Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

5x03 - Free to be you and me » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 wrz 2009, o 12:23

5x03 - Free to be you and me

Spoiler:


Data emisji: 24.09.2009
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 wrz 2009, o 22:50

Re: 5x03 - Free to be you and me

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 19 wrz 2009, o 13:31

Re: 5x03 - Free to be you and me

trust him... he's a doctor!
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 20 wrz 2009, o 21:45

Re: 5x03 - Free to be you and me


wg. galrii będzie spotkanie Szatan-Sam zapowiada się ciekawie, poszukiwania Deana i Cassa też nieźle mogą wyglądać :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 wrz 2009, o 21:07

Re: 5x03 - Free to be you and me


Odcinek trochę spokojniejszy od poprzednich, ale i tak zasługuje co najmniej na 4+/5, a rozstanie braci wcale źle na serial nie wpłynęło.

Sam jako barman był średni, ale za to fajnie załatwił tamtą dziewczynę co chciała zjeść z nim obiad 3 razy trafiając w 10 ;)

Motyw z kolejnym omenem Apokalipsy też niczego sobie i na szczęście pojawili się kolejni łowcy. Szkoda tylko że Sam już nie ma z nimi takich dobrych stosunków. Ciekawe czy teraz będą rozpowiadać o tym że to on za wszystko jest odpowiedzialny.

Końcówka natomiast mocna - Sam ucina sobie pogawędkę z Luckem i okazuje się że jest jego naczyniem. A więc do tego go Azazel przygotowywał.

Czyli wychodzi na to że jeden z braci to Michał a drugi Lucyfer, ale się porobiło.

Sceny z Deanem były jeszcze lepsze niż te Sama. Nie dość że zapolował na coś innego niż demon to jeszcze wyśmiał Zmierzch :) A do tego zabawił się z Castielem :D

Scena jak podawali się za FBI bardzo dobra, jak Castiel nie wiedział jak się zachować i wypaplał temu policjantowi o demonach.

Dobrę tez było jak się spytał Deana czego ludzie kłamią, a ten mu na to "żeby zostać prezydentem" xD

Scena w burdelu niesamowita. Spięty Castiel i półnagie dziewczyny xD

Spotkanie z Rafałem też mocne, wycieczka Casa do Jerozolimy po olej się przydała.

Jakoś nie chcę mi się wierzyć że Boga na prawdę nie ma. Jak dla mnie chcę sprawdzić co wyniknie jak się da Aniołą trochę swobody.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 26 wrz 2009, o 10:01

Re: 5x03 - Free to be you and me


Ato ciekawe, Sam miał być naczyniem Lucka, czyli to jest to endgame Azazela.
Nie wiem po co Dean mówi wszystkim łowcom o Samie.
Sceny z Deanem i Castielem super te w burdelu i jak podawali się za FBI.
No i według Rafała Bóg nie żyje a Castiela przywrócił Lucek, tylko jedno się tu nie zgadza - kto Sama i Deana przeniósł do samolotu.
Jak oni tą Apokalipsę chcą przeciągnąć do końca sezonu nie mam pojęcia
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 wrz 2009, o 14:09

Re: 5x03 - Free to be you and me


Może nie było dynamicznie ale odcinek spodobał mi się strasznie. Zaczęło się od scen Dean'a i Sama z mega piosenka w tle :) Myślałem, że ich rozstanie źle wpłynie na mój odbiór serialu. Chociaż wiadomo, że niedługo znów się spotkają i będzie pewnie jak dawniej.
Powalił mnie tekst Dean'a jak rozmawiał z Casem: ""Jak ostatnio mnie przeniosłeś to nie robiłem kupy przez tydzień" :D
W ogóle duet Castiel & Dean powalający... Począwszy z akcją z FBI skończywszy na scenie w burdelu (Cas i jego mina) :D
Rozmowa z Rafaelem taka sobie... Hasełko "Bóg nie żyje" trochę mnie rozśmieszyło. Dobrze Cas podsumował całe spotkanie z nim: "Ale dzisiaj jesteś moją mała dziwką" :) Przechodząc do końcówki to spodziewałem się, że za tym wszystkim stoi Lucek. Robi się ciekawie: Dean naczyniem Michała Archanioła a Sam naczyniem Lucyfera :)
trust him... he's a doctor!
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 28 wrz 2009, o 18:21

Re: 5x03 - Free to be you and me


No w końcu mogę skomentować :P
Ogólnie odcinek dobry. Fajne przygody mieli Cas i Dean. Dean człowiek honorowy nie pozwolił kumplowi odejść z tego świata nie zaznawszy jego uciech xD No ale Cas chciał być romantyczny i mu nie wyszło :P
Dean twierdzi że mu dobrze bez brata ale ja tego nie kupuję. Widać z jego miny i świecących oczu że mu brak Sama, i tak czy inaczej się martwi :P

Co do Sama to wkurzają mnie te teksty, że "zawsze miał w sobie coś mrocznego"... A kto przez pierwsze 3 sezony był świętoszkiem? Kto Deana powstrzymywał przed szaleńczymi łowami z Gordonem? Sam. A teraz z takimi tekstami wyskoczyli.
Moim zdaniem nie powinni się z Deanem rozdzielać bo tylko tak są bezpieczni, a nawet jeśli nie ma ucieczki przed ostatecznym starciem to chyba lepiej się pogodzić i spędzić trochę czasu polując z bratem a nie nieogarniętym aniołem :P

Nie kupuję też wersji Rafałka że Lucek ożywił Casa. Skoro Lucek potrafi wskrzeszać anioły to inne anioły też powinny. Przecież Lucek =/= Bóg, nie jest wszechmocny. A skoro już jesteśmy przy sprawach religijnych to Bóg jako istota doskonała nie ma początku i nie ma końca, czyli 'kaput' nie wchodzi w grę :P BTW zawsze mnie ciekawiło czemu Bóg nie zniszczył Szatana kiedy ten go zdradził tylko pozwolił mu skierować swoje łapska na ludzkość... No ale koniec dygresjii :P

Ogólnie odcinek 4/5 bo trochę akcja zwolniła no i trochę tych logicznych sprzeczności się pojawia co jakiś czas :P
<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 29 wrz 2009, o 18:04

Re: 5x03 - Free to be you and me


To ja napiszę tak ... BEZNADZIEJNY ODCINEK ;-)

najważniejsze były tylko ostatnie 3 minuty jak Sam rozmawiał z Lucyferem

reszta nie ma najmniejszego znaczenia... no może jedna scena gdzie w tym okręgu stał ;) czarnuszek

dobrze, że w 7minut zobaczyłem cały odcinek:) i nie załuje
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 lis 2009, o 02:38

Odp.: 5x03 - Free to be you and me


Lol, odcinek świetny, najbardziej ze względy na Cass'a i jego tremę w burdelu. ;d Miał minę jakby robił kupę. :d
Sam i gra w darta, potem łowcy i się wszystko wysypało, hmm, ciekawie. Mam nadzieję że nie rzucą się na niego wszyscy łowcy... No i Odwiedził go Lucek, wydało się jakie ma wobec niego plany i o co chodziło od początku z Sam'em, żółtookim i jego dziećmi krwi, w końcu! ;d
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 gru 2009, o 14:02

Odp: 5x03 - Free to be you and me


Podobało mi się. Szczególnie wątek Castiela i Deana w klubie, poza tym wizyta FBI. :P xD Spotkanie z Rafałem nawet fajne, zapowiada się ciekawie i czy to Lucyfer uzdrowił Cassa?
C: "'Today you're my bitch."
D: "What he said." :D

Sprawa z Samem już gorsza od tego genialnego duetu. Spotkanie z Jess/Lucyferem taka sobie, bo tak jak Grom napisał, Sam zawsze był tym grzeczniejszym, a teraz z niego robią jakiegoś przesiąkniętego złem demona... I jest jeszcze naczyniem Lucyfera... W sumie nie wiem co o tym myśleć... Bo Michał vs. Lucyfer = Dean vs. Sam...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 sty 2010, o 21:53

Odp: 5x03 - Free to be you and me


Chris, tak musiało być, brat vs. brat, to było do przewidzenia jak kończyła się sprawa z żółtookim...
We Are The World haiti
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 19 mar 2011, o 22:19

Odp: 5x03 - Free to be you and me


W końcu humor, którego już dawno nie było! Sceny z Castielem i Deanem były kapitalne! :D Castiel jadący samochodem, dlatego że Dean przez teleportacje nie może się załatwić. :D Do tego Cas prawiczek i wizyta w domu publicznym. Odcinek istna masakra. :D Castiel stał się chyba moją ulubioną postacią. Odkąd go poznaliśmy zmienił się nie do poznania. Czekam na więcej jego konfrontacji z Rafałem. Jak by nie patrzeć Cas ma nieźle przerąbane.

Sceny z Samem jakoś mniej interesujące. Ta dziewczyna, później pojawienie się innych łowców - no jakoś mnie to nie powaliło. Natomiast ostatnia scena świetna! Sam ma być naczyniem dla Lucyfera. Hoho, duża sprawa. Ciekawe jak z tym wszystkim sobie Sammy poradzi. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 30 cze 2011, o 21:47

Odp: 5x03 - Free to be you and me


Bardzo mnie wciągnął ten odcinek od poczatku do końca :).
Lucyfer podszywa sie pod Jess , wiedział jak podejść Sama.
Okazuje sie , że Sam jest naczyniem diabła , to sie porobiło.
Duet Dean i Cass był genialny! :D , scena w burdelu , czy akcja z FBI jak Cass mówił o demonach :).
W ogóle pełno pięknych pan w tym odcinku. Ta co przyczepiła sie do Sama też fajna.
No to teraz Sam będzie miał na głowie jeszcze łowców , bez pomocy brata sie nie obejdzie.
No i muzyka w tym odcinku była kapitalna :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 5x03 - Free to be you and me
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.