Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

5x14 - Beat Your Heart Out » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 6 lut 2009, o 10:06

5x14 - Beat Your Heart Out

Spoiler:


Data emisji: 05.20.2009r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 10 lut 2009, o 01:59

Re: 5x14 - Beat Your Heart Out


Cristina/Owen <3. A ta babka to była jego ex, czy kto?

Scena z uściskiem dr Dixon była śmieszna. Reakcja Cristiny rewelacyjna :D

Der/Mer - nuda :p. Niech on się już jej oświadczy i będzie spokój :p

Arizona/Callie - nagle się okazuje, że połowa kobiet z SGH jest lesbijkami? no c'mon!

Całe szczęście, że już Denny'ego nie było xD
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 lut 2009, o 00:25

Re: 5x14 - Beat Your Heart Out


ja myślę że ta kobieta od Hunta to mogła być żona jednego z jego kumpli z Iraku. W końcu wszyscy zginęli i może teraz boi się zobaczyć z żoną najlepszego nieżyjącego kumpla, boi się jej spojrzeć w oczy czy coś.

Cristina była mocna w tym odcinku, w ogóle cała sprawa z doktor Dixon, dziewczynką Bailey była fajna. Bailey niedługo asystentką? Hmm, ciekawe kto zostanie szefem rezydentów.

Szef, Alex i ten stażysta po zabiegu wyjmowania czegoś z tyłka komuś, lol, moja reakcja była podobna do ich reakcji.

Nie wkurzają was już te wszystkie tajemnice SGH które i tak nie są tajemnicami? Bo mnie bardzo. No a MerDer to już normalka że flaki z olejem, przywykłem do tego. A co najlepsze, pewnie się jej nie oświadczy w ogóle bo pojedzie do Addie. ;d

Izz bez Danego, fajnie, ale wariatka myśli teraz że jest nieźle chora i pewnie tak naprawdę jest, a ta anemia to tylko cisza przed burzą.

Ta Arizona chyba straciła kiedyś dziecko, widziałem już to powoli w samolocie jak leciała z Alexem, ale nie byłem do końca pewien, teraz też nie jestem, ale tak mi się wydaje.

Sprawa z lessbami mnie tak bardzo nie wkurza, ale mogłyby niektóre być trochę ładniejsze, bo Hahn i Callie misskami nie zostaną. ;p Arizona ładna, kumpelka Mer też, ale ciekawe czy ona jest less, bo się to jednak nie wyjaśniło. ;p W sumie to może być, bo jako jedyna z główniejszych postaci nie lata za doktorami z jęzorem do kolan.
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 12 lut 2009, o 00:44

Re: 5x14 - Beat Your Heart Out


Callie jest bardzo ładna, ale jak sądzę wy zwracacie głównie uwagę na to, że nie ma ciała modelki :P Co do Arizony to mi się głównie jej imię podoba :P A co do "lesbijek" to nie każda kobieta całująca inną kobietę jest lesbijką, ale nie będę się tutaj wdawać w dyskusje dotyczące homoseksualizmu.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 lut 2009, o 02:38

Re: 5x14 - Beat Your Heart Out


No nie każda, ale po co by niby robili że się całują? Przecież to GA, Trish, nie znasz scenarzystów? ;p A Callie jest ładna, z buzi i w ogóle, ale mi chodziło właśnie o ciało. A w realu to ja nie zwracam uwagi na figurę, no może trochę, ale nie jakoś na pierwszym miejscu. ;)
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 25 mar 2009, o 19:06

Re: 5x14 - Beat Your Heart Out


Callie jest przecież bardzo ładna. Arizona zresztą też. Callie/Arizona? Może być ciekawie. :D
Cristina/Owen - świetne! Ta muzyka i to rozegranie było świetne. Zdecydowanie polubiłem Cristinę. xD Bardzo fajnie się zachowywała. I w stosunku do rodziców, Owen'a, Bailey czy Dixon.
Derek zrezygnował z oświadczyn, może byłoby za łatwo. :D Mer jest świetna, rozmowy o dzieciach. :D
Ogólnie to mi się podoba to co oni w tym serialu robią. Nie wiem czemu narzekacie na 5 sezon (tak też było w 4 :P).
Bailey będzie asystenetem, pedriatria?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 5x14 - Beat Your Heart Out
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.