Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

5x01 - Sympathy for the Devil » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 22 wrz 2009, o 22:31

Re: 5x01 - Sympathy for the Devil

Dobry odcinek. Z początku nie podobało mi się to, że tak pojawili się w samolocie, ale jak Castiel się odnalazł to podczas rozmowy wyszło, że samolot i Castiel to prawdopodobnie sprawka Boga, to mi się spodobało.
Motyw z Mieczem Michała bardzo dobry, miało być tak prosto.
Z Luckiem to myślałem, że od razu jakoś powstanie, tu no tak musi przejąc kontrolę nad kimś.

Mi się Supernatural bardziej podoba w ostatnich odcinkach niż w tych pierwszych, przynajmniej tutaj coś nowego jest, bo o polowaniu na duchy czy inne stworzenia to sporo filmów i seriali powstało. No i lepiej mi się ogląda jak coś ma ciągłą fabułę a nie 20 odcinków nie związanych ze sobą.
Nowa Meg mniej mi się widzi niż stara, tam samo było z Ruby :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 lis 2009, o 00:21

Odp.: 5x01 - Sympathy for the Devil


Eee, za dużo informacji na raz?! Tak się zagubiłem że kompletnie zapomniałem co mam zamiar napisać, ale przeczytałem post Cześka i po prostu się z nim zgadzam, w całości. ;p
We Are The World haiti
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 19 mar 2011, o 18:30

Odp: 5x01 - Sympathy for the Devil


Super odcinek! Świetne momenty z "naczyniem" dla Lucyfera. Ciekawe tylko dlaczego akurat on? Czy aby rzeczywiście chodzi tylko o to, że również został skrzywdzony przez Boga i posiada chęć zemsty? Przecież takich ludzi jest sporo...

Bobby opętany? Szok, nie mogłem w to uwierzyć, że taki stary wyjadacz jak on dał się opętać jakiemuś pierwszemu, lepszemu demonowi. Powiedział pare nieprzyjemnych słów Samowi, ale był był wtedy sobą. Fajnie, że wyjaśnił później w szpitalu Samowi, że będzie z nim do końca, bez względu na to co się stanie.

Dean jest mieczem Michała! To się porobiło. Widzę, że Dean w ogóle zmienił swoje zachowanie w stosunku do Aniołów. Już im nie ufa, a na pewno nie wierzy i nie lubi Zachariasza. Podobnie jak ja. Ale scena, kiedy Zacharajasz wręcz zmusza Deana do zgody na kierowanie sobą przez Michała, a później wpada Cass i robi bach, bach była genialna! Kocham Castiel, fajnie że powrócił ze zmarłych, tylko ciekawe jak tego dokonał.

Chuck i wielka fanka Sama to całkiem przyjemny akcent w odcinku. Śmieszne postacie, dające się lubić. :)

Ostatnia scena smutna. Wyznanie Deana i stwierdzenie, że już nigdy nie będzie w stanie zaufać Samowi... :( Ciekawe, czy kiedykolwiek relacje między braćmi wrócą do normy...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 28 cze 2011, o 21:26

Odp: 5x01 - Sympathy for the Devil


Zaczne od tego, że badzo spodobał mi sie kawałek na początku odcinka - "Thunderstruck" AC/DC - rewelacyjna muzyka, pasuje do serialu :).
Dobrze rozpoczety sezon , czekałem na tego Lucka , ale przenieśli nam braci do samolotu. Fajny był stamtąd widok na czas apokalipsy, ten mocny laser i siła emanująca z tego miejsca, czyli Lucek :).
Sceny z naczyniem dla diabła , dla mniej ciekawe, choć naczynie wydaje sie bardzo pasować :). Dobre było krwawiące łózeczko, a facet coś zbyt szybko sie zgodził na przejęcie jego ciała

No i Casstiel wciąż żyje, to na plus, a więc Bóg musiał interweniować w słusznej sprawie , ocalił braci a potem jedynego dobrego anioła.
Ten cały Zachariasz niesamowicie mnie wkurzał, ładnie go raz Dean załatwił z tym odesłaniem , pózniej pojawił sie Cass i wystraszył go na śmierć :). Oby prędko sie nie pojawił. Dobry pomysł z zapieczętowaniem braci.
Zaskoczony byłem tym , że Bobby dał sie opętać , a na koniec ten cios w nogi , niesamowity gość z niego, oby nam go nie uśmiercili.
Dean jest naczyniem miecza Michała , fajnie to wymyślili.

Rozśmieszyła mnie Becky , jej zaloty do Sama :).
Wyznanie Deana - spodziewałem sie czegoś takiego, bo Dean zwykle nie lubi owijać w bawełne, tym razem szybko przeszedl do rzeczy. Oby Sam udowodnił , że brat moze mu jeszcze kiedyś zaufać.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 5x01 - Sympathy for the Devil
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.