Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

5x02 - Authority Always Wins » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 cze 2012, o 00:44

5x02 - Authority Always Wins

Spoiler:


-------------------

Znowu dobry odcinek. Nawet bym nie pomyślał, że oglądanie True Blood da mi tyle radochy :P
Najlepsze sceny z Billem i Erykiem. Tortury i przesłuchanie. Cudownie wygląda siedziba Zwierzchnictwa. Wstrzykiwanie srebra to coś pięknego. A kat o twarzy Christophera Hayerdahla to mistrzostwo, zresztą tak jak każda jego rola :) Potem poznanie rady tez wyszło dobrze. Szczególnie ich obrzędy. Ich mitologia jest intrygująca. Eryk i Bill wywineli się śmierci, ale teraz będą musieli stawić czoła Edingtonowi. Szykuje się ciekawe starcie. A mozę potem pozbędą się Zwierzchnictwa :P Trzeba też przyznać, że Russel świetnie został ucharakteryzowany :P
Tara jako wampir daje radę. Jej wątek w końcu jest ciekawy, ale boje się że później może zacząć nudzić. Pam jest świetna jak zawsze :P Sookie mało, ale to chyba dobrze :)
U Sama nudny. Nie obchodzi mnie że posprzeczał się z Luną i że jej córka zamieniła się w wilka co akurat było śmieszne. Jednak póki odcinki nie są w całości poświęcone im mi się to dobrze ogląda.
Alcide przywódcą watahy? Pewnie będzie dojrzewał do tego cały sezon.
Jason i Bubba - świetna scena szczególnie jak Hoyt zaczął kląć a potem jak jego matka podziękowała Jasonowi :) Scena na posterunku z dzieciakiem też fajna :D
Flashbacki Pam ciekawe, ale szkoda że tak mało ich było. Więcej poproszę.
U Terrego też nic konkretnego i jego wątek raczej będzie na uboczu. Ale tak jak w przypadku Sama - póki nie wysuwa się na pierwszy plan niech sobie będzie.
Jessica <3 dalej cudowna. Świetna scena z wielebnym jak licytowała się o Jasona :P Więcej jej!!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 23 lip 2012, o 10:23

Odp: 5x02 - Authority Always Wins


licytacja Jasona była najlepsza :D matko co ten wielebny odwala, co za wątek
Tara wariuje :D nie wiem, chyba wolałabym, żeby została pod ziemia. Pam boska :)
główny wątek zwierzchnictwo itp na razie średni, Terry i jego wojenne przeżycia też, ale Patrick przystojny :D
Emma jako mały wilczek :oh
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 7 lut 2013, o 23:29

Odp: 5x02 - Authority Always Wins


Jak można było przewidzieć, Tarze nie bardzo się podoba to, że została wampirem...
Lafayette zakrywający szyję podczas łowów na nią był genialny xD Ale dobrze, że go Sook powstrzymała przed zabiciem Tary, może się dziewczyna w końcu wyrobi jakoś...
Jason wiecznie w tarapatach. Podobała mi się scena przy opuszczonym samochodzie - raz, że szeryf oddał Jasonowi fiolkę, a dwa, że Jason wylał krew. Good job, boys. Jason stara się odzyskać Hoyta ale łatwo mu to nie przyjdzie.
Sam jak na razie na spokojnie, dostał scenę czy dwie, bez szaleństw, za to Emma jednak jest wilkiem. I raczej będzie potrzebowała watahy. Kto wie, może Alcide jednak zostanie przywódcą.
Najciekawszy wątek odcinka to zdecydowanie wydarzenia u Authority. Najpierw tortury światłem UV, później kroplówka ze srebrem - świetny pomysł swoją drogą.
Motyw z biblią wampirów, troszku mnie odrzucił, to już tak trochę fanatyzmem zalatuje. Obrzęd rozpoczęcia spotkania ciekawy, szef karmi resztę swoją krwią, krwią Lilith. No i zachowanie siostry Erica - chciała uczestniczyć ale zabroniono jej. I co ten dzieciak tam robił. Zmieniono go? Dziecko? Hmm...
Spotkanie wielebnego z Jessicą świetne. Jego pośladki, jego... inne części ciała xD 'Fang boner and real boner' nieźle xD
Świetna historia Pam. Prostytutka i burdel mama? Ciekawe. No i pierwsze spotkanie z Erikciem.
Wątek Terry'ego jakoś mnie zbytnio nie ciekawi, spalili czyjś dom na misji, a teraz jeden z nich zabija innych? Dziwne.
No i na końcu wspaniała scena Russela. Na prawdę dobra charakteryzacja i widać, że zaczyna do siebie dochodzić. Lada moment i wyruszy na poszukiwania Sookie, Erica i Billa.

 


  • Podobne tematy do 5x02 - Authority Always Wins
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.