Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

5x01 - Because You Left » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

tlen.exe

Administrator

Postdodano 1 lis 2008, o 03:47

5x01 - Because You Left

Spoiler:

Premiera: 1 styczeń 2009
We Are The World haiti
<<

sunshine.honey

Oglądam seriale

Postdodano 2 lis 2008, o 11:55

Re: 5x01 - Because You Left

nie mogę się doczekać!! :-)
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

wolnaamerykanka

Użytkownik

Postdodano 3 lis 2008, o 22:39

mam nadzieje ze ten sezon bedzie w polowie fajny tak jak pierwszy:)
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

Czesiek_PL

Ekspert

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 gru 2008, o 16:48

Wszyscy mają taką nadzieje :D

Sneak Peek:
http://www.filmweb.pl/WIDEO+Intryguj%C4 ... s,id=47905
<<

sunshine.honey

Oglądam seriale

Postdodano 4 sty 2009, o 18:48

małe sprostowanie;

The fifth season will commence on January 21, 2009 with a three-hour premiere consisting of a clip-show and two back-to-back new episodes

źródło:wikipedia
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

niko123

Nowy użytkownik

Postdodano 22 sty 2009, o 22:27

już jestem po pierwszym odcinku - jest pięknie - chce więcej:)
<<

Czesiek_PL

Ekspert

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 sty 2009, o 00:14

Też jestem po i nie wiem co myśleć o odcinku :) Ten sezon będzie dziwny, zupełnie inny od wszystkich, a teraz nie mam pojęcia o co chodzi. Tzn nie do końca :D

Wyspa przesunięta i ci co są na niej zostali uwięzieni w pułapce czasowej, tylko dlaczego potrzebna jest im reszta rozbitków, przecież to nie oni przesunęli wyspę tylko Ben. Tego nie rozumiem.

Hugo ucieka z Saydem, Kate z Aaronem, Jack z Benem jak dla mnie za śledzeniem O6 stoi Widmor.

Sun z Widmorem poluje na Linusa, chodzi jej o zemstę tylko ciekawe czy ja też zacznie ciągnąć do wyspy po jakimś czasie.

Faraday w którymś odcinku namiesza. Albo już namieszał w przeszłości i teraz ma to wpływ na teraźniejszość. Tylko czy na wyspie jest teraz teraźniejszość?

Podoba mi się że Desmond ma do odegrania jakaś ważną rolę, w końcu jest stałą Faradaya tylko po co jego mamuśka :)

Charlotte leci krew z nosa - czyżby nie zostało jej wiele czasu?

Nie zdziwiłbym się gdyby niedługo okazało się że szepty nawiedzające rozbitków w pozostałych sezonach to głosy obecnych rozbitków.

Richard wie co jest grane - czyżby i on podróżował w czasie?

Czas na 5x2, może da trochę odpowiedzi. Jasne :)
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Postdodano 17 kwi 2009, o 18:57

Racja że ten sezon jest bardziej pokręcony od pozostałych i zaczyna mnie to śmieszyć to co oni wymyślają. Bardzo się zniechęciłam oglądając pierwszy odcinek i zastanawiam się czy opłaca mi się tracić czas na pozostałe ;)
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

tlen.exe

Administrator

Postdodano 10 wrz 2009, o 19:07

OJ mi tam się opłaca tracić czas na pozostałe. ;p Bardzo fajnie zapowiada się ten sezon. Ściągnięcie całej six przez Bena może być trochę trudne, bo tak ledwo ledwo, to ufa mu tylko Jack. Kate obojętna, Sayid mu nie ufa, Hugo już teraz też a Sun to w ogóle chce go zaciukać. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Ekspert

gadu:
11098624

Postdodano 27 lis 2009, o 18:15

Odp.: 5x01 - Because You Left

A mi się bardzo podobało, szczególnie ten tajemniczy klimat. Elementy z cofaniem wyspy bardzo fajne, świetny wątek i coraz więcej pytań.

Tylko jak sprowadzić O6 na wyspe?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love