Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x19 - Letters of Transit » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 kwi 2012, o 19:33

4x19 - Letters of Transit

Spoiler:


-------------

W sumie to nie mam pojęcia jak krótko ocenić ten odcinek :) Nie powiem że był słaby, nie powiem też że był niesamowity. Na pewno wciągający i z potencjalnie epicką historią. Szkoda tylko że zupełnie wyciągnięty z kontekstu i pokazujący co może się stać, jak serial może być prowadzony. Nie wiadomo tylko kiedy i czy na pewno. Akcja działa się w 2036, ale inwazja zaczęła w 2015 czyli za 3 lata. Nie wiadomo tez kiedy nasi bohaterowie się zbursztynowali i nie wiadomo też czy to nie jest jakaś alternatywna wizja przyszłości. Ja mam nadzieje, że te 3 ostatnie odcinki jakoś szybko się potoczą i czy skończą się zamknięciem w bursztynie. Nie wiadomo też co z Olivią. Gdzie ona do cholery jest? Gdzie jest Lincoln? Co się z nimi stało? Mam nadzieje, że ona nie zginęła jak zostało powiedziane. Że jakoś udało się jej oszukać przeznaczenie. Aj chciałbym zobaczyć co dalej z tą historią! Ale też chciałbym zobaczyć jak główna historia się kończy co się stanie z światami itd. Za dużo niewiadomych ale to akurat lubie w tym serialu :)
Nowi bohaterowie bardzo ok ;) Desmond jako Simon dał radę, ale gwiazdą była Etta czyli córeczka Petera. Ta która jest tak ważna dla świata. Wypadła przyjemnie, przypominała trochę Olivię ale miała też trochę swojego unikalnego uroku. Chciałbym ją jeszcze zobaczyć.
Broyls wciąż na czele Fringe Division jako policja Tubylców. Pewnie wybrał mniejsze zło. W związku jego postacią też bym widział potencjał na przyszłość - Liv i Peter w ruchu oporu a on ich wtyczką. To by było coś:)
Walter jak zwykle gwiazdą odcinka. Na początku był przekomiczny szczególnie jak zacytował Obi Wana xD Scena z Niną też świetna jak zaczął tańczyć xD Potem odzyskiwanie swojego zespołu też mocne szczególnie jak okazało się odciął dłoń Bella. Tylko skąd on się tam wziął i co takiego zrobił?! Scena z dematerializacją MD genialna :D
Co do nowego świata - jest dobrze ale brakowało mi trochę klimatu przygnębienia i desperacji ludności. Bardziej skupiona się na wyższych sferach niż zwykłych obywatelach. Jednak trzeba przyznać że czołówka jest MISTRZOWSKA! Chyba najlepsza jaką zaserwowało nam Fringe.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 kwi 2012, o 18:19

Odp: 4x19 - Letters of Transit


Wow, co za odcinek! :D Fantastyczna nowa czołówka!
Wizja świata i nowe wątki zostały cudownie nakreślone. Poruszono sprawę Septembera, podano czas inwazji Obserwatorów, pokazano większość głównych bohaterów. Nina Sharp i Broyles w kolejnych odsłonach. :P
John Noble jak zwykle świetnie zagrał nową, kolejną wersję postaci Bishopa. Najpierw dziecinną i szaloną wersji, a później po wszczepie części mózgu bezwzględnej osoby w tym trudnym położeniu. Występ gościnny Henry'ego Iana Cusacka (Desmond z "Lost") bardzo mnie ucieszył, postać Etty także bardzo mi się podobała, zwłaszcza że podobno podpisała umowę na udział w kolejnych 4 odcinkach serialu, już nie mogę się doczekać. :)
Pojawienie się Williama Bella bardzo mnie zaskoczyło. Odcięcie jego ręki przez Waltera było niezłe. :P
Końcówka z ogłoszeniem Etty córką Petera i Olivii - po części się tego spodziewałem. Ale no właśnie, gdzie jest Olivia? Zginęła jak przepowiedział to Obserwator? Oby tak się nie stało. :/
Podsumowując w odcinku strasznie mi się nie podoba tylko jedna rzecz..., że tak szybko się skończył (urwał)! Teraz tylko mogę mieć nadzieję, że stacja FOX zamówi kolejny sezon Fringe'a, a nam będzie dane powrócenie do czasów 2036 w 5 serii produkcji. :)

 


  • Podobne tematy do 4x19 - Letters of Transit
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.