Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

4x16 - The Sunshine State » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

2008

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 gru 2008, o 16:40

4x16 - The Sunshine State

Premiera - 22 grudnia

Zdjęcia:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 gru 2008, o 23:44

Re: 4x16 - The Sunshine State


Głuuuupie! Bo tym odcinku sam nie wiem czy obejrzę następny odcinek. Firma robi wodę z mózgu Majkelowi że niby jego matka pracuję dla Firmy, a tak naprawdę to chcę ona ją obalić i ma Scylle. Najbardziej mnie rozwaliło to jak doktorek tłumaczy Majkelowi że matka nie wiedziała o karze śmierci dla Linca bo badała tropikalne lasy na Madagaskarze xD Lisa odwróciła się od tatuśka i sfingowała porwanie Sary żeby z nią pogadać. I to niby jest bezpieczniejsze od zwykłej rozmowy, a przecież jej ludzie mogą donieś o wszystkim Generałowi. Już lepiej byłoby napisać SMSa ... Link chcę zabić matkę, ale nei wiem że to jego matka, Majk będzią ją próbował odnaleźć żeby dowiedzieć się prawdy. Moda na sukces się z tego zrobiła... Gretchen postrzelona, może to i dobrze że jej już nie będzie - jej postać była prowadzona bez sensu. Tak jak też sojusz poszukujący Scylli. Nikt nikomu nie ufa, może poza Linc-Alex. Jak ja się cieszę że jeszcze tylko 6 odcinków do końca tego serialu.
<<

niko123

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 25 gru 2008, o 23:51

Re: 4x16 - The Sunshine State


dla mnie ten sezon jest dużo ciekawszy niż poprzedni
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 26 gru 2008, o 13:56

Re: 4x16 - The Sunshine State


Zgadzam się z Cześkiem.

Ten sezon ma się nijak do tego co było w poprzednich sezonach. Nie wiem w jakiem kierunku zmierza ten serial. Nie podoba mi się :(
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 31 gru 2008, o 21:27

Re: 4x16 - The Sunshine State


Co wy piszecie odcinek był dobry. No dobra po za tymi dennymi scenami jak doktorek próbował namieszać geniuszowi w głowie, a geniusz ich w h... zrobił :D

Matka Mike i Linca jednak żyje... Gretchen liczyła na sex z Linckiem naprawde namyślał, że ją przeleci jak on jej nienawidzi i gdyby tylko mógł to by ją z miejsca zabił :) ????

Kto by pomyślał, że Linc tak sie ucieszy na widok Alexa :) W 2 sezonie by go z miejsca zabił, a teraz kumple. :)

Tak się zastanawiałem co do T-Baga po co on mi jeszcze pomoga, bo co z tego ma, a teraz widać jest kablem dla Generała :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 sty 2009, o 01:08

Re: 4x16 - The Sunshine State


Podobał mi się ten odcinek, choć na początku byłem zdezorientowany. Choć przyznam że wkurza mnie zmienność Gretchen i T-Baga. Myślałem że to Lisa ukradła Scylle na serio po tej akcji z Sarą, ale to jednak mamuśka...
We Are The World haiti
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 3 sty 2009, o 10:51

Re: 4x16 - The Sunshine State


Oj, ale będzie ciekawie w nadchodzących odcinkach :D Geniusz vs mięśniak :D !!!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 sty 2009, o 17:46

Re: 4x16 - The Sunshine State


Geniusz vs mięśniak

Przecież Linc nie wie o matce, jakby wiedział to by na nią nie polował. Z Ciebie to jest dopiero Geniusz, bo napisałeś to, jakby to miała być walka pomiędzy nimi. ;p
We Are The World haiti
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 4 sty 2009, o 00:53

Re: 4x16 - The Sunshine State


mateusz napisał(a):Z Ciebie to jest dopiero Geniusz, bo napisałeś to, jakby to miała być walka pomiędzy nimi. ;p


Tak wnioskuje tylko z proma 4x17 :) Jak Mike sam powiedział, że go powstrzyma lub będzie stał na drodze. :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 4 sty 2009, o 02:26

Re: 4x16 - The Sunshine State


Ja tam proma nie oglądałem więc tym bardziej tu nie spamuj. A co do proma, to wiedzieli obaj że są naprzeciw siebie? ;p
We Are The World haiti
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 4 sty 2009, o 12:05

Re: 4x16 - The Sunshine State


Linc powiedział, że zrobi wszystko żeby zdobyć Scylle i wkońcu odzyka życie, a Mike powiedział przez fona, że będzie próbował go powstrzymać. Jest taka możliwość, że nie rozmawiali ze sobą, ale od kiedy Mike był po operacji i powiedział, że Sylla nie jest tym czym on myślał, że jest to się już nie zgadzali.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 sty 2009, o 14:11

Re: 4x16 - The Sunshine State


Oby te sześć odcinków Prisona były jego ostatnimi jako serialu i żeby jakoś normalnie zakończyli ten serial, chociaż po trochę dziwnym trzecim i zakręconym czwartym nie oczekuję już jakiegoś sensownego zakończenia. :P Niech FOX zakończy to teraz i nie robi już piątego sezonu, błagam! :D:D
<<

atlantyd123

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 10 sty 2009, o 17:07

Re: 4x16 - The Sunshine State


Jakbyście chcieli, tzn może komuś przyda się link do odcinka: http://chomikuj.pl/?page=32443

Pozdrawiam wszystkich maniaków serialu :)
Ostatnio edytowano 10 sty 2009, o 19:54 przez tlen.exe, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie ten dział. Następnym razem będzie kara.
<<

sunshine.honey

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 137

Postdodano 26 sty 2009, o 17:23

Re: 4x16 - The Sunshine State


eLMaQ napisał(a):Oby te sześć odcinków Prisona były jego ostatnimi jako serialu i żeby jakoś normalnie zakończyli ten serial, chociaż po trochę dziwnym trzecim i zakręconym czwartym nie oczekuję już jakiegoś sensownego zakończenia. :P Niech FOX zakończy to teraz i nie robi już piątego sezonu, błagam! :D:D




hehe podoba mi się to co napisałeś/napisałaś;d
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 12 lut 2009, o 19:57

Re: 4x16 - The Sunshine State


Wogóle robią to co nas czeka w Superantural, czyli walka pomiędzy braćmi. Tam to jeszcze rozumiem, ale tu nie. O co ze sobą walczą? Ominąłem coś? Linc chce Scylle, ale Mike chce mu go zabrać, bo... ?
Dobrze, że to się już kończy, nawet nie macie pojęcia jak się cieszę. :D Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie FOX coś ciekawego wciśnie w miejsce PB.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

sunshine.honey

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 137

Postdodano 9 mar 2009, o 17:48

Re: 4x16 - The Sunshine State


łee a mi się to nie podoba.. kiedyś miałam kryzys PB, nie mogłam przebrnąć przez 3 serię. ale potem znów mnie wciągnęło.. i z niecierpliwością czekam na ten 17 odcinek...
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy


 


  • Podobne tematy do 4x16 - The Sunshine State
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.