Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

4x22 - Right Place Right Time » How I Met Your Mother » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 maja 2009, o 13:12

4x22 - Right Place Right Time

Spoiler:
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 5 maja 2009, o 15:39

Re: 4x22 - Right Place Right Time


Się porobiło... Ted cały odcinek opowiada, że gdyby nie to, że nie poszedł w lewą stronę jego dzieci by się nie urodziły, ale szok mój był jak to była Stella... Tak to zrobili żebyśmy myśleli, że to Stella, ale tak napewno nie będzie, bo co zakończyli by serial szybko jak Ted by poznał matkę swoich dzieci, ale zapowiadają narazie 6 sezonów. 5 jest już pewny, a o 6 dopiero usłyszymy...
Barney z jego listą 200 zaliczonych lasek :) a na końcu się okazało, że to nie potrzebne było...
Marshall i te jego karty, miał swój odcinek
Robin i zatruci pokarmowe... Jak powiedziała Tedowi, że jest w ciąży to reakcja Teda nie była zaskoczeniem. Chociaż myślałem, że ona spała z kimś po Tedzie. W odcinku Benefits 4x12 spali kilka razy, a do tej pory z nic... ? ale reakcja Barneya mnie zaskoczyła, tak wybiegł szybko myślałem, że się załamie trochę, że jego ukochana w ciąży z najlepszym przyjacielem, nawet na wyjaśnienie nie czekał, a potem w barze wogóle nie wrócli do tematu...
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 5 maja 2009, o 20:34

Re: 4x22 - Right Place Right Time


No Stella to nie będzie, ale zdziwiłem się, że to ona była na ulicy
Milion dolarów po 1 dolarze dziennie, ale układ :P
całe życie Barneya opierało się na kłamstwie 12latka? :P
Ogólnie ten motyw z wykresami mi się nie podobał, ale gdy Marhal pokazał efektywność Barneya 199 z 16440 czy ileś tam było dobre, i interwencja też, fajnie, że nie zapominają o starych pomysłach
Fajny klaun zapowiadający pogodę :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 maja 2009, o 21:06

Re: 4x22 - Right Place Right Time


Uwielbiam te odcinki HIMYM gdzie historia jest złożona, a nie toczy się leniwie do przodu. Miałem nadzieje że w końcu poznamy matkę na koniec, ale oczywiście znowu zmyła. Już się przyzwyczaiłem :D No ale jeszcze są dwa odcinki i może zostaniemy miło zaskoczeni. Jasne :] Szczerze mówiąc to nawet się ciesze że Sarah Chalke znowu pojawiła się jako Stella bo przez Scrubs polubiłem aktorkę :] Sceny z Robin takie sobie, dobra była tylko jak wpadła na klauna i jak powiedziała że jest w ciąży i Barney uciekł ^^ Wykresy Marshala niezłe, szczególnie ten przedstawiający efektywność Barneya :] Życiowym celem Barneya było zaliczenie 200 kobiet, to co teraz skupi się na Robin? Chciałby :D Dobry było to jak się spytał Marshala czy może się przespać z Lily xD
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 12 maja 2009, o 10:41

Re: 4x22 - Right Place Right Time


INTERWENCJA! haha! genialnie! kocham takie powroty do starych odcinków :P
Marshall i jego wykresy... haha, to było genialne :D

No i Stella. Cieszyłabym się gdyby Stella okazała się matką...naprawdę :D
Want your bad romance.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 14 maja 2009, o 16:37

Re: 4x22 - Right Place Right Time


Stella była fajna, żółta parasolka świetna. :P Rudzyli sprawe matki, ale to raczej nie Stella.

Interwencja świetna, Barney genialny.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 26 sie 2009, o 21:06

Re: 4x22 - Right Place Right Time


Stella? WTF :P
Ja tu prawie wychodze z siebie a tu Ted napotyka Stelle :(
trust him... he's a doctor!

 


  • Podobne tematy do 4x22 - Right Place Right Time
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.