Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

5x08 - Somebody That I Used to Know » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 lip 2012, o 01:11

5x08 - Somebody That I Used to Know

Spoiler:


-------------------

Jakie to głupiutkie i zarazem jak świetnie się to ogląda :D Naćpane wampiry cudowne, Bill chcący ewoulowa i jego zmiana też mi się podobały. Zwątpienie Erca dobre i jego kłótnie z Norą, ale show ukradł Rusel flirtujący z Stevem - cudowni :P Pomysł Billa z zniszczeniem fabryk Tru Blood szatański. Ogromnie jestem ciekaw jak się zmieni świat i czy ktoś temu zaradzi.
Sookie jednak nie wykorzystała swojej mocy, ale pewnie skończy się ona w krytycznym momencie. Ciekawe kim jest ten Warlow i jaki miał on związek z matką chrzestną Sookie.
Tak jak się spodziewałem - Laf został wplątany w wątek Terrego. Został opętany i teraz Terry albo Patrick będą musli się zabić. Świetne też było jak chciał zapłaty za swoją pomoc :)
Biedna Jessica! Jak oni jej to mogli zrobić?! Jednak na szczęście nic jej nie jest :) Tylko teraz Hoyt ma problem - a żeby go zabili :P
Luna jako Sam - lol! Chyba najgłupszy wątek szczególnie ta końcówka. Jednak trochę się pośmiałem dzięki temu głównie z Kevina i Jessicy :P
Tara i Pam - ale śmeiszne kostiumy miały :) I Tara dostała prezencik od swojej mamusi. No ciekawe jak ona się zmieni.
Alcide nie wygrał, nie było honorowego pojedynku, JD pozostaje przywódcą, ale była scena seksu na początku czyli jest fajnie :D
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 1 sie 2012, o 12:04

Odp: 5x08 - Somebody That I Used to Know


Klimat tego serialu jest niepowtarzalny :)
Jesli wampiry faktycznie zniszcza fabryke True Blood to bedzie armagedon ;)
Myslalem, ze Pam odrazu wkroczy i cos zrobic 'kolezance' Tary, ale to bylo kwestia czasu. Chociaz inaczej bym to zrobil na jej miejscu :p Mogla jej nie hipnotyzowac, tylko Tara by sie na niej znecala hehe troche sadystyczne, no ale coz, nalezalby sie tej kobiecie :D
Watek Alcida nudy, Sama troche smieszny, ale tez bez rewelacji.
Ciekawe kto celuje w Hoyta, teraz Jessica go uratuje ? :p
Chcialbym, zeby wampir, ktory zabil rodzicow Sookie byl znany, ale nie wiem czy to jest mozliwe, nie przypominam sobie zadnego Worlowa ;)

Nacpane wampiry na poczatku wychodzace z windy :D hehe. Fajnie nakrecone :)

Ale i tak najlepsza i najsmieszniejsza scena odcinka to oczywiscie glupi Jason :D Jak Sookie w niego strzelilo blyskawica i :
-You okay?
-I'm fine. You got me in the head.
Haha, nie wiem dlaczego tak mnie to smieszy :D
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 5x08 - Somebody That I Used to Know
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.