Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

4x19 "Brave New World" » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 9 lut 2010, o 13:13

4x19 "Brave New World"

Spoiler:


February 8, 2010

Więc tak jest dobra wiadomość, serialu nie zakończono o czym świadczy chociaż końcówka finałowego odcinka serii to "TO BE CONTINUED" :)
A co do odcinka to poziom taki jakim zaczęli 4 sezon czy dość dobry. Najlepszy odcinek od 12 odcinków :)
Peter vs Samuel - spodziewałem się, że odzyska swoje moce, ale tą co ma to z nią raczej zostanie, ale tą co ma to akurat w jego przypadku jest najpotężniejsza, bo zabsorbuje moc każdego Herosa w kilka sec i jest inteligenty, więc odrazu wie jak ją dobrze wykorzystać, a to jest najlepsza moc, bo może zmieżyć się z każdym mając jego moc.

Sylar - nawrócony i taki szczęśliwy z tego? Zobaczymy jak to będzie w 5 sezonie, który prawdopodobnie premiera koniec września, początek października...

Nie wiem natomiast jakim cudem Tracy wyciągnęła Noah z tej przyczepy, z ręki robiła wodę i tak poszerzyła ten mały kanał wodą, że wypłukała go na powierzchnie: ) ?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 lut 2010, o 22:26

Odp: 4x19 "Brave New World"


Ja nie byłbym taki pewny, że będzie 5 sezon, to "to be continued" wcale nie musi się okazać prawdą. Pewnie dopiero dowiemy się w maju co z Heroes jak stację będą prezentowały swoją ramówkę. Mi obojętnie czy Heroes powróci czy nie bo i tak będę oglądał z przyzwyczajenie mimo niskiego poziomu.

Finałowe starcie Peter/Sam fajne bo efektowne. Ale nie było napięcia takiego jak w finale 3 sezonu jak walczyli z Sylarem bo tutaj było wiadome kto ostatecznie wygra.

Dobry Sylar jest fajny. Jeszcze tylko żeby Ellie wróciła i będzie świetnie :D

Claire oczywiście musiała wszystkim pokazać czym jest i przez to jest materiał na nowy Volume. Mogłoby być interesująco jakby społeczeństwo wiedziało o nich.

Też mi się nie podobała ucieczka Noaha z przyczepu. Nie mam pojęcia jak jej się udało wykopac taki tunel wodą. Bardziej logiczne by było jakby jego i Claire zmieniał w wodę dzięki swojemu dotykowi...

Tekst odcinka - Sylar mówi że jest bohaterem albo do Emmy że przybył ją uratować xD
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 11 lut 2010, o 16:59

Re: 4x19 "Brave New World"


Moim zdaniem Tracy użyła takiej ilości wody, że zrobiła bajoro;]

Nie rozumiem decyzji Claire...wcześniej nie było przesłanek, ze chce się ujawnić. W każdym razie jest to dobry motyw na 5 część, chociaż wątpię, że będzie w pełni wykorzystany. Ostatni odcinek mimo, że lepszy od pozostałych nie spełnił do końca moich oczekiwań. Mozna było o wiele lepiej to wszystko rozegrać z lepszymi efektami specjalnymi. Odnoszę wrazenie, że scenarzyści nie mają za bardzo pomysłu jak potoczyć dalej akcję. Równie dobrze sezon 4 możnaby zamknąć w 5-6 odcinkach. Wiele było wątków nic nie wnoszących do ogólnej fabuły serialu, a te, które były ważne rozwijały się w slimaczym tempie. Nic dziwnego, że serial stracił na oglądalności. Sam oglądam tylko z przyzwyczajenia i sentymentu do 1st sezonu.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 12 lut 2010, o 12:06

Re: Odp: 4x19 "Brave New World"


Czesiek_PL napisał(a):Ja nie byłbym taki pewny, że będzie 5 sezon, to "to be continued" wcale nie musi się okazać prawdą. Pewnie dopiero dowiemy się w maju co z Heroes jak stację będą prezentowały swoją ramówkę. Mi obojętnie czy Heroes powróci czy nie bo i tak będę oglądał z przyzwyczajenie mimo niskiego poziomu.

Finałowe starcie Peter/Sam fajne bo efektowne. Ale nie było napięcia takiego jak w finale 3 sezonu jak walczyli z Sylarem bo tutaj było wiadome kto ostatecznie wygra.


Tekst odcinka - Sylar mówi że jest bohaterem albo do Emmy że przybył ją uratować xD


Każdy odcinek, sezon tak zakończyli, gdyby to miał być końcowy sezon to by to zrobili jak należy i nie zaczynali by moim zdaniem wątku z Clarie, bo wg. mnie to planuja na 5 sezon. No chyba, że zrobią coś ala lost 1x00-6x00 lub ala 24 redemtion 1,45min w filmie zakończą serial pokazując jak herosi żyją z ludźmi...
Po zatym serialowy Matt już dobrze wiedział co mówi, że wg. niego będzie 5 sezon :)

No ta stracie oczywiście, że nie było jak z 3, Peter miał wtedy mase mocy, więcej od Sylara tylko wtedy Peter miał jeszcze "mleko pod nosem" i nie chciał uzywać mocy nawet jeśli trzeba było... A teraz ich nie miał, i używał ich jak tylko potrafił - widać 1 moc, a i tak postawił się każdemu :)

No mnie ten txt rozśmieszył :D : D jak to sztucznie i zabawnie zabrzmiało :D

 


  • Podobne tematy do 4x19 "Brave New World"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.