Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

5x12 - The Pandorica Opens (1) » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 3 cze 2010, o 14:35

5x12 - The Pandorica Opens (1)

Spoiler:


Data emisji: 19.06.2010r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 20 cze 2010, o 21:17

Odp: 5x12 - The Pandorica Opens (1)


Ale scenarzyści potrafią grać na emocjach widza. To co się stało w tym odcinku przeszło moje wszelkie oczekiwania...

Rory wrócił... przynajmniej tak sądziłem. Z tego co zrozumiałem okazał się tylko projekcją.

Amy is dead? I kto ją zabił... Rory - oczywiście. Chociaż tutaj mam trochę wątpliwości i mam nadzieję, że Amy wróci.

Pandorika została stworzona, aby chronić świat przed Doctorem. O fuck :P Poza tym pojawili się wrogowie Doca i stworzyli sojusz. No way!!!

Jak tutaj wytrzymać tydzień, żeby zobaczyć jak skończy się ta historia?! A później dopiero special w Boże Narodzenie.

Zabijcie mnie :P

River jak zwykle świetna ;) Uwielbiam odcinki z jej udziałem :)
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 21 cze 2010, o 10:48

Odp: 5x12 - The Pandorica Opens (1)


To było dziwne. Wszechświat zaraz się skończy... Genialny odcinek. Kocham to, że w tym serialu wszystko jest możliwe i scenarzyści mają wielkie pole do popisu. :D

Rory! Wielki plus odcinka, przynajmniej na początku. Dlaczego okazał się tylko projekcją? :(

Amy. Przypomniała sobie o nim i... zginęła.

Doctor w Pandorice. Nie spodziewałem się takiego rozwiązania. Co teraz?

River była świetna.

No i wogóle WTF? Jak to sie skończy? :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 22 cze 2010, o 12:19

Odp: 5x12 - The Pandorica Opens (1)


no dobra w końcu trzeba coś napisać.
Pierwszy odcinek finałowy jak przystało na DW na bardzo wysokim poziomie! oj działo się, działo. A i o humorze nie zapomnieli, ah :D
Na początku w ogóle się nie spodziewałam, że pandorika tak naprawdę jest dla Doctora! Płakać mi się chciało jak go tam zamykali. W dodatku scena Rory/Amy, i Amy zostaje postrzelona. Jakoś nawet nie umiem sobie wyobrazić, że naprawdę mogliby ją uśmiercić. Więc mam nadzieję, że tak się nie stało i jakimś cudem ożyje. I to jest jedna z rzeczy, która najbardziej mnie trapi.
No i biedna Tardis. W rozsypce.
uwięziony Jedenasty, scena Amy/Rory, i rozsypująca się Tardis - ej, jak tu nie płakać XD
Strasznie podobała mi się scena gdy Doctor przemawiał do wrogów. Świetnie było zrobione. Niebo wyglądało ślicznie, a Doctora oświetlało cudowne światło. Tak to wszystko wyniośle wyglądało :D
Początek i River - ta to się musiała namęczyć, żeby ściągnąć tam Doctora. I wyszło całkiem śmiesznie z tymi najstarszymi napisami :P No i River jako Kleopatra. Chociaż ja osobiście nie pałam do niej jakimś wielkim uwielbieniem. Ale dość fajnie ubarwia ona serial.
W odcinku było parę cytatów-perełek (zresztą jak zwykle) , ale teraz jakoś nie mam sily ich specjalnie szukać.
Pomysł z nieprawdziwymi Rzymianami świetny. A pojawienie się między nimi Rory'ego dodało całkiem sporej dawki dramatyzmu do odcinka. Przynajmniej Amy sobie o nim przypomniała.
Doctor jak zwykle nieogarnięty i roztrzepany na początku zaczął normalnie mówić do Rory'ego, wiedział, że coś mu nie pasuje, ale nie wiedział co. A Rory tylko czekał aż ten w końcu załapie o co chodzi :D Uwielbiam Jedenastego xD
I nie mam pojęcia jak oni rozwiążą tą historię. Kurde. Zostawili nas z taką końcówką, że teraz każdy dzień czekania będzie katorgą. A potem będzie jeszcze gorzej- bo to już koniec. I czekać na odcinek świąteczny.
Mam nadzieję, że mnie nie zdenerwują i Amy żyje! Bo wtedy to dopiero się popłaczę. Nie, nie, Amy musi żyć. Musi. Nie wiem jak, ale musi :D Hmmm.
Aaaa, no i muszę powiedzieć, że muzyka - jak zwykle GENIALNA!

mam nadzieję, że moja wypowiedź, jest choć trochę składna xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 cze 2010, o 13:13

Odp: 5x12 - The Pandorica Opens (1)


Obejrzałem confidentiala.

Spoiler:
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 27 sie 2010, o 21:03

Odp: 5x12 - The Pandorica Opens (1)


Doctor zamknięty w Pandorice, Tardis nie żyje, Rory okazał się projekcją i zabił Amy, na dodatek wszechświat przestaje istnieć, ale "ciąg dalszy nastąpi" :D
To, że Pandorica była stworzona dla Doctora... heh, biorąc pod uwagę to, co o niej mówili ("jakie stworzenie wymagałoby tylu zabezpieczeń" itp :P )... szokujące trochę, ale logiczne... Doc narobił sobie trochę wrogów :P
I genialna rozmowa
"Zrobiłaś grafitti na najstarszym klifie we wszechświecie!
Nie odbierałeś telefonu!" :D
Oj, ciekawe jak teraz z tego wybrną... :P
Ostatni odcinek przede mną... już zaczynam tęsknić ;)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 mar 2011, o 20:58

Odp: 5x12 - The Pandorica Opens (1)


Genialne! Po prostu genialne! Ten sezon jest świetny. Wszystkie wydarzenia prowadziły do tego konkretnego momentu. Na początku widzieliśmy van Gogha, Churchila, Liz 10 i River - wzystko to by przekazać wiadomość Doktorowi o nadchodzącym zniszczeniu TARDIS. Cudowne to było.
Rory wrócił! Tak jakby... genialna scena jak Rory ratuję Amy, a potem przychodzi Doktor i cały czas do niego nawija i wie, że coś jest nie tak. I potem jak pyrga palcem Rorego xD
Amy sobie przypomniała o Rorym po czym okazało się, że jest on tylko robotem. Fuck! to nie fer, tak się cieszyłem z jego powrotu. I jeszcze zabił Amy? Że co? Nie mam pojęcia jak chcą to wszystko odkręcić.
Doktor uwięziony w Pandrice! Że niby co? Jednak patrząc na legendę to chyba on jest najodpowiedniejszym człowiekiem żeby w niej siedzieć :) Tylko jak on chcę się wydostać? Jedyna nadzieja to chyba River. Tyllko jak ona się uratuje z eksplodującego TARDIS?
Genialna scena jak Doktor przemówił do swoich wrogów w Stonehenge. Normalnie jakby był jakąś gwiazdą na koncercie :)
Kolejne zdziwienie to, że wrogowie zawiązali sojusz. Masakra. Ale i tak sobie Doktor z nimi poradzi. Musi :) Mnie jednak najbardziej dziwi jak on robi te pęknięcia. Czyżby to była wina TARDIS?

 


  • Podobne tematy do 5x12 - The Pandorica Opens (1)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.