Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x23 - Always » Zakończone Seriale » Castle • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 maja 2012, o 20:57

4x23 - Always

Spoiler:


---------------------------------

Nareszcie! Cztery sezon czekania i w końcu jest. I oby trwało jak najdłużej! W ogóle ciekawe jak ten serial się teraz zmieni gdy Kate i Rick będą parą. Mam tylko nadzieje, że nie będą teraz zaprzeczać temu co się stało. Musze też przyznać że doskonale pokazano ich zbliżenie - od szcześliwego początku odcinka, przez gniew na Ricka, rozstanie i potem już happy end :)
Sam odcinek też dobrze wyszedł. Był odpowiednio mroczny jak na ten serial, a polowanie na mordercę ciekawe. Szczególnie ta finałowa walka z Kate, świetnie została nakręcona z kamerą pokazującą szeroką perspektywę. Co dziwne Kate dostała łomot, a m cliffhanger :P
Podobało mi się też to co stało się później jak jest pokazana zrezygnowana Beckett i w tle przemówienie Alexis. Mistrzowskie to było.
Oczywiście sporo pytań bez odpowiedzi - co dalej z Kate i Javiere, kiedy wrócą do policji, co z Kate czy będą chcieli ją zabić oraz jak ten serial będzie teraz wyglądał. I szalona teoria - czyżby to ojciec Ricka, który go zostawił i pracował dla CIA , był tajemniczym mężczyzną z telefonu?
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 maja 2012, o 23:44

Odp: 4x23 - Always


Świetny odcinek. :)
Trochę byłem wkurzony, gdy snajper uciekł, Beckett i Javier zostali zawieszeni w policji, a Castle nie odbierał telefonu...ale wtedy nadszedł moment, na który czekali wszyscy fani serialu od czterech lat (razem z Nathanem i Staną na czele :)). Scena miłosna wyszła znakomicie, jestem ogromnie ciekawy jak będzie wyglądała ta relacja w następnym sezonie. :) A na koniec dodatkowo cliffhanger w postaci wizyty snajpera u tajemniczego Smitha. :P
Czesiek_PL napisał(a):I szalona teoria - czyżby to ojciec Ricka, który go zostawił i pracował dla CIA , był tajemniczym mężczyzną z telefonu?

Czesiu, to jest dobre! Kurde, o tym nie pomyślałem, a to mogłoby być świetnym zwrotem akcji. :)
Odcinek zaczął się w mocnym momencie, cała scena walki na dachu budynku była bardzo dobrze zrealizowana. Wojskowy nieźle poskładał naszą pani detektyw, aż nie mogłem patrzyć jak baty dostaje. :/
Ryan zrobił dobrze idąc do Gatesa po wsparcie, uratował tym posunięciem życie Beckett. Niedługo Esposito i Beckett zrozumieją, że miał rację.
Genialna scena wyjawienia całej prawdy przez Ricka, cieszę, że już wszystko sobie wyjaśnili. :)
Montaż przemowy Alexis z rozpaczą Kate został wykonany cudownie. Twórcy robią takie rzeczy doskonale.
Już nie mogę się doczekać kolejnej serii! :)

PS Uwielbiam aktora (Battlestar Galactica, Dollhouse), który gra snajpera, mam nadzieję, że pojawi się jeszcze kilka razy. :)
PS2 W ogóle jak mogłeś Czesiek zastanawiać się nad porzuceniem "Castle" w następnym sezonie?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 maja 2012, o 00:28

Odp: 4x23 - Always


PS2 W ogóle jak mogłeś Czesiek zastanawiać się nad porzuceniem "Castle" w następnym sezonie?


Wszystko zależało od tego odcinka. Za bardzo mnie ostatnio irytuje przeciąganie wątków miłosnych. Ale na szczęście Castle poradziło sobie z tym doskonale i nie bawi się z widzami w kotka i myszkę. Chociaż całkiem możliwe, że z tym porzuceniem bym długo nie wytrzymał bo wciąż bardzo lubię główną parę :)
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 6 sie 2013, o 13:56

Odp: 4x23 - Always


Wreszcie! Matko, już myślałam, że się nie doczekam. Kate i Rick wreszcie razem.
Strasznie się przy tym wszystko zamieszało ale i tak się cieszę.
Ryan powiedział komisarz co robią Kate i Javier. I dobrze, bo gdyby nie to to by nie przeżyła pewnie. Wspaniała scena, kiedy Kate zwisa z budynku i woła Castle a to Ryan.
Esposito zawieszony, Kate rezygnuje. Ciekawe na jak długo bo jakoś sobie nie wyobrażam żeby ona mogła nie być policjantką.
A tajemniczy morderca znalazł Smitha. Niedobrze. Zakładam, że zdobędzie te informacje i już nic nie będzie stało na przeszkodzie przez zabiciem Kate.
Wspaniała mowa Alexis, świetnie zgrana z wydarzeniami ostatniego odcinka.

 


  • Podobne tematy do 4x23 - Always
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.