Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

5x01 - The Eleventh Hour » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 mar 2010, o 12:31

5x01 - The Eleventh Hour

Towarzysz: Amy Pond
Wrogowie: Prisoner Zero, Atraxi
Miejsce: Ziemia
Czas: Wielkanoc 2010 & 12 lat później

Geronimo! Nowy Doktor rozbija się na Ziemi. Nowa twarz, nowe ciało, nowy człowiek. Dopiero co udało mu się wydostać ze swojej niebieskiej budki, a już znalazł się w samym środku kłopotów, które zdają się nigdy nie kończyć. Nie ma czasu na chwilę wytchnienia po regeneracji. Bez TARDIS, bez śrubokrętu ultradźwiękowego, tylko on może ruszyć na ratunek sześciu miliardom ludzi, którzy właśnie znajdują się o włos od śmierci. Ale na Doktora nie czekają jedynie kolejne tarapaty - to również dzień, w którym pozna Amy Pond. Czy uda mu się przekonać ją, żeby mu zaufała, mimo, że zawodziła się na nim całe swoje życie?

Źródło: DrWho.pl

Data emisji: 3 kwietnia 2010

Zwiastun 5 sezonu
Ostatnio edytowano 5 kwi 2010, o 00:56 przez Tristan, łącznie edytowano 3 razy
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 mar 2010, o 21:53

Odp: 5x01 - The Eleventh Hour

Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 mar 2010, o 22:03

Odp: 5x01 - The Eleventh Hour


Ale odmieniona Tardis na tych zdjęciach ^^ Jakoś póki co nie wyobrażam sobie nowego Doctorka. Może dlatego, że jak wszystkimi tak i mną zawładną David.

Póki co lece oglądać ostatnie odcinki. Chociaż tyle mi zostało :P
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 5 kwi 2010, o 00:14

Odp: 5x01 - The Eleventh Hour


genialne,genialne,genialne.
Już uwielbiam nowego Doctora. Uwielbiam też nową towarzyszkę.
Scena posiłków była po prostu cudowna :d ale od tych paluszków rybnych z sosem waniliowym zrobiło mi isę trochę niedobrze xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 kwi 2010, o 01:06

Odp: 5x01 - The Eleventh Hour


Bosko, geniusz, nieziemsko! :hearth :0

Ze sceptycyzmem podchodziłem do pierwszego odcinka nowego sezonu bo wiedziałem, że zniknie prawie wszystko co znajome... stary Doc, towarzysze, charakterystyczne postacie, nawet Tardis od środka... I tak się stało. Wszystko nowe. Nawet czołówkę i logo Doctora zmienili. Ale to co!!! Wyszło im to genialnie... Nie wiedziałem, że tak szybko polubię Jedynastego i jego nową towarzyszkę. Odcinek oglądałem z jęzorem na brodzie i minęło mi jak 5 minut. Oczywiście brakuje starego Doca i wszystkiego co wiązało się z nim...

W pierwszych momentach oglądania pomyślałem sobie, że jest to zupełnie nowy serial, inny, nie taki jaki pamiętałem. Później wszystko zaczęło się po czasie przejaśniać. I jest co najważniejsze WYŚMIENICIE ;p :0 :D

Paluszki rybne z sosem waniliowym xD

Geronimo!!! :D
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 5 kwi 2010, o 01:09

Odp: 5x01 - The Eleventh Hour


ano, muzyczkę z czołówki to mogli akurat zostawić starą. :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 kwi 2010, o 01:11

Odp: 5x01 - The Eleventh Hour


A i zapomniałem! :)

Świetna scena gdy pokazane są wcześniejsze regeneracje Doctorka aż to nagle po Davidzie wchodzi Matt :)

To wszystko utwierdza mnie w przekonaniu, że DW jest moim jedynym najlepszym serialem ^^
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 kwi 2010, o 14:26

Odp: 5x01 - The Eleventh Hour


GENIALNE! Mad men with the box.

Na początku, po zobaczeniu czołówki myślałem, że będzie źle, ale okazuje sie, że jedynym minusem jest ta czołówka.

Nowy Doctor jest świetny. Matt Smith naprawde daje rade! Kapitalne teksty, mimika twarzy.

Nowa towarzyszka - o to najbardziej się obawiałem. A wyszło nieziemsko. Amy jest brilliant i Karen Gillan też radzi sobie bardzo dobrze.

Świetne postaci trzecioplanowe w tym odcinku - babcia, Jeff i chłopak (przyszły mąż - świetny wątek!) Amy.

A trailer był nieziemski. :D


btw mnie najbardziej ciekawi kiedy Amy wróci na ślub. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 7 kwi 2010, o 10:49

Odp: 5x01 - The Eleventh Hour


W końcu doktor powrócił. Również obawiałem się tych wszystkich nowości. Pamiętam, że gdy pojawił się wcześniejszy Doktor również za nim nie przepadałem a teraz za nim tęsknię. Nowy Doktor jest jednak OK i nawet mi się podoba, jednak znacznie bardziej jego nowa towarzyszka i Tardis zwłaszcza z zewnątrz prezentuje się bardzo ładnie (ja chcę zobaczyć ten basen w bibliotece).
Trochę to dziwne, że ludzie dziwili się, gdy zobaczyli obcych na niebie (zwłaszcza Amy) tak jakby Ziemi nie atakowały już niezliczone istoty pozaziemskie. Myślałem, też że każdy już wie kim jest Doktor.
Jednak odcinek był świetny i nie mogę się doczekać kolejnej dawki Doctor'a Who

Obrazek

<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 24 sie 2010, o 22:54

Odp: 5x01 - The Eleventh Hour


Nowy Doctor jest spoko... myślałam, że będzie mi się trudniej na niego przestawić... Jest inaczej niż było, to wiadome... Cóż, "The show must go on" :P
Czołówka jest okropna. Do tej pory oglądało się świetnie, wir jakby wciągał do środka. Chociaż, gdyby przyspieszyli tą, też nie byłoby tak źle :P
Fajnie się zachowywał w kuchni, kiedy szukał czegoś do jedzenia :P i nie mógł jakoś dotrzymać obietnicy "za 5 minut" :P
Mam nadzieję, że jednak zrezygnuje z tej muchy :P wygląda w niej jak nauczyciel historii :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 12 wrz 2010, o 14:03

Odp: 5x01 - The Eleventh Hour


Oglądnęłam Doctor Who Confidential 5x01
Spoiler:
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 mar 2011, o 14:18

Odp: 5x01 - The Eleventh Hour


Już lubię nowego Doktora. Jest równie szalony co poprzednicy. I ten jego ekstrawagancki wygląd z muszką xD Chociaż wolałem płaszcz poprzedniego Doktorka. Scena z jedzeniem przegenialna. I na końcu jak jadł rybę z sosem waniliowym xD
Amy jest fajna :) Ciekawe tylko jak sprawi się jako towarzyszka na innych planetach. I wygląda na to, że nie będzie się zakochiwać w Doktorze bo zaraz wychodzi za mąż :) Tylko czy zdążą na ślub? Jasne :P
Nowe TARDIS jest wybajerzone :) Nowe dźwignie, nowe przyrządy, nowy wystrój. Cudnie wygląda. Wir Czasu też ładniejszy :) Tylko ten zielony śrubokręt mi się nie podoba :)
Świetna scena jak Doktor na końcu kazał wracać kosmitą i potem jak zwiewali jak dowiedzieli się z kim mają do czynienia :) Ta wideokonferencja z przywódcami też fajna. Szkoda tylko, że się im nie przedstawił.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 lis 2011, o 18:43

Odp: 5x01 - The Eleventh Hour


Ten odcinek jest absolutnie AMAZING. Serio, lepszego początku nie mogło byc.

Uwielbiam scene z Doctorem patrzącym na siebie i mówiącym 'well, this is rubbish. who's that supposed to be?'. xD I scene z rybą i sosem waniliowym. I każdą pojedynczą scene. Moge chwalic i chwalic ten odcinek.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 5x01 - The Eleventh Hour
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.