Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

4x19 - Daybreak » Battlestar Galactica » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 mar 2009, o 17:11

4x19 - Daybreak

Spoiler:
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 mar 2009, o 22:05

Re: 4x19 - Daybreak


Czyli na finał szykuje się odbicie Hery. Już myślałem, że Baltar się przełamie i też weźmie udział w tej misji, ale widać on będzie próbował zbawiać ludzi, którzy zostaną :P Tak ogólnie jak w ostatnich odcinkach to prawie nic się nie działo i nie chodzi mi o jakieś strzelanie, tylko po prostu, fabuła strasznie się wlecze, przecież tutaj to tylko Anders odpowiedział na jakieś pytanie i dowiedzieli się gdzie jest kolonia cylonów i zdecydowali się na akcje.
Mam nadzieje, że finał będzie mocny i nie zawiedzie bo ten serial mnie przyzwyczaił do naprawdę niespotykanie wysokiego poziomu
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 mar 2009, o 01:06

Re: 4x19 - Daybreak


Dokładnie, ostatnio mało co się dzieje, ale klimacik zwiastujący koniec jest. Flashbacki z przeszłości to jak na razie zapychacza, chyba że w finale zwiążą się w spójną całość. Gaius się jednak nie zdecydował przyłączyć do Adamy, chociaż może w następnym odcinku... Samowi jednak udało się osiągnąć perfekcję o której mówił w wywiadzie - został hybrydą :D Jakoś nie widzi mi się że wszystkie wątki zostaną rozwikłane - dokładnie ten główny tzn nowy dom. Nie zdziwiłbym się gdyby wszyscy zginęli w finale :] No coż pozostaje czekać na "2 hour event"
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 17 mar 2009, o 01:10

Re: 4x19 - Daybreak


Nudą wieje ostatnio w BSG, jedyne co było ciekawe w tym odcinku to to jakie pytanie zadali Andersowi i jaką uzyskali odpowiedź. Cała reszta była w sumie o niczym, jak w ostatnich odcinkach, gdzie ciekawa akcja była tylko przez 5-10 minut i nie chodzi mi tutaj bynajmniej o jakieś walki itp. tylko o sam brak fabuły. Wątki z Rosline spokojnie można przewinąć, ogólnie wiekszość tych flashbacków mogłoby nie być, tu twórcą brak do losta, żeby jakiś ciekawy zrobić. Odcinek prowadził tylko do tego co kazdy z nas wiedział wczesniej ataku BSG na Cavila i spodziewanego przemowienia Adamy, po którym połowa bedzie chciała lecieć i walczyć u boku swojego herosa, kochanego admirała, ojca ich narodu

Jakby nie to ze to koniec serialu i my o tym wiemy to spokojnie można by powiedzieć, że są to odcinki "byle do końca serii", ostatni damy mocniejszy, a ludzie i tak beda ogladać kolejny sezon. A tak każdy sobie dopisuje filozofie ciszy przed burzą, a nie rozciagniecia akcji jednego odcinka na 3, żeby ich było ponad 20 w sezonie.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 mar 2009, o 02:55

Re: 4x19 - Daybreak


KL, jakie pytanie zadali Andersowi? Gdzie kolonia Cylonów... Jaką otrzymali odpowiedź: dobrą. ;p Przecież wszystko jasne było w tym odcinku z Samem, to co cię tak zastanawia? Odcinek mi się właśnie podobał, te FBki będą pewnie powiązane z samym finałem. Słyszałem że koniec ma być zły dla ludzi, więc jest szansa że zginą wszyscy ludzie. ;p
We Are The World haiti
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 17 mar 2009, o 14:46

Re: 4x19 - Daybreak


Zobaczysz że nie takie pytanie zadali Andersowi, jakby z doopy takie proste było to by je pokazali :)

Albo wpadna w czarna dziurę, przeniosą sie w czasie i wszystko to znowu zacznie sie na nowo te kolonie itp, tak jak to ciagle powtarzaja "To juz było i powtórzy sie znowu".
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 mar 2009, o 03:25

Re: 4x19 - Daybreak


Wiem wiem, wszystko naciągane i w ogóle. ;) Jak się z Tobą rozmawia, to nie trzeba być wróżką, żeby wiedzieć co myślisz o serialu. ;)
We Are The World haiti
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 19 mar 2009, o 00:30

Re: 4x19 - Daybreak


A gdzie ja pisze że naciągane ? Akrat czarne dziury i jej pochodne sa niezbadane i sa teorie że moga przenosic w czasie wiec to raczej realna teoria a nie naciągana :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 31 gru 2009, o 14:44

Odp: 4x19 - Daybreak


Flashbacki mi się podobały. Baltar żył na wysokim poziomie. W końcu poznaliśmy ojca Baltara.
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 sty 2010, o 17:58

Odp: 4x19 - Daybreak


Przedsmak finału... jestem ciekawy jak to rozwiążą wszystko. Chyba się nie da tego zrobić w 1,5 h.
trust him... he's a doctor!
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 22 mar 2010, o 09:07

Odp: 4x19 - Daybreak


Odcinek wprowadzający mnie do końca tej opowieści. Czas szykować się na podsumowania i wnioski :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 4x19 - Daybreak
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.