Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x12 - Selfless » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

2008

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 lis 2008, o 10:05

4x12 - Selfless

Spoiler:


SCREEN

Premiera: 24 listopad 2008
We Are The World haiti
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 lis 2008, o 18:44

Re: 4x12 - Selfless (Spoiler)


ROFL

Wielka Scyla itp a tu podjezdza agencik i sobie jedzie z nią sam, a oni naiwni mu ufaja. Jak można kogoś z 200milionowym dyskiem puscic samego ? :) Gratuluje głupoty :)
<<

Grosz8

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 25 lis 2008, o 19:20

Re: 4x12 - Selfless


omg az mi sie zal zrobilo :F bezmyslnie oddali Scylle a nawet w papiery nie zobaczyli :P
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 25 lis 2008, o 20:44

Re: 4x12 - Selfless


No wiesz z tymi papierami to normalne raczej.... Tyle razem pracowali, on wogóle nic po sobie takiego nie pokazał, że mógłby tak postąpić...

Mik oczywiście geniusz, początek mnie rozwalił jak zplanował zaczajke na generałka :) potem Sara jego córeczke na muszce miała :)

W 13 odcinku będzie ciężko Linca złapią....
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 lis 2008, o 21:20

Re: 4x12 - Selfless


GAME OVER Mike. ;p

Wiedziałem, wiedziałem! Wiedziałem że coś zepsuje ten dosyć dobry sezon... Teraz się zgadzam z KL, robią coś na siłę dla kasy...

Ale początek mi się podobał, do połowy było zajebiście, potem zacząłem czuć że coś się źle potoczy, choć przed odcinkiem po tytule już coś czułem, ale jak zaczęło się układać, to mi przeszło. Cholera no! Teraz się zbulwersowałem, mogli chociaż jeszcze na koniec zapoczątkować jakieś następne posunięcie, a nie tak trzymać w niepewności. ;/
We Are The World haiti
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 lis 2008, o 22:04

Re: 4x12 - Selfless


Tlen a co myślałeś że w połowie sezonu wszystko dobrze sie skończy ? :)

To pewne było, tylko szkoda ze tak głupio to wydłużyli :P

Ten serial pownien skończyć sie na pierwszym sezonie :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 lis 2008, o 22:09

Re: 4x12 - Selfless


Nie wiedziałem że to dopiero połowa sezonu, bo nie wiedziałem ile sezon ma odcinków. ;p

A jeśli nawet ma 20 pare, to przecież mogli teraz uciekać przed Generałem który ucieka przed FBI. ;p
We Are The World haiti
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 26 lis 2008, o 00:35

Re: 4x12 - Selfless


Czemu generał miałby uciekać przed FBI ? Bez Scylli moga mu nafiukać :P bo inaczej nic na niego nie mają :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 lis 2008, o 00:54

Re: 4x12 - Selfless


No bez nie mają, ale mówiłem to w tym sensie że mogli to rozegrać tak że Self by się okazał ok, i Generał by uciekał przed FBI a oni przed nim, tak żeby zapełnić sezon. Nie koniecznie musieli coś gmatwać znowu.
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 26 lis 2008, o 07:05

Re: 4x12 - Selfless


KaruzeL napisał(a):Czemu generał miałby uciekać przed FBI ? Bez Scylli moga mu nafiukać :P bo inaczej nic na niego nie mają :P

Ale o to właśnie chodzi co się stanie teraz ze Scyllą, bo to w sumie dość głupie, aby po tym wszystkim Self zdecydował się zakręcić i poszukać niezależnego kupca, I mean że niby takie miał założenie od początku? Bez sensu, bo go zabiją zamiast mu płacić :P
<<

Grosz8

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 26 lis 2008, o 10:27

Re: 4x12 - Selfless


ale mnie Self rozwail :D no i na pozatku odcinka jak Mike sie zaczail na generala :D:P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 lis 2008, o 15:14

Re: 4x12 - Selfless


Nie no, zabić to mało. Odcinek świetnie się zaczynał i bardzo mi się podobał aż do nawinego oddania Scylli. No jak można? Czy taki 'mądry i inteligentny' kolo jak Michael rzeczywiście oddałby dysk Selfowi? No proszę was. Zaczną się ucieczki i te pierdoły wszystkie. Jeszcze nas czekają w tym roku cztery odcinki (następne w marcu), pewnie dalej nic się nie będzie dziać. Mogli skończyć ten odcinek w połowie. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 26 lis 2008, o 15:26

Re: 4x12 - Selfless


Trish napisał(a):Ale o to właśnie chodzi co się stanie teraz ze Scyllą, bo to w sumie dość głupie, aby po tym wszystkim Self zdecydował się zakręcić i poszukać niezależnego kupca, I mean że niby takie miał założenie od początku? Bez sensu, bo go zabiją zamiast mu płacić :P


Moze sobie koles uświadomił, że nie chce pozłacanego medaliku tylko pareset baniek :P Pytał tej co ją zabił o jakiś innych kupców. Nie zabijał by raczej tej "recepcjonistki" jakby Scylle miał oddać w ręce władz :)

T-Bag dwa razy sie w tym odcinku wywinął :) Najpierw jak juz prawie miał kulke w głowie przyjechała recepcjonistka, a teraz jak już go mają oddac w rece władz to Self bedzie z nim spółkował, bo myśli że T-Bag zna tylko innego kupca :)

Najlepsze że dał ten dysk bezproblemwo Selfowi po tym jak przez 3 sezony było mu bite do łba że nie należy nikomu ufac :) Bo kazdy go w jakis sposob jechał w doope, że sie tak mocno wyraże, to on i tak wystawia ją nadal :)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 26 lis 2008, o 17:09

Re: 4x12 - Selfless


A apropo T-Baga coś co mnie strasznie wkurza, ucięli mu jaja tak samo jak Sylarowi w Heroesach :/
W pierwszych dwóch sezonach był postrachem, wiadomo było, że jak mu się coś nie podoba to cię zabije i tyle, w 3 został przydupasem tego tam jak mu tam było, który rządził w Sonie, a w sezonie 4 to juz kompletna klapa, został chłopcem na posyłki Susan czy tam Gretchen, zamarzyło mu się wygodnego życia sprzedawczyka i zamiast zabijać ludzi wdaje się w gadki co by było jakby nie było... No i do tego jego zaskoczenie, gdy tamta chciała go zabić, no plz, a czego on się spodziewał :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 lis 2008, o 17:23

Re: 4x12 - Selfless


To jego zaskoczenie było zajebiste! :D Bo to w tym chodziło o to że on się zawsze w coś wpakuje i już był zrezygnowany. ;p

Najlepsze że dał ten dysk bezproblemwo Selfowi po tym jak przez 3 sezony było mu bite do łba że nie należy nikomu ufac :) Bo kazdy go w jakis sposob jechał w doope, że sie tak mocno wyraże, to on i tak wystawia ją nadal :)


No cóż, gej to wystawia dupke jak ma okazje. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 lis 2008, o 18:33

Re: 4x12 - Selfless


Mylisz rzeczywistość z serialem. :P :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Grosz8

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 27 lis 2008, o 12:40

Re: 4x12 - Selfless


no ale moglo to sie inaczej skonczyc......... Teraz znowu ucieczki, poszukiwania i inne duperele.... a juz myslalem ze tak fajnie sie skonczy
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 28 lis 2008, o 13:27

Re: 4x12 - Selfless

Mi sie tam odcinek podobal :) Mowicie ze lepiej jakby juz zakonczyli serial, ale tak samo mowiliscie na koniec 3 sezonu i co ? I dalej przezywacie emocje w 4. I bedziecie dalej je przezywac przez kilka odcinkow :*
Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 4x12 - Selfless
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.