Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

5x01 - Wonderful Wonderful » Weeds » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 maja 2009, o 20:57

5x01 - Wonderful Wonderful

Spoiler:


PORMO
Data emisji: 08.06.2009r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 maja 2009, o 17:50

Re: 5x01 - Wonderful Wonderful


Niecałe 2 tygodnie - już nie mogę się doczekać. Stęskniłem się za Nancy :D
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 6 cze 2009, o 00:45

Re: 5x01 - Wonderful Wonderful


Dopiero w poniedziałek, a już sikam pod siebie :D
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 cze 2009, o 20:00

Re: 5x01 - Wonderful Wonderful


No i jest. Podobało mi się. Szkoda, że jest mało nowych wątków i dalej jest burmistrz, ale może przeżyję. :P

Nancy w ciąży. Ja myślałem, ze to była udawana ciąża, a tu wydaje się, że jednak Nancy jest naprawde w ciąży... Może będzie ciekawie, mam nadzieje. Ona naprawde chce być z burmistrzem? Przecież on jest... straszny. xD Nie pasują do siebie.

Shane sie baaaaaaaaaaardzo zmienił. Kolczyk w uchu, klnie. Wolałem tamtego, starego Shane'a. Świetna była ich bitwa. :D Wogóle ta scena z Andy'm, Nancy, Silas'em, Shan'em i Doug'iem genialna.

Nikt nie chciał zapłacić za Celie. :( Jak oni mogli?! Ale Quinn pewnie już nie będzie i Celia spokojnie wróci do domu, yay. :] Fajny jest ten meksykanin, może będzie pare fajnych akcji z nim w tym sezonie.

Końcówka była naprawde świetna, ten taniec i potem to spojrzenie Nancy...
Ogólnie to było bardzo dobrze, ale chciałbym, aby akcja powróciła do Agrestic.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 10 cze 2009, o 20:00

Re: 5x01 - Wonderful Wonderful


Wow, Nancy jednak jest w ciąży. A myślałam, że to tylko wkręt.

Ale najlepszy i tak był motyw z Celią, jak nikt nie chciał za nią zapłacić okupu xD
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

jarassniedwa

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 11 cze 2009, o 11:28

Re: 5x01 - Wonderful Wonderful


Zna ktoś tytuł piosenki jaka leci na koniec, kiedy wykonywany jest flash mob??
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 11 cze 2009, o 12:10

Re: 5x01 - Wonderful Wonderful


Michael Franti and Spearhead - Say Hey (I Love You)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 cze 2009, o 00:14

Re: 5x01 - Wonderful Wonderful


Czyżby powrót Weeds po formy po średnim 4 sezonie? Mam taką nadzieję ;]

Wątek z Celią świetny, nikomu na niej nie zależy, nikt nie chciał żeby żyła, nawet jej organy nie nadawały się na sprzedaż.

Quinn jest natomiast prawie jak matka tylko jeszcze gorsza, dlatego mam nadzieje że się jeszcze pojawi xD

Nancy jednak jest w ciąży, szkoda bo to w takim razie będzie oznaczać że w pewnym momencie wszystko zwolni...

Tekst do Cesara że musi się otrząsnąć po śmierci przyjaciół zaraz po tym jak ich zastrzelił świetny :)

Dom się zrobił pusty, nikt się z nią nie pożegnał, smutno trochę :]

Mam tylko nadzieje że Silasa powiedzie się, a Shane im pomoże.

Shane sprzedał trawkę nauczycielowi po rozmowie o lekturach xD
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 24 wrz 2009, o 19:33

Re: 5x01 - Wonderful Wonderful


Chris, ministrantem jesteś czy jak? ;p Shane teraz jest zajebisty, a Celia niech gnije! ;p Nic nie warta stara wiedźma. ;p Dosłownie bezwartościowa. Jej ubrania były więcej warte. ;p
No i ta scena z całą rodzinką w domu i bójka było świetne. No i ostatnia scena odcinka, taniec i muzyka. :D
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 wrz 2009, o 21:12

Re: 5x01 - Wonderful Wonderful


O fuck, czy Ty powiedziałeś, że ja jestem ministrantem? xD Ja? xD LOOOOOOOOOL. :P
Shane jest fajny, ale ja wolałem dziwnego, zamkniętego w sobie Shane'a z sezonów 1-3. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 wrz 2009, o 03:54

Re: 5x01 - Wonderful Wonderful


Nom, serio, myślałem że nim jesteś.
We Are The World haiti
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 18 sie 2011, o 14:49

Odp: 5x01 - Wonderful Wonderful


Dobre rozpoczęcie sezonu, Nancy jednak nie udawała i jest w ciąży.
Troche przykre, zwłaszcza po tym jak wszyscy sie o tym dowiedzieli i wychodzili bez słowa. Szkoda Nancy.
Celia za to poprawiła humor :) , znaczy jej sprzedaz, nikt jej nie chciał, biedna nawet na organach nie zarobi :D.
A Quinn to wogóle przebija matke, niech nie znika z ekranu! :P
Shane na razie in minus ( kolczyk! ) taki jakby nie on. No i trawke sprzedaje nawet nauczycielom.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 5x01 - Wonderful Wonderful
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.