Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

5x05 - Orca Shrugged » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 7 paź 2012, o 19:40

5x05 - Orca Shrugged

Spoiler:


Data emisji: 09.10.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 paź 2012, o 00:45

Odp: 5x05 - Orca Shrugged


Kozacki odcinek! :D
Jax ma jak widać jakiś większy plan. :) Skombinował miejscówkę dla Nero dzięki nawiązaniu nowej współpracy z burmistrzem. :P
Genialne sceny z robieniem zdjęć do szantażu oraz rewelacyjny gościnny występ Waltona Gogginsa jako Wenus Van Damm. :D :D
Ugryzienie w tyłek Tigga. :P :P
W końcu odbyło się przeprowadzenie transakcji między Kartelem a IRA. Świetna konfrontacja między Gaelanem a Jaxem. Strzelanie w motory...co za kawał irlandzkiego skurwysyna! :P
Tara dostała dobre wieści od lekarza, ale niestety znowu się zdołowała podczas operacji na tyłku Tigga. :/
O co chodzi z tymi wtargnięciami? Jedyne co jest pewne to fakt, że to ma się odbić na Sons. Szkoda mi żony szeryfa. Mam nadzieję, że szeryf da radę uzyskać jakiś trop co do napadających.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 11 paź 2012, o 12:54

Odp: 5x05 - Orca Shrugged


Kolejny lżejszy odcinek. W sumie to dobrze, bo po pierwszych trzech to się do dzisiaj nie otrząsnąłem.
Pewnie to cisza przed burzą.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 11 paź 2012, o 14:21

Odp: 5x05 - Orca Shrugged


Nie no masakra. Odcinek ukradła całkowicie Venus i do teraz nie mogę pomyśleć nad niczym innym. Jeden z lepszych gościnnych występów jakie kiedykolwiek widziałem gdziekolwiek :) Mina Tiga bezcenna.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 paź 2012, o 19:56

Odp: 5x05 - Orca Shrugged


No to pojechali ostro w tym odcinku! Venus był szokujący. I to ujeżdżanie orki, miny Chibsa i Happego oraz napalony wzrok Tigga. Niesamowicie komediowa scena. A kto poznał Waltona Gogginsa zasługuje na wyrazy uznania odemnie. Nie miałem pojęcia, że to on. Doskonały występ gościnny. Scena z dzieciakiem też całkiem niezła. No i wcześniej jak Chucky go uśpił i na końcu Tigg został ugryziony w tyłek. Cudowne.

Jednak na miano najlepszej sceny zasługuje spotkanie z Irlandczykami. Walka z Gaalanem świetnie zrobiono, ale dużo lepsza była demonstracja nowej broni z wkurzonym Chibsem i opanowanym Jaxem.

Jax nieźle kombinuje. Szantaż i załatwienie wynajmu leśniczówki za możliwość wybudowania osiedla. Ciekawe tylko jaki ma dalekosiężny plan i jak dzięki temu skompromituje Pope'a i burmistrza. Bo chyba o to chodzi.

Żona szeryfa postrzelona i zapewne straci dziecko, ma za to ślad DNA pod paznokciami czyli Roosvelt powinien szybko namierzyć odpowiedzialnych za napady. I teraz pytanie - co na to Jax? Czy sam zrobi porządek? a może to szery weźmie sprawy w swoje ręce? Nie zdziwiłbym się tez gdyby okazało się, że to Clay ich nasyła na rabunki.

Podobała mi się też scena końcowa odcinek - Jax wraca do domu widzi śpiącą żonę i matkę z wnukiem. Sielankowy widok po ciężkim dniu w robocie. Otwiera paczkę, a tam zamówione części ciała.
<<

Coffee

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 19

Lokalizacja: Kraków

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

gadu:
8407527

Postdodano 13 paź 2012, o 23:58

Odp: 5x05 - Orca Shrugged


Padłem! Ten odcinek mnie zmasakrował. Same najlepsze momenty...
Jak Gaalan rozwalał im motory i Tig został ugryziony w dupę, to płakałem ze śmiechu. Co mnie dobiło: Burmistrz idący na łatwiznę, to trochę nie podobne do niego :D
Riding through this world all alone
God takes your soul, you're on your own
The crow flies straight, a perfect line
On the Devil's Bed until you die
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 16 paź 2012, o 21:54

Odp: 5x05 - Orca Shrugged


Ale ubaw! Myślałem, że nie wyrobie podczas sceny sesji z Venus w roli głównej:D , do tego miny Tiga i na końcu ugryzienie go w tyłek przez grubaska :D Bomba!

Dalej mamy walke Jaxa z Gaalanem, która świetnie wyszła, a później rozwalanie motorów.

Tara ma szanse znów leczyć, a Gemma dowiaduje się o układzie Jaxa z Nero.

No i po napadzie na żone szeryfa, chyba sprawa ruszy naprzód.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 20 gru 2012, o 00:58

Odp: 5x05 - Orca Shrugged


Walton Goggins urodził się żeby zagrać Venus Van Damme xD Sceny z nim były OBŁĘDNE! Happy i Chips przerażenie na twarzach - chyba jeszcze nigdy nie widziałam żeby Hap czegoś tak się bał jak tego co działo się przed jego oczami. I Tig ostro podjarany - zabawiłby się xD
Tig ugryziony w tyłek - "Dlaczego to zawsze ja?" xD Wzwód podczas zszywania - ja pierdykam, Tig... xD
Coś się dzieje na froncie Tara - Gemma. I to chyba coś dobrego. Lepiej byłoby gdyby Tara ugłaskała sobie Gemme, wpuściła ją znów do swojego domu i życia jej wnuków. I może wreszcie coś im się poukłada.
Tara dostaje dobre wiadomości o swojej ręce, ale operacja na tyłku Tiga nie przeszła zbyt dobrze. Ale w końcu do pełni zdrowia jeszcze długa droga.
Gemma wie o układzie Nero z Jaxem, ciekawe czy się z tym pogody. Znając ją to jeszcze coś pomiesza i będzie próbowała, ale czy coś z tego wyjdzie?
Walka z Gaalanem świetna, no i wreszcie zaczął się prawdziwy biznes między SOA, IRA a Kartelem. Załatwienie motorów mocne, Jax spokojny - prześle rachunek za naprawę xD
Sprawa napadów na domy trwa, tym razem jednak wybrali sobie zły dom. Żona szeryfa chyba w ciąży - tak wnioskuję po scenie w biurze - i pewnie straci to dziecko. Ale jest DNA pod paznokciami. I co teraz?

 


  • Podobne tematy do 5x05 - Orca Shrugged
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.