean przeżył... Generalnie rzecz biorąc rozwiązanie całej sprawy dosyć banalne. Skok Sammyego z Luckiem pociągający za sobą Gabriela. I bracia niby uwięzieni. Tylko o co w takim razie chodzi ze sceną, kiedy "ktoś" w ciele Sama przygląda się Deanowi jedzącemu kolacyjkę z "rodziną"? A może to był jednak Sammy?

Uuuu Castiel był słodki jak spał. :D I to jego pożegnanie z Samem! Uwielbiam go! :D Jak Lucek go rozerwał na strzępy to aż zamarłem, na szczęście wszystko wróciło do normy.

Chuck Bogiem? OMG, WTF?
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 13 lip 2011, o 09:25

Odp: 5x22 - Swan Song (Season Finale)


Finał kapitalny najlepszy ze wszystkich :).
A więc Sam powiedział 'tak' i Lucyfer przejął jego ciało. Podobało mi sie jak Chuck opowiadał tą całą historie o impali , świetny klimat.
Gadka aniołów świetna, liczyłem na jakieś burze itd. , ale to nie było potrzebne :P.
Dean i jego impalowe wejście cudo! :D, a potem Cass odsyłajacy Michała :).
Lucek genialnie pokazany w ciele Sama, te pstrykniecie palcami i Cass wybucha , wow. Bobbyemu skręca kark, a Deana obija na śmierć. No i wszystko zmienił mały żołnierzyk :) , Sam skacze w przepaść, Cass i Bobby ozywają. Wszystko sie kończy , a Dean wraca do Lisy, by prowadzić normalne życie jak obiecał bratowi.
No ale Sam sie jakimś cudem pojawia, eh kolejne ożywienie, troche prosto to pokazali :).
Ale co z Chuckiem?! , że on niby Bogiem? Niee , oby to nie było to i oby jakoś to zgrabnie wyjaśnili.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 5x22 - Swan Song (Season Finale)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.