Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

5x04 Beauty and the Beast » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2010

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 19 paź 2010, o 17:55

5x04 Beauty and the Beast

Spoiler:

Data emisji: 17.10.2010

Dobrze, ale bez rewelacji. Pierwszy odcinekw tym sezonie, który jakoś słabiej przypadł mi do gustu...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 20 paź 2010, o 19:47

Odp: 5x04 Beauty and the Beast


Moim zdaniem bardzo dobry odcinek, aczkolwiek gorszy od poprzedniego.
Ciekawie zapowiada się sytuacja z nową "koleżanką Dextera". Wygląda na to, że obudził się w niej szał zabijania.
Podoba mi się również wplatanie w całą fabułę sytuacji życiowej Dextera i jego przemyśleń z ty związanych.
W dalszym ciągu uważam, że dobrym posunięciem twórców było rozwiązanie kwestii z Astor i Cody'm. Za dużo by tego było na raz, a tak Dexter wynajął nianię i może działać spokojnie.
Szkoda mi Batisty. Nie wiadomo jaki przypał mu teraz zafundują.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 paź 2010, o 17:28

Odp: 5x04 Beauty and the Beast


Fajny odcinek, ładnie nagromadziły się wątki. :P
Deb, Manzon i reszta prawie złapali kolesia od maczety. Nie spodziewałem się, że poderżnie gardło temu chłopakowi.
Batista ma problem z Wydziałem Wewnętrznym. Szkoda mi go, zwłaszcza że bronił honor Marii. Dobrze, że przynajmniej Lopez mu wybaczył. :P
Dexter póki co poradził sobie z sytuacją z nianią i dziewczyną-świadkiem, ciekawe co oznacza ten jej monolog na końcu. Chyba nie zacznie zabijać?
Quinn próbuje udowodnić, że Kyle to Dexter, ale mu nie wychodzi. Ciekawe, czy da już spokój. Chociaż, jak uznał, że Jonah poznał Kyle'a na zdjęciu Dextera, to raczej dalej będzie próbował.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 22 paź 2010, o 18:28

Odp: 5x04 Beauty and the Beast


mnie się odcinek podobał, zwłaszcza sceny Dextera z z Lumen na końcu. Nie wiem czemu sądzicie, że ona będzie teraz zabijać?
Batista ma problemy, ale są one jakoś mało ciekawe w porównaniu z innymi wątkami.
Debra znów kręci do Quinna, niezbyt mi się to podoba. A Quinn został zawieszony i dobrze.
<<

baflo

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Cze-wa

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
4005476

Postdodano 23 paź 2010, o 18:12

Re: 5x04 Beauty and the Beast


Witam
Coś za łatwo poszło Dexterowi z ta ofiarą no ale co tam jest ciekawie :), wygląda na to że przyjaciel Dex zacznie jej pomagać i co za tym idzie śmiertelnie karać poprzednich Bad boysów :)
Historia z Quinnem na pewno wróci , pewnie ten chłopach sam się po czasie do niego zwróci o szczegóły :)
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 25 paź 2010, o 19:10

Re: 5x04 Beauty and the Beast


baflo napisał(a):Witam
Coś za łatwo poszło Dexterowi z ta ofiarą no ale co tam jest ciekawie :), wygląda na to że przyjaciel Dex zacznie jej pomagać i co za tym idzie śmiertelnie karać poprzednich Bad boysów :)
Historia z Quinnem na pewno wróci , pewnie ten chłopach sam się po czasie do niego zwróci o szczegóły :)


Sądząc po spojlerze do następnego odcinka, to można powiedzieć, że masz rację :D
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 3 lis 2010, o 19:04

Odp: 5x04 Beauty and the Beast


Oj, naprawdę dużo się dzieje :P
Przynajmniej jeden z kłopotów Dextera rozwiązany, bo wygląda na to, że Lumen go nie wyda... niańka wróciła, mimo że zostawił ją z Harrisonem na całą noc :P teraz jeszcze tylko Quinn ;) ale jemu będzie trudniej, ze względu na zawieszenie...
Batista sporo siły musi mieć, żeby gościa aż tak uszkodzić :P
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 gru 2010, o 13:31

Odp: 5x04 Beauty and the Beast


Quinn jest za blisko tego wszystkiego... żeby nie skończył jak Doakes w pierwszej serii xD

nie spodziewałem się takiego rozwoju zdarzeń z tą dziewczyną.

dobrze, że Sonya wróciła ;)
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 gru 2010, o 22:51

Odp: 5x04 Beauty and the Beast


Quinn jest za blisko tego wszystkiego... żeby nie skończył jak Doakes w pierwszej serii xD


Nie w pierwszej tylko w drugiej :P

NIe myliłem się - Dexter zajrzy na chwilę do śledztwa i od razu będzie przełom. Chłopak jest niezastąpiony :)
Wątek Lumen ciekawy. Na początku w jej oczach wyglądał jak psychopata, a teraz nawiązali jakąś nić porozumienia ciekawe tylko jak będzie wyglądała ta ich znajomość. Na pewno teraz będzie wątek dotyczący innych tylko jaką rolę w tym wszystkim odegra Lumen? I jak bardzo dziewczyna wejdzie w życie Dexa.
Quinn został zawieszony przez Maria - nie dobrze bo to znaczy, że ma więcej czasu grzebać w życiu Dextera. No i znowu spędzi pewnie noc z Debra :)
Wątek Angela i Marii zupełnie niepotrzebny...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 8 cze 2013, o 11:23

Odp: 5x04 Beauty and the Beast


Quinn jest coraz ciekawszy, oczywiście go nie trawie, bo chce przyskrzynić Dexa, ale dobrze prowadzą jego wątek.

Angel/LaGuerta - dziwne to, ale okej sie ogląda. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 5x04 Beauty and the Beast
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.