Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x14 - Just Business » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

2008

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 lis 2008, o 12:10

4x14 - Just Business

Spoiler:


Premiera - 8 grudnia 2008

Zdjęcia:
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =740&pos=0
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =740&pos=1
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 2 gru 2008, o 22:50

Re: 4x14 - Just Business

We Are The World haiti
<<

Grosz8

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 9 gru 2008, o 19:45

Re: 4x14 - Just Business


ne no odcinek miazdzacy, ciekawy jestem co bedzie z mikem ;p i co to niby za zacheta co na koncu general lincowi dal ;p
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 gru 2008, o 20:11

Re: 4x14 - Just Business


Zdawało mi się że sprzedawca biblii może pracować dla pośrednika, ale on już nie żyje...
Szkoda Alexa...
Ehh, ogólnie cała paczka się rozleciała, Szkoda.

i co to niby za zacheta co na koncu general lincowi dal

No raczej na pewno coś o jego ojcu tam będzie. Pewnie pokażą mu co naprawdę robił jego tatuś.
We Are The World haiti
<<

Grosz8

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 9 gru 2008, o 22:06

Re: 4x14 - Just Business


no szkoda szkoda mahona ale coz poradzic ;p ale ogolnie odcinek ciekawy i fajny ;p
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 gru 2008, o 22:24

Re: 4x14 - Just Business


A ja sam nie wiem czy mi się odcinek podobał :) Była akcja, odbijanie Scylli(3 razy?;) i trochę się namieszało, ale jakoś bez większych emocji to przyjąłem. Majk sobie dawał w żyłę, spodobał mu się ten lek xD a teraz leży u generała na stole i czeka na operację. Bez sensu że tak od razu wzięli go na badania, a przedtem zabiliby go na miejscu. Linc będzie teraz cynglem Firmy, a może coś szykuję? Wątpię :) Od początku wiedziałem że ten facet od biblii pracuję dla Firmy, miał nadzieje że Theodor go wykończy i wróci stary, dobry T-Bag, ale oczywiście wszystko musiało pójść odwrotnie... Don zabił pośrednika, a myślałem że będzie akurat odwrotnie. Szkoda... Jeszcze 2 odcinki do przerwy, mam nadzieje że scenarzyści nas jeszcze zaskoczą.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 10 gru 2008, o 00:38

Re: 4x14 - Just Business


O lol najpierw wymyslili Michelowi jakiegoś raka :P teraz wyyslili super laboratorium co to takie raki wycina jak wyrostki - przesadzają w tym serialu. Czemu Gretchen nie rozwaliła łba Selfowi nie wiem miala do tego mnóstwo okazji a z T-Bagiem by sie ugadła z palcem w doopie bo to układny człowiek wystarczy troszke posmarowac, napewno byłby z nią pewniejszy układ niż z Selfem.

Po co firir bracia nie mam pojecia oni takimi środkami dysponuja ze Michel jest im niepotrzebny.

Zastanawia mnie tez to gowienko co Self wrzucil przez okienko :) najpierw to bylo w pokoju tym duzym nazwijmy to salonem a potem jakoś dziwnie sie w kiblu znalazło, nóżki miało same poszło :)

Przeginaja w tym serialu i tyle nie wiem ale chyba sie scenarzysci zmienili bo Ci maja raczej podejscie jak do serialu fantasy nie to co było na początku.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 10 gru 2008, o 00:50

Re: 4x14 - Just Business


Zastanawia mnie tez to gowienko co Self wrzucil przez okienko :) najpierw to bylo w pokoju tym duzym nazwijmy to salonem a potem jakoś dziwnie sie w kiblu znalazło, nóżki miało same poszło :)


Przecież tłumaczył Gretchen że to przenika przez wszystko, to i przez ściany. ;]
We Are The World haiti
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 10 gru 2008, o 01:44

Re: 4x14 - Just Business


Nom przenika przez sciany, ale juz przez krzesla, albo stol czy ludzkie cialo nie ? tak samo przenika tylko przez wybrane sciany bo ja tu portu nie widze :P

http://i33.tinypic.com/2motp43.jpg

Co i tak nie tlumaczy tego ze link wszedl do kibla jak siedzial tam majkel z lewej strony z salonu, a kamera nagrywała z prawej strony czyli sobie poszla z salonu gdzies i cos wylapal :) Bzdury dla dzieci jak James Bond :)

 


  • Podobne tematy do 4x14 - Just Business
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.