Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

5x01 - Sympathy for the Devil » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 sie 2009, o 00:30

5x01 - Sympathy for the Devil

Spoiler:


Data emisji: 10.09.2009

Zdjęcia
Promo
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 sie 2009, o 22:51

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


3 zwiastuny z napisami
Opis:
Spoiler:
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 29 sie 2009, o 23:22

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 wrz 2009, o 12:24

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 wrz 2009, o 19:21

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


Kapitalne! Kocham ten serial, tyle czekania, ale opłaciło się. Od dawna nie oglądałem tak dobrego serialu. Gdyby nie True Blood mógłbym nawet powiedzieć że od zeszłosezonowych finałów :) Ogólnie nastrój był przygnębiający ale zdarzyło się jak zwykle kilka świetnych humorystycznych wstawek na czele z fanką Sama xD

Już sam początek wgniótł mnie w krzesło, pojawiania się Lucyfera, piski, trzaski, zakłócenia i potem nagłe pojawienie się w samolocie. Wychodzi na to że to jednak ingerencja Boga. I w dodatku Sam został oczyszczony!

Pojawiła się znowu Meg! Wiedziałem o tym ze spoilerów, ale i tak miło mnie zaskoczyła w tym odcinku. Oby pojawiła się równie często co Lucek.

No właśnie Lucek! Schizy Nicka świetne, szczególnie to z płaczącym dzieckiem i ta ostatnia rozmowa jak oddał swoje działo. Szkoda tylko że nie popełnił samobójstwa żeby oddać się we władanie Lucka, ale zbytnio by to odchodziło od idei Lucek = anioł. Ciekawe tylko jak w kontekście aktora będzie oglądało się 6 sezon Lost :D

Pomysł z Mieczem Michała mi się podobał, zrobiło się jeszcze lepiej gdy okazało się że jest nim Dean. I dobrze że rozwiązali to tak szybko zamiast uganiać się za tym przez kilka odcinków. Dean pokazał że ma jaja i nie posłuchał Zachariasza mimo tortur. Bardzo dobrze.

Apokalipsę czas zacząć, chociaż obawiam się że nie będzie tak epicko jak ja bym chciał. Wszystko prze głupi budżet... Najbardziej czekam na Jeźdźców Apokalipsy i konfrontację braci z Luckem. Wątpię żeby na jednej potyczce się skończyło.

Anioły vs. demony vs. ludzie. Ciekawe kto wygra :) Mam nadzieje że pojawi się w tym sezonie kilka nowych łowców żeby zjednoczyć siły w walce o planetę :]

Castiel wymiata! Martwiłem się że nie pojawi się w tym odcinku, ale napisy z aktorami rozwiały wszystkie wątpliwości. Chociaż sieczka była konkretna w domu Chucka i jak sam twierdzi zginął tam. Czyżby kolejna ingerencja Boga? Zapewne. Jak się pojawił i załatwił przydupasów Zachariasza to myślałem że został awansowany na Archanioła :)

Castiel, Meg, Chuck, Zachariasz, Boby - wszystkie postacie drugoplanowe zaliczyły już debiut w tym sezonie. Prócz Anny... mam nadziej że się pojawi bo znowu nie ma regularnej ładnej aktorki po utracie Ruby :)

Nie podobała mi się tylko jedna rzecz w odcinku - ostatnia rozmowa braci. Miałem nadzieje że stosunki braci powrócą do normalności i nie będą już płakać nad swoim marnym losem, ale nic z tego. Niech biorą się w garść i powstrzymają Armageddon :)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 11 wrz 2009, o 19:36

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


gdzie się podział mój zabawny Dean. Ten to tylko płakać teraz potrafi ;p
Fanka Sama była najlepsza xD i to co pisała o Samie i Deanie xD Lol xD

Ogólnie to cała fabuła tego serialu zrobiła się taka stupid, że aż się przykro czasami robi xD

Ta nowa Meg jest dziwna:P

przyjemnie się nawet oglądało, bo to supernatural, ale głupie to to trochę jest :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 11 wrz 2009, o 23:49

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


uwielbiam ten serial rozkręci się elegancko :)))
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 12 wrz 2009, o 11:13

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


Odcinek całkiem przyjemnie się oglądało. Twórcy zdecydowali się chyba płynnie dawkować akcję. Było kilka śmiesznych sytuacji.
Rozjaśnijcie mi kim jest Meg bo nie bardzo pamiętam :P

Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 wrz 2009, o 12:15

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


Meg pojawiła się w pierwszym sezonie, była pomagierem Azazela.

Zdjęcie:
Spoiler:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 12 wrz 2009, o 12:51

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


W sumie to taki sobie odcinek. Akcji za dużo nie było. Zgadzam się z justin.

Świetna była fanka Sama. xD Chciałbym, żeby się jeszcze pojawiła.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 12 wrz 2009, o 13:23

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


mogłaby dołączyć do drużyny przeciwko Szatanowi xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 12 wrz 2009, o 23:30

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


I tak najlepszy był tekst Deana: "I co niby mam być kondomem Michaela?" :D :D Taka poważna scena a ten tu z takim czymś :D Uwielbiam za to ten serial. Świetny powrót, już mi naprawdę brakowało Supernatural. A przed nami jeszcze cały sezon :) Ciekawe jak to się wszystko potoczy. Odcinek 10/10!
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 13 wrz 2009, o 10:01

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


mateusz698 napisał(a):I tak najlepszy był tekst Deana: "I co niby mam być kondomem Michaela?" :D :D Taka poważna scena a ten tu z takim czymś :D


Świetne to było :D
Wrócił stary dobry Supernatural. Opłaciło się czekać. Chociaż w tym odcinku zbytnio akcji nie było.
Co do Meg to dobrze, że wróciła... ale wolałem tamtą :P
Zawiodłem się trochę na Lucku. Ukazał się w ciele żony... myślałem, że będzie jakiś straszniejszy.
Zobaczymy jak będzie w następnych odcinkach.

PS: Zastanawiałem się skąd znam aktorkę, która zagrała Meg w tym odcinku :D I wymyśliłem. Zagrała asystentkę Charliego w Californiaction ... tylko wtedy była blondynką :D
trust him... he's a doctor!
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 17 wrz 2009, o 18:33

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


Poprzedni sezon trochę mnie zawiódł, nic tylko anioły i demony, całkowite odejście od innych nadprzyrodzonych stworzeń.

Pierwszy odcinek był średni, ma nadzieje, że ten sezon się rozkręci, bo uwielbiam ten serial.

Obrazek

<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 17 wrz 2009, o 18:40

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


Tristan napisał(a):Świetne to było :D
Wrócił stary dobry Supernatural.


o jakim starym dobrym Supernatural tu mowa ? :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 17 wrz 2009, o 19:01

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


Prosze, nie porównujmy świetnych sezonów 1-3 do tego odcinka. :P

Przecież ten serial sie tak zmienił... IMO o wiele na gorsze.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 17 wrz 2009, o 19:14

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil


Imo po prostu wyewoluował :P Może jak posprzątają te demony i zakończa apokalipsę to wrócą do starej roboty :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 wrz 2009, o 20:12

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil

Prosze, nie porównujmy świetnych sezonów 1-3 do tego odcinka. :P


Każdy ma swój gust, mi się akurat bardziej podobał sezon 4. Jakoś bardziej wolę epickie fabuły typu ratowanie świata niż walki z pojedynczymi potworami. Może teraz irytuje obecna sytuacja braci, ale tak czy inaczej jest bardzo dobrze.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 5x01 - Sympathy for the Devil
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.