Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

5x15 - Follow the Leader » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 maja 2009, o 15:24

5x15 - Follow the Leader

Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 maja 2009, o 19:52

Re: 5x15 - Follow the Leader


Szczerze? Po tym odcinku całkowicie się pogubiłem i nie mam pojęcia kto kim manipuluje. Od zawsze myślałem że to Richard jest najważniejszy i to on wszystko wie, ale teraz okazało się że ma informację od Locka. Od martwego Locka, który nie jest jakiś inny jak powiedział Alpert. Czyli co to jest dymek? Tylko dlaczego w takim razie chcę zabić Jacoba i co mu to da? Teraz nie zdziwiłbym się gdyby Jackobem okazał się właśnie Jack, a Richard oczywiście ściemnia Sun że wszyscy w 1977 zginęli. tam też nie rozumiem co Jack ccę osiągnąć skoro nie da się zmienić przyszłości, nadal chcę próbować do upadłego? Nie sądzę żeby Hawking chodziło tylko o zniszczenie Dharmy przy pomocy bomby, a energie wyzmy przecież oni w jakiś tam swoj prymitywny sposób ujarzmili. I co się stanie z Sayerem, Juliet i Kate? Przez moment myślałem nawet że Sayer wyśle Juliet samą i sam wróci na wyspę, ale naszczęście popłynął z nią, tylko nie mogę sie pogodzić że dołączyła do nich Kate. Sprawa Broma i Iliany nadal nie wyjaśniona, nie wiadomo co leży w cieniu posągu i czy oni są z nowej Dharmy. Finał się szykuję na prawdę świetny, i pewnie znowu zakręcą końcówkę. Jak dla mnie może nawet się udać Jackowi i uratować lot 805, ale oni nadal będą pamiętać to co się działo.
<<

markusz

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 11 maja 2009, o 21:17

Re: 5x15 - Follow the Leader


Odcinek świetny. Jack i Sayid idą do bomby wymazać wszystko to co stało się po odlocie ich samolotu. Richard stwierdził, że wszyscy oni zginęli w latach 70-tych. Może po prostu zostali przeniesieni w czasie i gdzie indziej trafili? Kate z Sawyerem i Juliet wracają z wyspy. Liczyłem na to, że coś się stanie i łódź nie odpłynie, ale wydaje się że podróż będzie bezpieczna. Na łodzi są przecież Charlotte i mały Miles, którzy wrócili z wyspy bezpiecznie. Ben i Richard nie chcą za bardzo żeby Locke trafił do Jacoba, a Locke ma zamiar go zabić. Zapowiada się super zakończenie sezonu.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 wrz 2009, o 02:50

Re: 5x15 - Follow the Leader


Ok, na początek głupotki. Ale ta Kate to jest głupia cipcia, no pinda jak cholera. Czy ona kiedykolwiek była zdecydowana na coś? Czy ona kiedykolwiek miała własne zdanie? Yyy, nie? No też tak myślę.
Ok, teraz poważne sprawy, świetny odcinek, finał zapowiada mi się wyśmienicie, aż żal go już oglądać. ;p Ciekaw jestem jak to wszystko rozwiążą i czy Lock w końcu zostanie spopielony, taki niewinny żarcik. ;p Ależ jak ja go nie znoszę!!! Znaki wykrzyknienia! Jeszcze troszkę tych znaków!
No dobra, głupoty piszę, dlatego lepiej już skończę pisać. ;p

ps: Cześć Chris, witam na końcu. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 1 lut 2010, o 19:48

Odp: 5x15 - Follow the Leader


hah, cześć tlen. :P :D troche mi to zajęło. xD


Odcinek wtf, znów zamącili w głowie chyba wszystkim. :P Locke jest straszny... I wogóle dlaczego chce zabić Jacoba? Jest jeszcze dużo pytań, ale raczej nie będe ich już wypisywał, bo byłby to dłuugi post... :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 20 kwi 2010, o 16:38

Odp: 5x15 - Follow the Leader


Ale ta Kate to jest głupia cipcia, no pinda jak cholera. Czy ona kiedykolwiek była zdecydowana na coś? Czy ona kiedykolwiek miała własne zdanie? Yyy, nie? No też tak myślę.


O czym Ty mówisz? O tym że zostawiła Jacka i że uważa, że Jack jest nienormalny? Bo wg mnie ma racje. Jack chce wszystko zmienić, chce wysadzić bombe a nie ma o tym pojęcia. W ogóle nie myśli o ludziach, którzy tam z nim są, tylko o sobie. Tak samo Sawyer zostawił swoich przyjaciół na wyspie...Jim LaFleur needs to die, bo to nie jest Sawyer którego zawsze uwielbiałam. Tak samo Sawyer/Juliet...bawili się w rodzinkę, ale Sawyer to nie był Sawyer - wąchanie kwiatków w 8 odcinku mnie rozwaliło. xD Poa tym Juliet zdaje sobie sprawę, że Sawyerowi nigdy nie przestanie zależeć na Kate.

Locke mówiący Richardowi co ma powiedzieć własnemu ja. Insane. xD I Locke chce zabić Jacoba? WTF? lol

Wydaje mi się, że Jack zmienia się w man of faith a Locke w zło. Nie podoba mi się to.

 


  • Podobne tematy do 5x15 - Follow the Leader
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.