Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x12 - Tiny Machines » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Trish

Przyjaciel forum

Postdodano 28 sie 2007, o 01:17

4x12 - Tiny Machines

Diana i Meghan zastanawiają się jak przywrócić prawdziwego Toma Baldwina. Aby się czegoś dowiedzieć udają się do Curtisa. On opowiada im o "malutkich maszynach" wewnątrz każdego z The Marked. Marco dochodzi do wniosku, że chodzi o nanity. Od kolegi dowiaduje się, że aby je zniszczyć należy użyć silnej substancji radioaktywnej, lecz oprócz nanitów zabije to takze Toma.
Tom domyśla się, że Diana i Meghan znają prawdę. Jedzie do Curtisa, który zapewnia, że nic nie powiedział. Mimo tego Tom zabija go. Aby zapobiec wizjom Mai, które mogłyby im zaszkodzić, Tom podaje jej dużą dawkę inhibitora.
Shawn z pomocą Tess wchodzi do Miasta Obiecanego i zabiera Kevina. Jordan planuje ponownie go porwać. Isabelle postanawia spędzić noc z Kyle'em. Rano informuje go, że jej uczucia były prawdziwe, lecz gdy on się obudzi, wszystko będzie inne. Następnie idzie do Colliera i porywa go. Tom opowiada Jordanowi, że teraz on dzięki swojej zdolności zniszczy ruch, który sam stworzył. Następnie rozpoczynają przejęcie jego ciała.
Shawna odwiedzają matka i brat. Danny prosi go, aby mógł poddać się testowi na to, czy przeżyje zastrzyk. Kevin po badaniu stwierdza, że przeżyje, więc chłopak bierze zastrzyk. Nic się nie dzieje. Następnie Danny postanawia poinformować o sprawie matkę. W czasie ich rozmowy ona zaczyna się wykrwawiać.
Maia zaczyna się źle czuć. Diana informuje ją, że muszą ukryć się przed Tomem, a Maia mówi jej o jego wizycie, zanim zaczęła chorować. Diana i Meghan postanawiają zastawić na niego pułapkę. Tomowi jednak udaje się uciec. Diana goni go w supermarkecie, do starcia dochodzi w magazynie. Gdy Tom chce ją zastrzelić, ona strzela do niego pierwsza.
Kevin i Tess rozmawiają, dr Burkoff mówi jej, że postanowił się od niej odsunąć, aby mogła sobie ułożyć życie. Ona mówi mu jednak, ze chce właśnie jego.

Data emisji: 9 września 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 3 razy
<<

Trish

Przyjaciel forum

Postdodano 10 wrz 2007, o 19:53

Wątek z matką Shawna był jednocześnie kompletnie oczywisty i głupi, ponieważ gdy trwała ta rozmowa od początku byłam pewna, że tak się to skończy, a jednocześnie to beznadziejne, że to właśnie w tym momencie, gdy Shawn tworzy ten test i ona miałaby do niego dostęp...
Wróciła Isabelle z 3 sezonu, tak po prostu, te wszystkie wątki z nią w 4 sezonie są strasznie dziwne, kiedy wydaje się, że tamtej Isy już nie ma, ona ot tak wraca, bo znowu ma moce, których oczywiście miała już nigdy nie mieć :roll:
Odbijanie Kevina stało się w sumie zabawne, ciekawe jakby się to rozwinęło, gdyby nie porwanie Jordana, tak by go sobie wyrywali z rąk do rąk :hihi:
Co do Toma, to jeśli od postrzału wróci prawdziwy Tom, to się załamię. Ogólnie kiedy już obydwie strony wiedziały co się dzieje i działały na dwa fronty, to stało się to w pewien sposób interesujące.
No i przejęli Colliera, nie jestem pewna, czy chcę wiedzieć co z tego wyniknie, ale jak sądzę to jest już zresztą pytanie na kolejne wakacje.
No i same w sobie nanity mnie rozbawiły, nie spodziewałam się, że The Marked będą istnieli dzięki nanotechnologii :hah:
<<

KaruzeL

Przyjaciel forum

Postdodano 10 wrz 2007, o 20:11

Jak mawia mój dziekan który chce otworzyć nowy kierunek i dodać specjalizacje do isniejących już kierunków - nanotechnologia to przyszłość :P

Taki słaby odcinek jak na koniec sezonu, bo nic sie nie stało czego byśmy sie nie spodziewali, wszystko się skończyło tak jak mialo i tak jak było planowane :/
<<

baszak

Użytkownik

Postdodano 11 wrz 2007, o 08:58

Ten odcinek byl fajny,a propo to nie koniec sezonu,bo bedzie 04x13 The Great Leap Forward . :)
:):):)
<<

Nikola

Przyjaciel forum

Postdodano 12 wrz 2007, o 18:14

Myślałam, że skoro koniec sezonu za pasem, to się bardziej postarają, a tu nici :P Może ostatni odcinek chociaż zaskoczy, ale w sumie nie liczę na to za bardzo ;)

W każdym razie odcinek przeciętny.

Trish napisał(a):Co do Toma, to jeśli od postrzału wróci prawdziwy Tom, to się załamię.

A kto wie, czy tak nie będzie.. Wątpię, aby Tom miał zginąć, będą chcieli jakoś na siłę to rozwiązać. Jeśli nie strzał, to może odkryją, że jak weźmie shota, to wypędzą tego całego Marked z niego, a przy okazji spełni się ta ich przepowiednia, że Tom też musi wziąć zastrzyk.
<<

Trish

Przyjaciel forum

Postdodano 12 wrz 2007, o 19:01

Ja ogólnie zakładam jedno, że wybrną z tego tak samo beznadziejnie, jak ze sprawy zmniejszenia Isy :? Zastanawiam się po co w ogóle wciskają takie wątki, skoro są beznadziejne, a do tego nie umieją dobrze z nich wybrnąć...
<<

Czesiek_PL

Ekspert

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 kwi 2008, o 15:35

Re: 4x12 - Tiny Machines

A jednak Daiana strzeliła :) Teraz żeby uratować Toma pewnie podadzą mu promicynę. Teraz głównym złym pewnie stanie się naznaczony Jordan.
<<

tlen.exe

Administrator

Postdodano 9 maja 2009, o 21:35

Re: 4x12 - Tiny Machines

Teraz to akurat kończy się serial a tu się nic nie wyjaśniło jeszcze, także obawiam się że to co mi tam wpadło czasem w oko że nie ma być końcówki będzie prawdą. Daiana strzeliła, Meghan się bała. ;pp
We Are The World haiti