Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

5x05 - There's No 'I' in Team » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 20 paź 2008, o 16:26

5x05 - There's No 'I' in Team

Spoiler:


Data premiery: 23 października 2008
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 21 paź 2008, o 15:36

Re: 5x05 - There's No 'I' in Team

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 paź 2008, o 23:25

Re: 5x05 - There's No 'I' in Team


Lexopedia - tekst odcinka! XD

Iz i Alex, to już jest baaaardzo nudne...

Mer mnie rozczarowała, nie lubię jej, ale myślałem że jest dobrym chirurgiem, a Derek, to już w ogóle poleciał po bandzie...

Fajnie że Greys się podnosi z dna. :)

Owen się pojawił, fajnie. :D

George powinien postąpić jak mu radziła Cristina...
We Are The World haiti
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 27 paź 2008, o 00:17

Re: 5x05 - There's No 'I' in Team


Izzie i Alex zaczynają powoli mnie nudzić. A może bardziej irytować (zwłaszcza Alex) niż nudzić. Sama nie wiem. A tak im kibicowałam. Niech w końcu wróci Izzie i Alex z drugiego sezonu (to ich mówienie w trzeciej osobie <3).

Wątek Mer/Der też super ciekawy nie był. Dziwię się Derekowi, że sam się podpisał pod tą metodą leczenia. Mer puszczająca nerkę prawie wywołała u mnie zawał ;p

Na szczęście jest Cristina :). Jej teksty były najlepsze, zwłaszcza wyżej już wspomniana Lexipedia :D

No i powrót Owena <3
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 27 paź 2008, o 22:50

Re: 5x05 - There's No 'I' in Team


Nom, Cristina to wg mnie najfajniejsza bohaterka GA. :P Zawsze podobał mi się jej humor, pewnie dlatego że mam podobny. :P
We Are The World haiti
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 27 paź 2008, o 23:31

Re: 5x05 - There's No 'I' in Team


Jaka nuda? :P AI w końcu jakieś konkrety...Shonda w końcu poszła po rozum do głowy. :D Wszystkie ich sceny były świetne. I Alex chyba zrozumiał co czuje Iz, kiedy jest taki jak ten młody koleś.

MerDer...flaki z olejem ciąg dalszy...i Derek to by ode mnie dostał w gębę za to, co powiedział...i oczywiście Mer musiała upuścić nerkę, żeby pokazać, że Derek ma rację...nerka pod koniec była fajna, ale szkoda, że Derek nie wpadł sam na to, że zachował się źle...

Cristina była taka jak przed 4. sezonem! W 5. sezonie wraca stara, dobra Cristina. Była zabójcza w scenie wyboru stażysty dla George'a. No i Lexipedia. xD

Lexie...rozumiem jej rozczarowanie i że się wkurzyła, tym bardziej, że George to jest ślepy jak mało kto. Ale trochę przesadziła z tym pojazdem, chociaż fajna scena była i wiem, że pewnie bym się tak samo zachowała. lol

Owen's back. :D

Operacje ciekawe ale jakoś za mało tego było...nie było żadnych większych komplikacji a takie sceny są najfajniejsze...bardziej się skoncentrowali na prywatnych problemach pacjentów.

Bailey rocked. xD
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 29 paź 2008, o 12:54

Re: 5x05 - There's No 'I' in Team


No wg mnie, Izz/Alex i Mer/Der, to najnudniejsze wątki w serialu, może ten pierwszy jeszcze jakoś znoszę, ale Mer/Der to totalna porażka...
We Are The World haiti
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 paź 2008, o 17:15

Re: 5x05 - There's No 'I' in Team


Najnudniejszy wątek w GA, obok MerDer, to jak dla mnie był Gizzie...niedość że nudne to jeszcze niewypał jakich mało. lol

Dla mnie AI jest świetne i już. xD
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 30 paź 2008, o 11:01

Re: 5x05 - There's No 'I' in Team


Gizz to w ogóle wątkiem nie wolny nazywać. To trwało chyba do 4 odcinków, więc co tam miało być nudne. Czasami nawet było śmieszne. ;p
We Are The World haiti
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 30 paź 2008, o 19:32

Re: 5x05 - There's No 'I' in Team


To trwało dłużej, niestety. ;) Poza tym Shonda ich połączyła, bo uważała, że mają świetną chemię...lol

Pewnie potem zauważyła, jaka beznadziejna jest ta para albo jak uważają zagorzali fani Gizzie (którzy często się zachowuja, jakby upadli na głowę :P), że przestraszyła się fanów, którzy nie polubili tej pary. xD Nie ma to jak życ w denial land. :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 30 paź 2008, o 20:07

Re: 5x05 - There's No 'I' in Team


Wg mnie, to George do nikogo tam nie pasuje. ;p Nie jestem jakiś rasistą czy kimś podobnym, ale dla niego tam brakuje jakiegoś przystojnego chłopca. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 8 mar 2009, o 16:45

Re: 5x05 - There's No 'I' in Team


Lexie w końcu powiedziała George'owi. Szkoda, że nic z tego nie wyszło... :(
Operacja była świetna, ta pamięć fotograficzna Lexopedi. (Przypominam, że tekst wymyślił Alex :P Za dużo Cirstinie nie przypisujmy xD). Uwielbiam Lexie. :P Cristina była dobra. (LOL, ja to mówie, ftw?)
Fajnie, że Bailey ma coraz trudniejsze operacje.
Calli/Erica/Mark - xD "Show me how to do it" :D.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 13 lis 2009, o 15:11

Odp.: 5x05 - There's No 'I' in Team


Derek jest beznadziejny i samolubny.. Izzie i Alex mnie wkurzają, dawno temu oglądałam wcześniejsze sezony, ale pamiętam, że im kibicowałam, teraz irytuje mnie, że Alex traktuje Izzie jak wycieraczkę, a ta i tak do niego leci. A najgorszy to już jest wątek Callie/Hahn no po prostu pękam ze śmiechu. A Lexie jest żałosna, a George niemożliwie ślepy. Ale mimo to serial jest zajebisty xD
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 29 lis 2009, o 01:07

Odp.: 5x05 - There's No 'I' in Team


Widzę Olina że oglądasz na bieżąco w tv, też dziś oglądałem, bo trochę się nudziłem. ;p
We Are The World haiti
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 29 lis 2009, o 13:04

Odp.: 5x05 - There's No 'I' in Team


nie :P oglądałam online, wczoraj skończyłam 5 sezon ;) nie orientuję się nawet na jakim kanale GA leci bo nie oglądam tv ;)

 


  • Podobne tematy do 5x05 - There's No 'I' in Team
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.