Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

4x13 - Deal Or No Deal » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

2008

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 lis 2008, o 19:03

4x13 - Deal Or No Deal

Spoiler:


Premiera: 1 grudnia 2008
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 gru 2008, o 22:45

Re: 4x13 - Deal Or No Deal


I znowu dobry odcinek, jak na PB oczywiście :) Było kilka niespodziewanych zwrotów, ktoś kogoś gonił, inny uciekał i strzelali do siebie. Taki PB o wiele bardziej mi się podoba niż ten z początku sezonu gdzie było nudne wykradanie dysków. Teraz przynajmniej coś się dzieję. Majk jak zwykle się zabezpieczył i wziął kawałek Scylli razem ze sobą, teraz będzie musiało dojść do konfrontacji z Selfem. Jak nigdy czekam na następny odcinek :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 2 gru 2008, o 22:50

Re: 4x13 - Deal Or No Deal


A ja w tym sezonie zawsze czekam na kolejny odcinek. ;p

Hmm, a ciekawe co Linc ma za daty na przedramieniu. ;p

Self jak się dowiedział że Scylla niekompletna, jego mina bezcenna. :d
Obrazek
We Are The World haiti
<<

Grosz8

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 2 gru 2008, o 23:06

Re: 4x13 - Deal Or No Deal


ale dobrze tak selfowi, zobaczymy co mike wykombinuje na spotkanie z selfem :D ale nie rozumiem co jest w tej teczce co senator im mowil (senator=ten ktorego puscili po strzelaninie:D), czyzby papiery uwalniajace ich??

nie wiem czy to senator byl ale nie wazne :F
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 2 gru 2008, o 23:16

Re: 4x13 - Deal Or No Deal


Tak, to był senator. To są jedyne papiery które pozostały z tej akcji, jeśli oni je skasują, to akcji nie było. Wg mnie one mogłyby ich w razie W uniewinnić, bo jak je spalą czy coś to jak udowodnią że był taki układ: wolność <=> Scylla?
We Are The World haiti
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 2 gru 2008, o 23:23

Re: 4x13 - Deal Or No Deal


mateusz napisał(a):Hmm, a ciekawe co Linc ma za daty na przedramieniu. ;p

Daty urodzenia dzieci. Dziwne, że tego jakoś nie zakrywają :p
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 2 gru 2008, o 23:48

Re: 4x13 - Deal Or No Deal


No wcześniej były wszystkie jego tatuaże zakryte, od kilku odcinków je widać, jakoś dziwnie to zrobili. Może to jakieś niedociągnięcie? Zapomnieli albo coś.
We Are The World haiti
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 3 gru 2008, o 01:35

Re: 4x13 - Deal Or No Deal


Ale brednia nieufa selfowi wiec wyjmuje kawałek Scyli ale puszcza go z nią, nie jadac za nim ani nic. Bo tak sie składa ze dwie czesci scylli kazda osobno jest gowno warta, wiec nie rozumiem tego wymontowania kawałka. To juz o niebo prosciej poprostu z nim jechać to oddać. Niepodoba mi sie PB od paru odcinków, pomijajac fakt że od drugiej serii juz to był mega naciagany serial.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 3 gru 2008, o 02:30

Re: 4x13 - Deal Or No Deal


Mnie to zaczęło porządnie nudzić, wszystko się tak ciąąąąągnie i Majk taki wiecznie szprytny jest i niby to wszystko ma sens, ale nie do końca... Plus raptownie jaki Self doinformowany odnośnie tego, że dziecko jest Gretchen :P Myślałam też już, że T-Bag zabije Selfa w samochodzie, ale nie, nadal mamy sprzedawczyka zamast starego Baga...

 


  • Podobne tematy do 4x13 - Deal Or No Deal
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.