Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

5x09 - Teenage Wasteland » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2010

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 5 lis 2010, o 01:48

5x09 - Teenage Wasteland

Spoiler:

Data emisji: 21.11.2010
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 25 lis 2010, o 20:43

Odp: 5x09 Teenage Wasteland


co to, nikt już Dextera nie ogląda?

odcinek mi się bardzo podobał (to już się zaczyna robić nudne xD) przyjazd Astor wypadł bardzo fajnie, jej końcowa rozmowa z Dexterem o Lumen itd była świetna. Dexter fajnie załatwił tego 'ojczyma' koleżanki :D
Końcówka, rozmowa przez telefon Lumen i Chase'a - aż mi ciśnienie skoczyło
LaGuerta błagam, idź się utop głupia babo, nie obchodzi ją nic, tylko żeby wydział udawał, że jest nieomylny i idealny
a Liddy dalej węszy..
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 28 lis 2010, o 18:39

Odp: 5x09 Teenage Wasteland


Oglądamy, oglądamy tylko nie zawsze na czas komentuję. Postaram się to zmienić.

Jak najbardziej dobry odcinek. Brakowało mi tylko w tym odcinku sceny, w której Dexter idzie odwiedzić Cody'ego, a ten wychodzi przed drzwi z fają w ustach i browarkiem w ręku. Haha! Żart.

Końcówka, rozmowa przez telefon Lumen i Chase'a - aż mi ciśnienie skoczyło


Zwłaszcza, że na początku rozmowy nic nie wskazywało na to, że Chase wie, że po drugiej stronie słuchawki jest Lumen. A jednak. Czuć, że ten sezon nabiera tempa. Mam nadzieję, że końcówka całej serii sprawi, że zapamiętamy ten serial na bardzo długie lata.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 28 lis 2010, o 20:02

Odp: 5x09 Teenage Wasteland


Końcowa rozmowa świetna... Chase wie, że Lumen żyje i na dodatek wie, gdzie jest... teraz szybko musi trafić na stół Dexa :P tylko ciekawe jak potem rozwiąże problem związany z tym, że zniknął popularny człowiek, na dodatek otoczony mnóstwem ochroniarzy ;) i jeszcze teraz wszyscy wiedzą, że się z nim spotyka na prywatne sesje...
Próbka krwi Chase'a. Ciekawe co w niej jest tak ważnego.
Poza tym przeglądając akta stwierdzili, że jest ok. 5 podejrzanych (Boyd, ochroniarz + 3-4 innych, chociaż wcześniej wydawało mi się, że na początku Masuka stwierdził, że tam są w ogóle zestawy DNA od 3-4 podejrzanych :P ), co sugerowałoby że oprócz Chase'a jest ktoś jeszcze :P
Astor w domu też super wypadła :P i Harrison z "mama", reakcja wszystkich dookoła - nice :P a potem ładnie urządził tego ojczyma... chociaż rozwaliło mnie to, że naprawdę powiedział matce tej dziewczyny, że ma gruby tyłek :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 29 lis 2010, o 20:43

Odp: 5x09 Teenage Wasteland


Standardowo świetny odcinek. :) Przyjemny powrót Astor, tylko szkoda, że Codiego jeszcze nie pokazali... Zajebista scena, jak Dexter bije tego ojczyma. :D I potem scena z Harrym w aucie jeszcze lepsza. :P

"Take care Lumen" prawie, jak "Hello Dexter Morgan" z czwartego sezonu. Na pewno cytat zapadnie w pamięci. ;) Powiem szczerze, że takiej końcówki się nie spodziewałem. Będzie teraz bardzo gorąco. Ciekawe jak Dex sobie poradzi z tak ważną postacią jaką jest Jordan Chase. Z pewnością nie będzie łatwo i nawet na to nie liczę. Czekam na ostre zakończenie tego sezonu. :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 gru 2010, o 23:43

Re: Odp: 5x09 Teenage Wasteland


Bartezz napisał(a):"Take care Lumen" prawie, jak "Hello Dexter Morgan" z czwartego sezonu. Na pewno cytat zapadnie w pamięci. ;)


dokładnie o tym samym sobie pomyślałem. siedziałem jak na szpilkach podczas tej sceny.

akcja w tym odcinku trochę zwolniła tempa i skupiła się bardziej na Astor. na początku nie za bardzo mi pasowało, że się pojawiła... ale samo rozwiązanie jak najbardziej na plus.

komplikuje się coraz bardziej... zobaczymy ;)
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 gru 2010, o 02:39

Odp: 5x09 - Teenage Wasteland


Świetne, po prostu świetne. Dexter jest coraz lepszy.
Jordan wie, że Lumen żyję i i jeszcze współpracuję z Dexterem. Zgadzam się też z przedmówcami - rozmowa przez telefon trzymała w napięciu. I to złowieszcze tik, tik, tik.
Deb wie o Lumen, wie też o tym, że Quinn uważał Dexa za Kyla. No to się ładnie porobiło. Ciekawe co teraz z nia będzie w archiwum. Może odkryje coś jeszcze lepszego :)
Liddy zaczyna robić kłopoty Quinnowi. A żeby go ktoś zabił :)
Maria trochę wybielona w tym odcinku, ale to i dobrze. Może ją naprostują do końca sezonu :)
Wątek Astor też fajny zwłaszcza, że doprowadził do tego że Dexter stłukł Barrego na kwaśne jabłko. Niezłą lekcję anatomii mu dał xD
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 sty 2011, o 15:16

Odp: 5x09 - Teenage Wasteland


Świetny, znakomity odcinek! :D Forma Dextera nadal rośnie! :P I to mi się podoba! :D
Astor pojawiła się po większej przerwie i narozrabiała. :P Ale że wszystko prowadziło do ładnego stłuczenia Barry'ego i kilku ciekawych wymian zdań między nią a Dexterem, to jestem zadowolony z takiego rozwoju wydarzeń. :P
Nastąpiło pierwsze spotkanie Lumen z Deb i nikt nie chciał uwierzyć, że jest ona tylko "lokatorką". :P
Było mało Jordana Chase, ale za to same znakomite sceny. Najpierw Dexter pobiera trochę krwi z wisiorka, a Chase to zauważa. Ciekawe co to za Emily i dlaczego Jordan nosi ten naszyjnik z jej krwią? :P
No i oczywiście ostatnia rozmowa przez telefon...Do końca nie byłem przekonany, czy Jordan wie, że to Lumen. O tym, że ona żyje, musiał wiedzieć od Dana, dentysty. Aż usłyszałem jego "Tik, tik, tik" oraz "Take care, Lumen". :D Genialne zakończenie! :D
Poza tym Deb mimo pracy w archiwum znalazła coś ciekawego na temat sprawy "dziewczyn w beczkach", teraz policja wie, że było więcej sprawców niż Boyd, doszedł Cole i jeszcze 3-4 innych (czyli Jordan Chase, Dan dentysta i jeszcze ktoś? :P).
Oczywiście głupia LaGuerta potraktowała to jako spisek w jej osobę. Co za tępa dzida! :P
Sprawa z Quinnem i jego szpiegowanie Dexa wyszło na jaw. :P Do tego Liddy nie chce się odczepić i teraz będzie pewnie na własną rękę śledził Dextera.
Oj, robi się ciekawie! :D Zabieram się za oglądanie...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 8 cze 2013, o 17:15

Odp: 5x09 - Teenage Wasteland


Jest dobrze. Akcja się zagęszcza i robi się coraz ciekawiej.

Astor jak zwykle wkurza, ale dobrze, że już jej nie ma.

Debra... szkoda mi jej. Dobre spotkanie z Lumen. I aj lov ju Quinna na nią nie działa, zasłużył sobie.

Ostatnia scena wowowoowow!
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 5x09 - Teenage Wasteland
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.