Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

5x10 Gone, Gone, Gone » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 13 sie 2012, o 17:08

5x10 Gone, Gone, Gone

Spoiler:

12.08.2012


____
nie wierzę, że to piszę, ale naprawdę lubię nowa Tarę :D ona i Pam mistrzostwo, niezła była akcja z zabiciem nowego szeryfa :D Ginger oczywiście musiała się wydzierać jak to ona, ogólnie teksty Tary są dobre, np w poprzednim odcinku 'wampirza Barbie' do Pam, albo sms do Lafayetta :D a jak tą znajomą Tary sobie podjadły :D

cieszę się, że Hoyt wyjechał, szkoda mi Jasona, mógł Hoyt tylko Jess z pamięci wyciąć, bo to jednak kumple od zawsze

nie lubię tej całej sprawy z Lilith i nie podoba mi się, że Eric i BIll mają zuuuupełnie osobny wątek niż cała reszta, jakby 2 różne seriale

para Russel i Newlin mnie rozwala :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 sie 2012, o 00:22

Odp: 5x10 Gone, Gone, Gone


Początek był cudowny jak Sookie szykuje się do kolacji, wpada do niej Mike zamieniony w wampira, a ona go pałeczkami od chińsczyzny kołkuje - cudowne :D a potem to jej fuck jak siedzi cała we krwi :) Dalej mamy czołówkę i następne kołkowanie, tym razem Molly. Szkoda... ale to cieszenie się Newlina mi to zrekompensowała :D
U Billa i Eryka trochę nudnawo, jednak jakoś mi się nie chcę wierzyć że Eryk kupił bajeczkę z Lilith. Mam nadzieje, że on coś szykuje. Dobrze, że na końcu Rusel przestał udawać i pokazał, że to on rządzi. Jednak bym się spierał czy tak wszystkie wampiry z Zwierzchnictwa nie mają z nim szans. Salome ma ponad 2 tysiące, Eryk ponad tysiąc, Bill mógłby odwrócić uwagę a jest jeszcze ta ruda i czarny. Powinni dać radę :) Mam nadzieje, że za tydzień polowanie na Sookie stanie się faktem :)
Wątek Rusel/Newlin/wilczek jest tak absurdalnie cudowny, że stał się jednym z najciekawszych teraz :P Wydzieranie się na Emme w postacie człowieka świetna, ale jedna z najlepszych scen odcinka to ta jak Rusel i Newlin wybrali się na greckie żarcie i tańczą w akademiku pełnym krwi i trupów :D
Hoyt wyjeżdża. Może to i dobrze. Świetna scena z zauroczeniem przez Jessice i z Jasonem. Świetny monolog Jess jak mówiła mu żeby o wszystkim zapomniał. Wzruszające. I dlatego nie potrzebna była scena z Hoytem jak go Jason zatrzymał.
Tara z mieczem! O ja co za scena! :D Ładnie załątwiła tego nowego szeryfa, Pam się wkurzyła, Ginger jak zwykle szalona. Zgadam się z 0liną - też lubię nową Tarę :)
Jason znalazł tajny dokument, problemy z rozszyfrowaniem, a potem Maurella ujawnia prawdę - Sookie zostałą ofiarowana Warlowowi. No ciekawe co z tego będzie :) I jeszcze Maurella w ciąży z Andym xD
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 16 sie 2012, o 03:17

Odp: 5x10 Gone, Gone, Gone


0lina napisał(a):nie wierzę, że to piszę, ale naprawdę lubię nowa Tarę

Hahaha, mam dokładnie tak samo. Kiedyś wprost nie cierpiałem tej postaci. Strasznie działała mi na nerwy, najchętniej od razu bym ją uśmiercił. A teraz? Teraz jako wampirek strasznie mi się podoba. Niby oklepany motyw, ale w przypadku Tary wyszło całkiem nieźle. ;)

Śmiać mi się trochę chciało, jak Sam i ta jego laseczka przemknęli do Kwatery Zwierzchnictwa w postaci mysz, a wampiry ich nawet nie wyczuły. :D

W tym sezonie interesuje mnie praktycznie tylko wątek wampirów. Reszta jest naprawdę nudna i mogło by jej nie być. Teraz jeszcze jakiś Warlow. Swoją drogą Sookie w tym sezonie jakoś nie odgrywa dużej roli. Zdecydowanie mniej ją widzimy na ekranie niż w poprzednich sezonach...

Ciekawi mnie czy Bill rzeczywiście został fanatykiem Lilith, czy to jakiś pic na wodę. Co do Eryka to raczej nie mam wątpliwości. Coś kombinuje, to jest pewne. W moczu czuje, że również Mr. Compton nie dał się tak łatwo. ;)

Czesiek_PL napisał(a):Jednak bym się spierał czy tak wszystkie wampiry z Zwierzchnictwa nie mają z nim szans. Salome ma ponad 2 tysiące, Eryk ponad tysiąc, Bill mógłby odwrócić uwagę a jest jeszcze ta ruda i czarny. Powinni dać radę

To samo przeszło mi przez myśl podczas oglądania odcinka...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 5x10 Gone, Gone, Gone
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.