Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

5x14 - My Bloody Valentine » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 lut 2010, o 17:50

5x14 - My Bloody Valentine

Spoiler:


Data emisji: 11.02.2010
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 lut 2010, o 18:16

Odp: 5x14 - My Bloody Valentine


Bardzo dobry odcinek. Już myślałem po tym tytule odcinka, że to będzie kolejny typowy zapychacz, a tu główny wątek się poruszył trochę :P
Sam poczuł głód krwi i demonów oraz pokonał Jeźdźca. :P Nice! :D
Castiel ciągle jedzący hamburgery, Mr Happy Meal! :D
Dean z mroczną pustką w środku - ciekawe kogo on błagał o pomoc?
Początek z tą parą, co się zjadła nawzajem - BLOODY! :P (dlaczego ja zawsze jem obiad przy takich scenach :D )
To był drugi jeździec apokalipsy czy trzeci? Pogubiłem się trochę...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lut 2010, o 23:28

Odp: 5x14 - My Bloody Valentine


Drugi, wcześniej była tylko Wojna.

"Uwolnij krakena" świetny tekst Sama do Deana xD Mocne też było jak podczas przeglądania organów w prosektorium Dean pokazuje Samowi serce i pyta się czy zostanie jego walentynką xD

Kupidyn też dobry - szczególnie to jego powitanie :) Dobrze, że też wyjawili cząstkę tego wielkiego planu o którym była mowa w poprzednim odcinku.

eLMaQ - nie tylko ty trafiasz zjedzeniem na takie momenty, ja miałem akurat kolację xD moty z pożeranie się nawzajem mocny, ale też scen w reastauracji upiorna. Podobała mi się też ta jak ta para popełniła samobójstwo - mocne teksty :]

Sam znowu skosztował demonicznej krwi. Szkoda bo znowu to doprowadzi do konfliktu między braćmi. Krzyk rozpaczy Deana na końcu dobry, a o pomoc zapewne błagał Boga.

Castiel i hamburgery xD świetne, szczególnie na początku jak spytał sie Deana czy może sobie wziąć, a potem jak bracia na niego patrzyli xD

Szkoda tylko, że przerwa do marca...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 lut 2010, o 14:33

Odp: 5x14 - My Bloody Valentine


Świetny odcinek. Podobała mi się początkowa scena, genialna była! :D

Mamy drugiego jeźdźce apokalipsy, fajnie. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 18 lut 2010, o 23:06

Odp: 5x14 - My Bloody Valentine


Głód był lepszy od Wojny, Sam i krew demona ehhh oby był sobą w następnym odcinku, biedny Dean"empty"

ale Kupidyn był świetny
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 21 lut 2010, o 19:43

Odp: 5x14 - My Bloody Valentine


Dean do Sama: "Sam, be my valentine" xD

Odcinek z drugim jeźdźcem ciekawszy od poprzedniego.

Mr Happy Meal xD
trust him... he's a doctor!
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 3 kwi 2011, o 02:46

Odp: 5x14 - My Bloody Valentine


Pierwsza scena - masakra. Zjadająca się nawzajem parka - coś okropnego.

Co do samego Jeźdźca to muszę przyznać, że świetna charakteryzacja jego samego. Lepiej nie można sobie wyobrazić Głodu. Narobił trochę szkód, ale ostatecznie został pokonany. W sumie łatwo coś braciom idzie z tymi jeźdźcami. Ciekawe czy wzięli mu pierścień...

Powrót do picia demonicznej krwi ciąg dalszy. A myślałem, że ten rozdział mamy już za sobą. Po raz kolejny Sammy pokazał na co go stać i po raz kolejny Dean zafundował mu areszt.

Castiel dzisiaj był genialny! :) Scena kiedy Dean do niego dzwoni i podaje adres szpitala, a ten za milisekundę już stoi koło niego świetna! Do tego ciągłe obżeranie się hamburgerami. :D To zdecydowanie nie w jego stylu...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 12 lip 2011, o 20:02

Odp: 5x14 - My Bloody Valentine


Fantastyczny odcinek!
Pojawił się kolejny jezdziec, głód , super postać.
Widzę , że nie tylko ja jadam przy SN xD , ładna zakochana parka , zaprezentowała nam prawdziwą miłość.
Cass jako Happy Meal xD , niezle wcinał.
Kupidyn i jego przywitanie było najlepszą sceną tego odcinka :D
Sam znów poczuł głód demonicznej krwi , ładnie załatwił dwa demony a na końcu tego jezdzca (chociaz zbyt łatwo). Uwielbiam takie sceny , gdy dzieje sie coś nie tak , w tym przypadku Sam znów wchodzi na tą złą droge , czuć te emocje. No i potem Dean musiał go zamknąć.
Dean i brak głodu , dobrze opisuje tą postać w tej chwili (w końcu Cass zabrał mu burgery :P), no i na końcu ta rozpaczliwa modlitwa, dodała tylko dramaturgii.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 5x14 - My Bloody Valentine
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.