Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

5x10 - The Kindness of Strangers » Zakończone Seriale » Merlin • seriale forumtv.pl

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 27 lis 2012, o 18:54

5x10 - The Kindness of Strangers

Spoiler:


Data emisji: 8.12.2012
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 13 gru 2012, o 16:16

Odp: 5x10 - The Kindness of Strangers


Morgana złapała Alatora w celu dowiedzenia się kim jest Emrys. Na szczęście plaj - jak większość jej planów - nie wypalił.
Kompletnie nie logiczne było dla mnie to, że ktoś tak mądry jak Alator zostawił list od Finny w celi. Serio? Nie mógł się go pozbyć? Choćby... zjeść?
Więc Morgana wyrusza na Finną, która przed swoją śmiercią przekazuje Merlinowi pudełko z przepowiednią. A ona wcale mi się nie podoba. Mam nadzieję, że przyszłość można zmienić...
Wiedziałam, że Finna się poświęci, nie miała szans się z nimi zmierzyć a jej śmierć zakończyła by polowanie Morgany.
Mordred cały czas próbuje wkupić się w łaski Merlina, pozwala mu się wymknąć, zapewnia alibi, a jednak Finna ostrzega Merlina by mu nie ufał. I się z nią zgadzam. Chciałabym, żeby okazało się że Mordred jest po naszej stronie, ale jakoś nie mogę się do niego tak do końca przekonać. No i chyba dobrze.
Kilgharrah umiera? Na to wygląda... Jest już stary i twierdzi, że jego czas się kończy. A ja nie chcę. I ta rozpacz Merlina kiedy pyta smoka co o bez niego zrobi... Jest jeszcze nadzieja w Aithusie, ale ono (ciągle nie jestem do końca pewna jaka to płeć...) jest zbyt wyniszczony by dorównać Kilgharze.
Coraz bliżej końca a wszystkie sekrety dalej utrzymane w tajemnicy.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 gru 2012, o 20:14

Odp: 5x10 - The Kindness of Strangers


Odcinek niezły, podobały mi się sceny Artura z Merlinem, zabawne były, szkoda tylko że tak mało. Od dawna nie podoba mi się za to kierunek w którym rozwijają się bohaterowie, a raczej brak rozwoju. Merlin prawy i sprawiedliwy, zła Mogana i Mordred, któremu nie można ufać. To jest już nudne... Do tego jeszcze Gaius czyniący zawsze to co najlepsze, a ostatecznie pakujący Merlina w kłopoty. To było takie spodziewane. Bez sensu tez było zabicie Alatora przez Morgane. Przecież oczywiste jest, że 2 zakładników znających tajemnicę jest łatwiej złamać. Ten list od Finny nic nowego nie wniósł, przecież od dawna wiemy o zbliżającej się wojnie. Jeszcze Artur dostał wiadomość. Może się coś będzie działo, ale szczeze mówiąc wolę oglądać ten serial gdy jest humor, a nie mrok bo to im przynajmniej dobrze wychodzi. Bardzo podobała mi się rozmowa Merlina ze smokiem, o tym że wszystko ma swój koniec. Czyżby oczko do widzów i mówienie o zakończeniu serialu?

 


  • Podobne tematy do 5x10 - The Kindness of Strangers
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.