Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

5x15 - Rabbit or Duck » How I Met Your Mother » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 7 lut 2010, o 14:33

5x15 - Rabbit or Duck

Spoiler:


Data emisij: 08.02.2010r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 lut 2010, o 15:07

Odp: 5x15 - Rabbit or Duck


Taki sobie odcinek. Dawno nie było takiego słabego. Telefon Barneye irytował, Dona nie lubię, kłótnia kaczka vs. królik też słaba. Mało było fajnych tekstów Lily chociaż to jak wrzuciła telefon do piwa dobre xD Aranżowanie Tedowi małżeństwa też słabe. Szkoda bo początek zwiastował coś lepszego - Barney na Super Bowl z wielkim plakatem z jego numerem xD
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 9 lut 2010, o 16:13

Re: Odp: 5x15 - Rabbit or Duck


Czesiek_PL napisał(a):Barney na Super Bowl z wielkim plakatem z jego numerem xD


Ale fajnie ułożyła mu stacja kolumne
Call
Barney
Stinson

CBS :D stajca się promuje :D ?

Ta akcja z telefonem dobra, Barney się nie wyrabiał, ktora najseksowniejsza :D
Kaczka czy królik... głupiutkie :)
podobała mi się scena Teda z Robin jak siedzieli na kanapie pod koniec myślałem, że coś się wydarzy jak wtedy gdy poszli do łóżka :) ale nie szkoda, moja ulubiona para...
Ted west side :) potem barney west side :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 lut 2010, o 17:17

Odp: 5x15 - Rabbit or Duck


Zapomniałem napisać o nagim Donie xD Świetna była Robin tłumacząca się, że nigdy by nie przespała się z facetem po zostanie go w takiej sytuacji. Taka aluzja do starego odcinka :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 lut 2010, o 17:43

Odp: 5x15 - Rabbit or Duck


A mi się odcinek podobał. :P
Akcja duck or rabbit bardzo fajna. :D Donald Duck świetny! :D
Barney i jego telefon! (CBS - to było chyba "przypadkowe" :P )
Ted West Side, już myślałem, że może odbierze ten telefon i pozna swoją przyszłą żonę, ale niestety nie.
Kurczę, ile trzeba na to czekać...
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 9 lut 2010, o 21:09

Re: Odp: 5x15 - Rabbit or Duck


eLMaQ napisał(a):A mi się odcinek podobał. :P
Akcja duck or rabbit bardzo fajna. :D Donald Duck świetny! :D
Barney i jego telefon! (CBS - to było chyba "przypadkowe" :P )
Ted West Side, już myślałem, że może odbierze ten telefon i pozna swoją przyszłą żonę, ale niestety nie.
Kurczę, ile trzeba na to czekać...


Napewno specjalnie inicjały zrobili żeby wyszło CBS :) taka mała promocja dla spostrzegawczych :D ?

No wiesz ja też bym chciał wkońcu zobaczyć tą piękność z którą ted skończy i która urodzi mu takie dzieciaki (córczeka niezła :) - włosy po Robin :) ) ale jeśli pokażą nam ich matkę to to będzię ostatni sezon serialu, bo sam tytuł "Jak poznałem" a ja końca serialu nie chce, bo pomysły rewelacyjne co odcinek :) Czytałem, że narazie mają plan na 6, 7,5 sezonu...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 lut 2010, o 11:05

Odp: 5x15 - Rabbit or Duck


Robin/Don - świetne! :P Bardzo fajny pomysł z rabit/duck.

Telefon Barney'a taki sobie, bez szału.

Kłótnia w barze fajna. Ranjit wrócił. :D Marshal i Lily szukający dziewczyny Ted'owi. :p
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 10 lut 2010, o 11:25

Odp: 5x15 - Rabbit or Duck


Mi się nawet podobało
motyw z telefonem na początku fajny, potem denerwujący( szczególnie te miny Barneya), ale fajnie, że niby słyszał telefon nawet jak go wyrzucił :P
kłótnia o rabbit/duck niezbyt fajna ale sam motyw ciekawy. Podobało mi się nawiązanie do naked man :D
Coraz bardziej nie podoba mi się gra Robin, te sceny co podnosi głos są strasznie sztuczne jak dla mnie.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 12 lut 2010, o 12:51

Odp: 5x15 - Rabbit or Duck


mi się tam kłótnia podobała :P haha, sam pomysł żeby kłócić się o takie rzeczy jest taki irracjonalny, że aż boski :P
no i ja jestem z Marschallem, jestem za królikami xD!
A, że Superbawl był na CBS, to wiadomo było, że coś w HIMYM się pojawi xD
Want your bad romance.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 14 lut 2010, o 14:24

Re: Odp: 5x15 - Rabbit or Duck


Lucas Scott napisał(a):ale jeśli pokażą nam ich matkę to to będzię ostatni sezon serialu, bo sam tytuł "Jak poznałem" a ja końca serialu nie chce, bo pomysły rewelacyjne co odcinek :) Czytałem, że narazie mają plan na 6, 7,5 sezonu...

A ja myślę, że nie można ciągnąć tego serialu w nieskończoność. Z jednej strony przecież jego poziom z sezonu na sezon jest coraz gorszy. Przynajmniej mówię tu o 4 i póki co 5 sezonie. Szkoda, że scenarzyści i osoby zajmujące się serialem nie opracowali takiej formuły jak w Lostach - że od poczatku wiedzieli, że powstanie 6 sezonów i wtedy chcą zakończyć historię. Dlatego chciałbym, żeby może nie zakończyli na tym sezonie ale zamknęli wszystko w następnym. Bo zrobi się z tego coś podobnego do One Tree Hill, czyli coraz gorszy poziomem tasiemiec.

Co do odcinka...
Barney bądź co bądź denerwował motywem z komórką. A szukanie żony Tedowi wyszło im średnio.
Co na plus? Jak ja lubię jak Robin się denerwuje i podnosi głos :D Jest wtedy świetna ze swoimi tekstami.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 lut 2010, o 16:19

Odp: 5x15 - Rabbit or Duck


Tristan - HIMYM lub inne komedie to nie serial z wielką tajemnicą(nie licząc kozy xD), który trzeba dokładnie rozplanować. Tutaj historię można ciągnąć w nieskończoność, ważne tylko żeby pomysły były. Mi się nie wydaje, że serial skończy się wtedy jak Ted pozna swoją przyszłą żonę bo jeszcze będzie trzeba doprowadzić do ślubu. Ja serialowi życzę jak najwięcej sezonów bo nawet te słabsze odcinki bawią.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 14 lut 2010, o 16:49

Re: Odp: 5x15 - Rabbit or Duck


Czesiek_PL napisał(a):Tristan - HIMYM lub inne komedie to nie serial z wielką tajemnicą(nie licząc kozy xD), który trzeba dokładnie rozplanować. Tutaj historię można ciągnąć w nieskończoność, ważne tylko żeby pomysły były. Mi się nie wydaje, że serial skończy się wtedy jak Ted pozna swoją przyszłą żonę bo jeszcze będzie trzeba doprowadzić do ślubu. Ja serialowi życzę jak najwięcej sezonów bo nawet te słabsze odcinki bawią.


Ja tu nie mówię o dokładnym rozplanowywaniu. Mnie już np znudziło czekanie na przysłowiową żonę Teda. Bo ile można?
trust him... he's a doctor!

 


  • Podobne tematy do 5x15 - Rabbit or Duck
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.