Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

5x05 - First Blood » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2010

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 20 paź 2010, o 19:48

5x05 - First Blood

Premiera: 24.10.2010 r.

Spoiler:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 paź 2010, o 22:25

Odp: 5x05 - First Blood


Świetny, perfekcyjnie dopracowany odcinek Dexa. Widzę, że ten serial będzie zawsze trzymał pewną klasę i poziom, na który większość seriali niestety nie ma szans wskoczyć.

Lumen jest dziwna, w pewien bardzo podobny sposób do Dextera. Widać chemię między postaciami. Podoba mi się ten wątek, tylko mam wrażenie, że scenarzyści skupili się na tytuowym bohaterze, a pozostałych jakby zostawili w tyle i nie wysilali się zbytnio z wymyślaniem dla nich ciekawych, powtarzam ciekawych historii... Lumen pewnie jeszcze nie raz napsuje nerwów Dexterowi. ;)

Czekam na kolejny odcinek...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 31 paź 2010, o 15:26

Odp: 5x05 - First Blood


dobry odcinek :) fajnie, że Lumen jednak nie wyjechała. LaGuerta, też myślałam, że zdradza Angela, taki sobie ten wątek.
ciekawe, co kombinuje Quinn..
sprawa Santa Muerte dość ciekawa, fajny jest duet z Deb i tą policjantką Ciera (?)
ciekawe czy mały Harrison po prostu lubi drapać czy to początki czegoś innego ;P
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 31 paź 2010, o 16:42

Odp: 5x05 - First Blood


A ja z kolei żałuję, że Lumen jednak została. Nie lubię tej postaci, wkurza mnie strasznie. Czuję, że jest tylko po to, żeby namieszać Dexowi, który i tak ma wystarczająco ciężko. To musi jeszcze zajmować się jakąś świruską. Nie podoba mi się ten wątek.
Duet Deb i Monzano jest świetny, sprawa Santa Muerte jest interesująca.
La Guerta odwala strasznie, nic dziwnego, że Angel zaczął coś podejrzewać.
Jeśli chodzi o Quinna, to teraz tylko czekam aż Jonah przyjdzie do niego.
Z Harrisonem coś się dzieje...pewnie coś niedobrego. :P
Sam odcinek był dość przeciętny jak na Dextera.
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 3 lis 2010, o 22:17

Odp: 5x05 - First Blood


Lumen jednak nie wyjechała :P i na dodatek wie, że Dexter to Dexter... może jeszcze w tym sezonie namieszać :P
Quinn nie daje sobie spokoju, jeszcze zatrudnił tego przyłapanego gliniarza...
Harrison jest jeszcze mały, więc być może kwestię drapania można zrzucić na jego wiek... a jeżeli nie, to może za kilka(naście) lat Dexter będzie pracował w drużynie :P
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 gru 2010, o 15:16

Odp: 5x05 - First Blood


mniej mi się podobał niż ostatni odcinek... ale i tak Dexter dobrze się trzyma. ja również się cieszę, że Lumen została i może jeszcze troszkę namieszać...

nie podoba mi się to co się dzieje między Angelem i LaGuertą.

i duet Debry z tą policjantką także niezły ;)
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 gru 2010, o 01:27

Odp: 5x05 - First Blood


Bardzo podoba mi się gra Juli Stiles i nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak rozwinie się jej wątek. Mierzenie do tego gwałciciela i przeszukiwanie na lotnisku bardzo fajnie zrobione. Tylko co na to wszystko Dexter? :P
Debra i Quinn - jacy oni śmieszni xD Szkoda tylko, że on znowu grzebie w życiu Dextera. Ciekawe tylko jak ten wątek teraz się skończy bo powtórki z Doaksa to raczej nie będzie.
Wątek Santamuerte bardzo dobry. I jeszcze dzięki niemu dostaliśmy kilka scen Debry z Masuką xD
Angel i Maria - nuda...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 8 cze 2013, o 11:24

Odp: 5x05 - First Blood


Dobre sceny z Debrą. Mam nadzieje, że jeszcze ciekawiej poprowadzą wątek santa muerte. Debra/Quinn - lubie to nawet, o dziwo.

Julia Stiles bardzo spoko, fajnie, że nie wyjeżdza. Dobre sceny pod mostem.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 5x05 - First Blood
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.