Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

5x02 - Authority Vested » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 21 wrz 2012, o 00:39

5x02 - Authority Vested

Spoiler:

18.09.2012
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 wrz 2012, o 01:04

Odp: 5x02 Authority Vested


Bardzo dobry odcinek. Może nie posiadał takiego tempa jak premiera sezonu, ale i tak działo się nie mała. Z scen akcji to pościg w wykonaniu alfonsa z tą dynamiczną meksykańska muzyką i tym komentarzem na koniec że dawno nie wychodził domu. Cudowne :) Fajne też było wtargnięcie po Fawn i nakrycie co takiego robi :)
Ślub Jaxa i Tary trochę mnie zaskoczył. Tak całkiem niespodziewanie się pobrali. Rozmowa z Gemmą bardzo fajna, ale najlepiej wypadło przemówienie Chibsa. Uwielbiam go.
Końcówka wspaniała jak Opie postanawia pobić gliniarzy po to żeby wraz Sonsa trafić do więzienia i im pomóc. Dobry ruch! Ciekawe czy Prado załatwi im pomoc. Jeśli nie szykuje się plan B, a potem zemsta Sonsów. W sumie wolałbym tą druga opcję.
<<

Coffee

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 19

Lokalizacja: Kraków

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

gadu:
8407527

Postdodano 21 wrz 2012, o 11:05

Odp: 5x02 Authority Vested


Ten odcinek mnie pozytywnie zaskoczył, ale czym innym : Przede wszystkim komentarzami, głownie rozwaliło mnie to, co Jax powiedział o Tig-u i komentarz Nera :P
Cieszy, że Opie chce pomóc, ale narażanie się specjalnie dla nich jest trochę głupie. Zwłaszcza, że Romeo nie kwapi się do pomocy.

A i motyw ze ślubem też niezły. Ciekawe czy to uciszy Tarę czy zrobi się jeszcze bardziej podobna do Gemmy... A i sama Gemma dała wspaniały popis. Wiedziała, że nic nie zmieni, więc załatwiła to po dobroci.
Ostatnio edytowano 21 wrz 2012, o 23:25 przez Coffee, łącznie edytowano 1 raz
Riding through this world all alone
God takes your soul, you're on your own
The crow flies straight, a perfect line
On the Devil's Bed until you die
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 wrz 2012, o 14:52

Odp: 5x02 - Authority Vested


Bardzo dobry odcinek. :)
Świetne sceny z Nero. :P Już mi się podoba ta postać. Genialna wycieczka z Jaxem i pozbycie się "ogona". :P
Chłopaki lądują w więzieniu po zapewnieniu bezpieczeństwa córce Tiga. Bardzo miło, że Opie się do nich przyłączył, powalając najpierw szeryfa. :) :)
Clay coś nieźle kombinuje i nadal nie jestem pewien, kto napadł na Unsera.
Niespodziewany ślub Tary i Jaxa fajnie wyszedł. :P Przemowa Chibsa, gest Gemmy. :)
Już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Ciekawe czy Romeo jakoś zareaguje i jaki planuje "plan B".
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 22 wrz 2012, o 22:17

Odp: 5x02 - Authority Vested


Postać Nero ma naprawdę duży potencjał. Polubiłem go już w pierwszym odcinku, w drugim tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że to fajny gościu. Świetne sceny z Jaxem - rozmawiali jak starzy kumple no i ta ucieczka. :D

Aż dziwne, że nikt z Was nie wspomniał o Nomadach i ich napadzie na dom Claya i pobiciu Unsera. Moje przypuszczenia się sprawdziły. Jedna z końcowych scen, jak jeden z Nomadów przegląda dokumenty z sejfu Claya, a pozostała dwójka wyrzuca go na śmietnik tylko to potwoierdziła. Tylko jaki mają w tym cel? Chyba Coffee Twoja teoria, w której to Clay zatrudnia Nomadów, żeby pobili Unsera nie sprawdziła się.

Jax i Tara wzięli ślub - hmm, to było naprawdę niespodziewane. Sam nie wiem co o tym myśleć. Podobało mi się zachowanie Gemmy, postępuje słusznie.

Jax, Chibs, Tig i Ope w więzieniu - już chcę to zobaczyć! Będzie się działo! Ope świetnie wszystko wykombinował. Cieszę się, że wrócił do klubu. Świetna postać!

Ciekawe co z Romeo. Czy ochroni chłoapków, jeśli nie to jak dalej będą wyglądać relacje Jaxa z CIA.

Ładnie nam się sezon rozwija. Pojawiło się kilka ciekawych wątków. Na pewno nie możemy narzekać na nudę.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 23 wrz 2012, o 18:34

Odp: 5x02 - Authority Vested


Nero jest świetny, już polubiłem tą postać :)
Ślub Jaxa i Tary zaskakujący i trochę dziwny.
Klub wylądował w więzieniu i mogą mieć poważne kłopoty, jak nie otrzymają pomocy.
Z tego co przeczytałem ze spoilerów, trzeci odcinek zapowiada się bardzo ciekawie.:)
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 26 wrz 2012, o 17:30

Odp: 5x02 - Authority Vested


Taką miałam cichą nadzieję, że postać Nero pędzie stała po stronie naszych chłopaków i na to się zapowiada. Fajny facet, ma chorego dzieciaka, którego odwiedza, nie zostawił Jaxa podczas pościgu a nawet miał z tego powodu trochę frajdy. No i mam nadzieję, że dobrze się będzie z Gemmą obchodził bo by jej się to przydało.
O co chodzi z tym napadem na dom Clay'a to ja dalej nie wiem. Ok, ukradli mu sejf i papiery, ale co to za papiery były to też nie wiem. I na co im to? I jaki mają w tym cel? Po czyjej stronie stoją? Zbyt wiele pytań...
Jax tak ni z tego ni z owego z tym ślubem wyskoczył, ale w sumie wiedział, że mogą się z Tarą nie zobaczyć przez jakiś czas, więc pewnie chciał jej to też jakoś zrekompensować. Fajnie, że Gemma zdecydowała się nie chować urazy i że przyszła z dobrymi intencjami i obrączkami.
Ciekawe jaki powód miał Clay żeby Opiego wziąć z powrotem do klubu, bo spodziewam się, że coś się za tym kryło i nie zrobił tego z dobroci serca...
Mam nadzieję, że CIA nie zdecyduje się zostawić chłopaków na zabicie i że jednak będą ich dalej chronić i że ich z tego bagna wyciągną.
Tig dalej rozbity, ale córka poza miastem ze swoim chłopakiem więc może trochę się facet uspokoi i przestanie wyskakiwać wszędzie ze spluwą.
Btw. Uwielbiam tą ich panią adwokat :D Co by nie narobili to tylko załamie ręce, ale zaraz porusza mózgownicą i coś wymyśli ;)

 


  • Podobne tematy do 5x02 - Authority Vested
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.