Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

5x04 - The Bullet That Saved The World » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 18 paź 2012, o 13:41

5x04 - The Bullet That Saved The World

Spoiler:


Premiera: 26.10.2012
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 2 lis 2012, o 20:13

Odp: 5x04 - The Bullet That Saved The World


Co za odcinek! :)

Nareszcie pojawił się Broyles! :P I jak się można było spodziewać, współpracuje on z Ruchem Oporu oraz kontaktuje się z naszą Ettą. Spotkanie z Bishopami było cudowne. :)

Walter schował jakieś plany w ścianie peronu metra, jak się okazało są to wzory fizyczne. Ciekawe, co one przedstawiają.

Dużo strzelania, akcji i wybuchów było w tym odcinku. :D Do tego genialne nawiązania do poprzednich spraw Fringe Division. :P Oraz zastosowanie jednej z nich do unieszkodliwienia Lojalistów i Obserwatorów. :)

Poznalismy historię kuli na naszyjniku Etty. To ta sama kula, którą została postrzelona Olivia w finale 4 serii.

Windmark, ty skurwysynie! :( Tak bardzo szkoda mi Etty, bardzo ją polubiłem, uwielbiałem patrzeć na całą rodzinkę Bishopów w akcji. :/
To był wielki błąd, pozbycie się tak świetnej postaci. :(
<<

d3v

Nowy użytkownik

Posty: 7

Ulubiony serial:
Dexter, Suits

gadu:
7638449

Postdodano 5 lis 2012, o 00:16

Re: 5x04 - The Bullet That Saved The World


Kopie tyłek ! Wcześniej rozwiażywaliśmy wydarzenia Fringe, teraz sami będziemy je tworzyć - czy coś podobnego w wykonaniu Waltera świetne ;)

Broyles nareszcie, a przy scenie z Ettą, jakieś ukłucie w serce ;/ Bardzo ją polubiłem, a tak nagle i szybko odchodzi.

Po wcześniejszym odcinku w którym było wyraźne zwolnienie akcji, nie moge się doczekać aż zobacze 5x05.

Przy okazji dzięki za polecenie serialu, bo jakos na początku września pytałem o serial z silną postacią kobiecą i się nie zawiodłem ;)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 sty 2013, o 18:24

Odp: 5x04 - The Bullet That Saved The World


To jest jakiś żart! Jak można zabić taką ciekawą postać serialową?! Bardzo polubiłem Ette, już od pierwsze go odcinka, a w tym sezonie to właśnie relację rodzinne były najważniejsze i najlepsze w odcinkach. Niestety postanowiono się jej pozbyć. Ogromna szkoda. Przynajmniej miała godne pożegnanie. Świetna i mocna scena z jej śmiercią, pożegnanie z rodzicami i potem zemsta na Obserwatorach. Szkoda tylko, że Widmarka nie wysadziła, ale na niego przyjdzie jeszcze czas.

Może i było dużo strzelania, nawiązań do starych odcinków i tworzenie nowego fringe event, ale odcinek mimo wszystko był zaledwie dobry. Aż dziwne, że nikt nie zastanawiał się nad moralnością takiego bestialskiego morderstwa i przejęcia posterunku. Dalsze poszukiwanie kolejnych części układanki są nudne. Liczę jednak że teraz coś się zacznie dziać po tych wydarzeniach.

Broyles się pojawił! Najwyższy czas. I jak można było się domyślać jest on sprzymierzony z Ruchem Oporu. Świetna scena jak pierwszy raz po takiej rozłące spotkał się z Olivią. Szkoda tylko, że to nie on był założycielem Ruchu co by było akurat logiczne, a został jedynie zwerbowany przez Ettę. Teraz czekać aż pojawi się Nina.

 


  • Podobne tematy do 5x04 - The Bullet That Saved The World
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.