Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

5x09 "Slapsgiving 2: Revenge of the Slap" » How I Met Your Mother » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 25 lis 2009, o 16:42

5x09 "Slapsgiving 2: Revenge of the Slap"

Święto dziękczynienia u Lilly i Marshala. Marshal i jego indyk odjeżadżający taksówką :) i potem jak Ted i robin go przynieśli, znaleźli go :) Tak wogóle to jak zobaczyłem w drzwiach Robinem z Tedem to normalnie wyglądali jak idelanie dobrana para, rodzina patrząc w przyszłość :) Widać, że do Barneya nie pasowała. Potem to kłamliwe pod pretekstem dania z liścia Barneyowi " I'm still inlove with you" - mina Barneya i Robin. Ona liczyła, że Ted powie, że ją nadal kocha, a ja byłem 90% pewny, że powie tak, ale potem jak Robin powiedziała, spytała, czy tak bradzo chce dać z liścia Barneyowi, że takie rzeczy wymyśla i powiedział "Yes" :D

Spodziewałem się lepszego materiału na ojca Lilly...
Odcinek dość dobry, lepiej się patrzyło na Teda i Robin (to ich wspólne mieszakanie, coś z tego jeszcze chyba będzie...). Barney obajwiający się liścia i potem jak każdy podchodził do niego i miał mu przyłożyć i te ich wycofywania się :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 lis 2009, o 20:00

Odp.: 5x09 "Slapsgiving 2: Revenge of the Slap"


Świetne, nie mam pojęcia kiedy odcinek minął :) Długo czekałem na kolejne trzepnięcie Marshalla i się doczekałem. Może i to było przewidywalne, że nikt z nich tego nie wykorzysta, ale strasznie śmiesznie się kłócili kto powinien uderzyć Barneya, Ted nawet posunął się do tego że powiedział Robin, że nadal ją kocha xD

Wszystkie odmiany słówka slap też były niezłe xD Ostateczne jednak Marshal pięknie mu przyłożył :)

Motyw z ojcem Lily już mniej mi się podobał, niektóre gry rzeczywiście były zabawne, ale ogólnie to słabo. O wiele lepsza była zabójcza Lily xD A motyw pojednania jeszcze bardziej przewidywalny niż z trzepnięciem.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 25 lis 2009, o 21:30

Odp.: 5x09 "Slapsgiving 2: Revenge of the Slap"


Motyw z ojcem taki kiepski, ale ten look Lily " you are dead to me" nawet fajny
Motyw z liściem dla Barneya super, super jak Ted wypomniał Robin, że przespała się z jego przyjacielem i jak powiedział, że nadal ją kocha, aż tak mu zależało na tym żeby trzepnąć Barneya :D
i jeszcze genialna końcówka gdy Barney się uspokoił, wstał z krzesła po tym jak dowiedział się, że dzisiaj nie będzie liścia, a tu niespodzianka, oberwał od Marshala :D no to został jeden :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 lis 2009, o 23:03

Odp.: 5x09 "Slapsgiving 2: Revenge of the Slap"


Świetna Lily i jej 'you're ded to me' look. xD Marshallowi troche nie wyszło. :P

Barney i jego próby unikania trzepnięcia świetne. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 gru 2009, o 21:32

Re: 5x09 "Slapsgiving 2: Revenge of the Slap"


Uwielbiam wyrażenie "son of a bitch" w ustach Lily ^^

Ted i Robin mieli fajny slang: "slapsolutely" :P
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 gru 2009, o 02:33

Re: 5x09 "Slapsgiving 2: Revenge of the Slap"


Uwielbiam wyrażenie "son of a bitch" w ustach Lily ^^


A ja uwielbiam Lily :D
<<

Muppeciakk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 44

Ulubiony serial:
VM, Chuck

Postdodano 13 sty 2010, o 23:34

Re: 5x09 "Slapsgiving 2: Revenge of the Slap"


Lily wymiata ;).
Jak dla mnie to w tym serialu każdy z bohaterów ma takie swoje '5 minut' - na przykład na początku bardzo lubiłam Marshalla, a nie przepadałam za Tedem - teraz właściwie jest odwrotnie. Na początku nie przepadałam też za Robin, teraz ją bardzo bardzo lubię. Lily na początku lubiłam, później jakoś niezbyt, a teraz po prostu ją uwielbiam, w ostatnich epizodach jest fantastyczna. No i tak pięknie wygląda, ma świetną fryzurę i ciuszki. A Barney, no to wiadomo - niezmiennie genialny :).
Świetny odcinek, zastanawiałam się jak oryginalny slap wymyślą tym razem dla Barney'a, bo do końca wiadome było, że się odbędzie i liczyłam na coś niezłego. I nie przeliczyłam się.
Ted i Robin byli cudni razem ;-).
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 18 mar 2010, o 19:40

Odp: 5x09 "Slapsgiving 2: Revenge of the Slap"


A dla mnie ten odcinek był średni, poza kilkoma wstawkami typu "You're dead to me look" czy trzepniecie BArneya przez MArshalla z zaskoczenia na końcu. Motyw ojca Lilly kiepski tak samo jak kłótnia Teda i Robin kto ma trzepnac Barneya i jak na koncu kazdy dochodzil do wniosku ze nie da rady tego zrobic.

 


  • Podobne tematy do 5x09 "Slapsgiving 2: Revenge of the Slap"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.