Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

4x18 - Islanded In a Stream Of Stars » Battlestar Galactica » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 mar 2009, o 02:13

4x18 - Islanded In a Stream Of Stars

Pani prezydent jednak jeszcze żyje, a już myślałem że w tym odcinku jej nie zobaczę ruszającej ustami. Jak można palić cygaro, zapalniczkę czy jakikolwiek ogień w pobliżu rurki tlenowej którą ma się w nosie? ;] Ale scenarzyści zrobili niedociągnięcie. ;p

Sam hybrydą został, słabo... Nie mam już pojęcia kim jest Kara, ale i tak ją lubię.
Szkoda Hery, ciekawe co jej zrobią. :(
Czyżby koniec z tytułowym Battlestarem? W sumie czemu nie, to przecież koniec serialu będzie za chwilę. Szczerze mówiąc chciałbym jeszcze z jeden sezon. Ten serial jako jedyny podobał mi się od początku do końca. Mogą to spokojnie stwierdzić już w tej chwili. Wszystkie cztery sezony były genialnie zrobione. Były po prostu doskonałe. Teraz tylko czekać na ostatnie dwa odcinki.
We Are The World haiti
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 11 mar 2009, o 14:35

Re: 4x18 - Islanded In a Stream Of Stars


No koniec battlestara chyba się zbliża, pewnie będą chcieli żeby okręt odszedł z hukiem i zrobią atak na bazę Cavila. Szkoda, że nie pokazali co z Tyrolem. Baltar jak zwykle był sobą, wykorzystał zdobyte informacje dla siebie, chociaż wydaje mi się, że on naprawdę zaczyna wierzyć w to co mówi :P W ogóle jak Kara mogła zaufać Baltarowi z taką informacją :D gdzieś czytałem też teorie, że może Baltar jest jak Kara, że umarł podczas pierwszego ataku cylonów przez te ataki nuklearne, w końcu tam nie bardzo wyglądało jakby mógł to przeżyć
Roslin mogła by naprawdę już sobie pójść na drugą stronę :P
Z Andersa zrobili hybrydę, gdyby powiedział coś nowego mogłoby być ciekawie, no ale jeszcze może gdzieś skoczy battlestarem skoro Kara go znowu podłączyła
A będę jeszcze 3 odcinki ;P
Jeden za tydzień i dwa za 2 tygodnie
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 mar 2009, o 18:03

Re: 4x18 - Islanded In a Stream Of Stars


No po napisaniu tematu zauważyłem na pewnym portalu że jeszcze trzy odcinki a nie dwa. ;p Chociaż tak na prawdę to jeden odcinek podzielony na trzy osobne. ;p
Żeby mogli battlestarem napaść na Cavila, muszą go najpierw odszukać, co będzie ciężkie do wykonania, bo się gdzieś ulotnił z kolonią. ;p
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 mar 2009, o 21:38

Re: 4x18 - Islanded In a Stream Of Stars


Ja bym się nie zdziwił gdyby Boomer wróciła z informacjami o tym gdzie jest Cavil. Znowu się pojawiła Opera i znowu nie wiadomo o co chodzi czyli ostatnie odcinki będą się kręcić wokół Hery. Laura jeszcze zipie, ale już nie długo. Halo jest zdesperowany, pewnie sam sobie weźmie tego raptora :D Gaius zdradził tajemnice Kary i to przed wszystkimi, co teraz z nią będzie? Biedna Galactica, tak skończyła, ale pewnie na końcu szykuje się jakaś większa bitwa. I czy Sam się w końcu obudzi?
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 14 mar 2009, o 01:59

Re: 4x18 - Islanded In a Stream Of Stars


Kara całkiem możliwe że to pierwsza hybryda jak Hera, tatuś Cylon ta seria 7, to całe jego zamiłowanie do sztuki itp, a mamusia człowiek :P

Nudą wieje od dwóch trzech odcinków mało się dzieje, ta Galactice tylko reanimują i przeprowadzają sie do cylonów.

Pewnie w ostatnich ocinkach doleca wkońcu na ta ziemie, bo narazie przepowiednia dla Pani prezydent sie nie sprawdziła, o tym umierajacym przywodcy który doprowadzi ludzi na ziemie ale jemu samemu nie bedzie dane jej zobaczyc :P A to na czym wyladowali do tej pory to pewnie nie to bo Roslin żyła, a szkoda bo ona powinna zginac juz dawno :P
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 31 gru 2009, o 14:43

Odp: 4x18 - Islanded In a Stream Of Stars


BattleStar przeżył tyle, że nie wiem jak to da się wytłumaczyć. Wiem, że to sci-f ale jak na okres w którym toczy się wojna Battlestar to ponad 50 letni statek bojowy!
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 sty 2010, o 17:10

Odp: 4x18 - Islanded In a Stream Of Stars


Szkoda mi było tej jednej Szóstki jak wyleciała przez dziurę w Galactice.

Koniec serialu się zbliża więc zbliża się również koniec staruszki Galactici.
trust him... he's a doctor!
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 17 mar 2010, o 16:04

Odp: 4x18 - Islanded In a Stream Of Stars


Kolejny nudny odcinek. Zadziwiające jest to, że to już drugi pod rząd przy samym końcu serialu.

Zostały mi do obejrzeniu dwa finalne odcinki i tego serialu i moje oczekiwania są ogromne. Mam nadzieję, że się nie zawiodę :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 4x18 - Islanded In a Stream Of Stars
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.