Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

5x03 - Hazard Pay » Zakończone Seriale » Breaking Bad • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 1 sie 2012, o 18:24

5x03 - Hazard Pay

Spoiler:



Data emisji: 29.07.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 sie 2012, o 23:49

Odp: 5x03 - Hazard Pay


Powrót do gotowania! Coś cudownego, uwielbiam te sceny, świetnie pokazane, świetnie zmontowane i doskonały podkład muzyczny.
Szukanie nowej miejscówki świetne. Tak samo jak kłótnie Waltera z Mikem i ogólnie rozmowy naszej głównej czwórki. Podoba mi się ta nieznajomość rzeczywistości przez Waltera i to jak bardzo jest pazerny. Cały pan White.
Pierwsza scena z Mikem w więzieniu ekstra. Ja jednak jestem przekonany, że ktoś sypnie, a potem wszystko się zacznie walić. Za dobrze teraz mają.
Załamanie Skylar - wow, świetnie pokazane. A ta scena pod koniec jak Walter z synem i córeczką oglądają Scarface cudowna.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 4 sie 2012, o 20:31

Odp: 5x03 - Hazard Pay


Mocarny odcinek. Zdecydowanie wygrywa tu scena ze Scarface'm , Walt , syn, córka i przerażona Sky w tle , super.
Walt się robi niezłym skurczybykiem, jestem ciekaw co teraz odwali, nie podoba mu się zarządzanie finansami Mike'a , bo po co ma placić ludziom za milczenie, skoro lepiej byłoby sprawić by zamilkli na zawsze. White dalej jest pionkiem , bo bez Mike'a nic nie znaczy, jednak już zaczyna kombinować. Nieźle też zgasił Jesse'go gdy ten mu opowiadał o Andrei, a chemik od razu zmienił temat na kasę. Zresztą widać jak Walt manipuluje swoim kompanem, na razie trzyma sie go blisko, dba o niego, wypytuje go o sprawy osobiste, chce sprawić by mu ufał, na razie ma tylko jego. Przy wojnie , ma go po swojej stronie, choć Jessie już powinien zauważać zmianę Waltera, tymczasem on zrywa z Andreą i wszystko wraca znów na miejsce zerowe.

Walt chce być tu głównym mózgiem, chce miec wszystko pod kontrolą, i widać , że jest tego blisko, jak tylko zrobi coś z Mike'm
Scena wyszukiwania miejsca do gotowania świetna, tylko Walt mógł wpaść na taki pomysł.
No i samo gotowanie, tego brakowało :).

Sky świetnie zagrała zdesperowaną, Marie za to nie lubię, zamiast zapytać o co chodzi, idzie z tym do Walta, który oczywiście wszystko zrzuca na swoją żonę.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 5 sie 2012, o 17:06

Odp: 5x03 - Hazard Pay


Scena ze Scarefacem była zdecydowanie najmocniejsza. Strasznie mocno się nakładała rzeczywistość filmowa na tą serialową, nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że Skylar patrząc na ekran widziała w roli głównej swojego męża i już wyobrażała sobie jego dramatyczny koniec.
Szukanie miejscówki świetne, a powrót do gotowanie cieszył oko i ucho - świetnie zrobiona scena.
Walter zaczyna mieszać również w życiu Jessiego, który zrywa ze swoją dziewczyną - szkoda bo fajnie razem wyglądali, a jemu przydałby się ktoś na kim mógłby się oprzeć pod koniec dnia.
Walter chyba nie spodziewał się, że z całej działki zostanie tak niewiele. No i wychodzą na wierzch utarczki jego z Mikiem. Ciekaw który pierwszy skoczy drugiemu do gardła. No i tak manipuluje Jessiem - łał. Walter na prawdę ewoluował, najpierw gra troskliwego, wypytuje o dziewczynę, sugeruje różne rzeczy, a później kiedy stało się co się stało szybko zmienia zdanie.
Marie okropnie mnie denerwuje, taka niezdara, nic sama nie zrobi a mądrzy się na wszystkie tematy. Jak dla mnie mogło by jej w ogóle nie być.
Coraz bardziej mnie ciekawi zakończenie, jak to się wszystko rozwiąże.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 25 wrz 2012, o 00:30

Odp: 5x03 - Hazard Pay


Świetny odcinek! :D

Powrót do gotowania! Yeah! :D Genialne sceny, muzyka, montaż! Szukanie nowego miejsca było również świetne.
Mike pytający o głosowanie i Walt odpowiadający "po co?". :D
Tak samo jak moment z oglądaniem "Scarface". :P I mina przerażonej Skyler.

Wybuch załamanej Skyler, wow! Zmartwiona Marie i Walt wyjawiający sekret romansu jego żony z Tedem.

Kolejna manipulacja Walta. Szkoda, że Jessie zerwał z Andreą, ten związek oraz Brock mógły być jedynymi dobrymi rzeczami w jego życiu.

Kłótni Mike'a i Walta ciąg dalszy. Mr. White spodziewał się większej kasy jako właściciel, ciekawy jestem jaki jest jego następny krok.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 cze 2013, o 20:15

Odp: 5x03 - Hazard Pay


Okej odcinek, podobało mi się gotowanie i Skyler <3 - to chyba jedyna osoba, którą uwielbiam w tym serialu.

Walt to manipulujący, samolubny fiut. Tyle w temacie.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 5x03 - Hazard Pay
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.