Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

5x10 - All by Myself » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 22 lis 2008, o 21:57

5x10 - All by Myself

Emisja: 4.12.2008

Promo
Ostatnio edytowano 8 gru 2008, o 22:38 przez henet, łącznie edytowano 1 raz
So?
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 8 gru 2008, o 21:37

Re: 5x10 - All by Myself (spoiler)


Ha! Cristina wybrała Alexa. I słusznie. Szkoda tylko, że Alex wybrał Izzie. Już przez ten beznadziejny wątek z Dennym przestałam kibicować I/A jako parze, bo I. działa mi na nerwy. Jej tekst o najlepszym seksie był beznadziejny. Jak seks z duchem może być najlepszym seksem na świecie? ;p

Cristina i Owen się rozkręcają :)

Mark i Lexie? Nie wiem co o tym myśleć. Chyba jestem na tak, chociaż nie ukrywam, że liczyłam że będzie z Callie, ale widać że zostaną tylko f*ck buddies ;)

Za to Callie i Sadie? Jestem na nie. Chociaż zakłopotana C. była śmieszna :D

Ahhh, szkoda, że następny odcinek będzie dopiero w styczniu :(
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 8 gru 2008, o 23:08

Re: 5x10 - All by Myself


Cholera kto wymyślił ten debilny wątek Izzie/Danny koniec z tym, bo więcej nie wytrzymam, myślałam, że się pochlastam jak to oglądałam, no ile można takie pierdoły pokazywać (wybaczcie wzburzona jestem).

Cristinę zawsze lubiłam, dobrze, że nie wybrałam Mer i miała rację, że to ona zawsze wszystko bierze do siebie. Gdy jej nie wybrała to od razu, że to przez ich kłótnię, a nie przez to, że Alex umie to lepiej zrobić niż ona - kto w ogóle zrobił z niej główną bohaterkę serialu pfff.

Sloan/Little Grey mówię stanowcze nie, bo Lexie mnie drażni swoim postępowaniem, gadaniem - czyli wszystko co ma z nią z związek jest takie rozlazłe z "Drobrodusznymi" oczami bleh, a Marca bardzo lubię, więc co oni wymyślili za parę... tekst o przestrzeni i żeby Bailey coś z tym zrobiła hi hi :P

Oby do stycznia :(
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 gru 2008, o 06:52

Re: 5x10 - All by Myself


Dobrze że następny seks Izz z duchem będzie dopiero w styczniu, bo mnie to męczy tylko. ;p

Ehh, oby się Cristina nie zrobiła jak w 4 sezonie...
Ale fajnie że wybrała Alexa, a on mógł wybrać wtedy dla odmiany na przykład Georga. :)

Callie była zajebista w tym odcinku. ;p Ona chyba jest już les, a przynajmniej bi na pełen etat. ;p
We Are The World haiti
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 gru 2008, o 10:24

Re: 5x10 - All by Myself


Denny/Izzie - no już głupszego wątky wymyśleć nie mogli...seks z duchem...no cholera. xD A jak gadała Cristinie o seksie, to myślałam, że padnę....

Alex - fajnie że Cristina go wybrała. Biedak tak się otwiera przed Izzie, tak się angażuje, a ta zdradza go w urojeniach...

Cristina/Owen - no w końcu jakieś konkrety. Fajnie ta scena wyglądała. Ciekawe ile razy ją kręcili. ;P

Mark/Lexie - wyglądają jak ojciec z córką i w ogóle Lexie jakaś walnięta była w tym odcinku...teach me, teach me, teach me...co to było? :P Poza tym Mark potrzebuje kobiety (=Callie) a nie dziewczynki....I want my McNaughty back. :please:

Callie/Sadie - głupi wątek i jakiś nagłe...

Meredith mnie wkurza, jest egoistką...nie wpadła na to że Cristina chciała się zachować profesjonalnie i super, że uznała, że miała by w banku solo surgery, gdyby się nie pokłóciły...

Dixon - co za nietaktowna babka...rozumiem o co jej chodzi, ale bez przesady.

George/Izzie - wow oni rozmawiają? lol i dziwne że tylko George zauważa, że coś jest nie tak (że Izzie uśmiecha się do powietrza xD)...

Mark/Bailey - :D

Ta młodsza siostra fajnie zagrała, znaczy się aktorka. A w ogóle ta aktorka ma 18 lat...w szoku byłam...

The Chief mnie wkurza. :/

a on mógł wybrać wtedy dla odmiany na przykład Georga


Uważaj bo się czegoś takiego doczekamy. :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 gru 2008, o 19:30

Re: 5x10 - All by Myself


Uważaj bo się czegoś takiego doczekamy. :P


No co, Alex się już w połowie nawrócił co mi się kompletnie nie podoba, więc się nie zdziwię jak zacznie z G współpracować. ;p
We Are The World haiti
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 gru 2008, o 19:32

Re: 5x10 - All by Myself


Ale przecież on w tym odcinku na niego nawrzeszczał, żeby nie gadał z nim o Izzie, więc dziwne by było, gdyby go wybrał. :P
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 10 gru 2008, o 23:19

Re: 5x10 - All by Myself


Paulina napisał(a):Ta młodsza siostra fajnie zagrała, znaczy się aktorka. A w ogóle ta aktorka ma 18 lat...w szoku byłam...

A, no właśnie, zapomniałam o niej wspomnieć. Też mi się podobało jak zagrała. I w ogóle wygląda na mniej niż 18 lat ;)

Paulina napisał(a):Dixon - co za nietaktowna babka...rozumiem o co jej chodzi, ale bez przesady.

Ona ma zespół Aspergera, więc nie wiem czy można ją za to winić.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 gru 2008, o 00:10

Re: 5x10 - All by Myself


Jak ma jakiśtam zespół, to może w ogóle nie powinna być chirurgiem, co? I w ogóle jak ona wygląda na tej sali operacyjnej! Jak jakiś płetwonurek...
We Are The World haiti
<<

sunshine.honey

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 137

Postdodano 8 sty 2009, o 18:10

Re: 5x10 - All by Myself


popłakałam się na tym odcinku, pierwszy raz..

bardzo podobał mi się motyw tych dwóch sióstr, motyw tej azjatki bez głosu.. świetne

nie mogę znieść wątku z Dennym. ciągle mam nadzieje, że ona już go jednak nie zobaczy a tu SUPRISE i znowu ta jego gęba uśmiechnięta. nie zniese!! chociaż jest jedna dobra strona tego motywu-polubiłam alexa tak romantic się zrobiło jnak wyznał isobel miłość.. <3

dr. Dixon wogóle nie pasuje do tego serialu! kojarzy mi się z tym filmem rain mani dustinem hoffmanem. wolałabym kogoś innego na kardio, bo ci lekarze do tej pory grali większe role, wiec jeśli dr Dixon też będzie jednym z głównych wątków to.. porażka


teach me teach me.. Boooooooże miałam ochotę wyłączyć dźwięk wtedy. pewnie mark się w niej zakocha bo zaczynają z nieg robić romantycznego faceta:-/

ktoś wyżej dobrze napisał, że grey nie powinna być główną bohaterką. bo tak... wszystko musi się kręcić wokół niej a lekarze jeszcze to potwierdzają. na bank gdyby to ona była winna tej sprawie ze stażystami a nie christina to mogłaby mieć operację. wkurzyło mnie też w jakimś poprzednim odc jak Bailey ją wybrała bo wyciągnęła tą lalkę, chociaż nawet łapy do góry nie podniosła:-/ i to nic że upuściła nerkę bo jest rozkojarzona... grrrr
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 21 mar 2009, o 21:07

Re: 5x10 - All by Myself


Fuck, podobało mi się znowu. Co prawda PP jest lepsze, no ale cóż. Cristina wybrała Alex'a i myśle, że dobrze wybrała. Alex powiedział Iz co czuje, a tu Denny w łóżku. xD Cristina była fajna w odcinku i na końcu z Owen'em. ^^ George'a dużo było! Ale sie ucieszyłem, lol. :P xD Dixon jest niesamowicie wnerwiająca, wolałem hanh. Callie i Sadie? ^^ Lexie/Mark - narazie nie kupuje, ale poczekam, bo uwielbiam Lexie. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Beth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 3 sty 2010, o 00:08

Odp: 5x10 - All by Myself


Odcinek w sumie taki średni. Izzie i Denny to masakra -.-
Lexie pod koniec straszna była. Troche przesadzała.
Alex mnie zaskoczył bardzo pozytywnie.
Bardzo wkurzała mnie ta siostra która siedziała przy tej drugiej.
Wzruszający moment, ale ta siostra krzycząca była kiepska według mnie.

 


  • Podobne tematy do 5x10 - All by Myself
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.