Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x12 End Times » Zakończone Seriale » Breaking Bad • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 6 paź 2011, o 11:04

4x12 End Times

Spoiler:

Data emisji: 02.10.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 paź 2011, o 19:46

Odp: 4x12 End Times


Świetny odcinek, już nie mogę się doczekać finału sezonu! :P
Skyler z dziećmi pojechała do domu Hanka i Marie i są chronieni przez DEA, a Walt został i zabarykadował się w domu z pistoletem w ręku.
Gomez posłuchał Hanka i poszedł odwiedził pralnię, porobił trochę zdjęć, ale nic poza tym. Nie odkryli niestety nic podejrzanego.
Saul powoli się pakuje, oddał pieniądze Jessiemu i prawdopodobnie ukryje się na jakiś czas.
Brock w jakiś sposób połknął rycynę przeznaczoną dla Gusa. Jestem ogromnie ciekawy, jak to się stało. :)
Scena konfrontacji Jessiego z Waltem była mistrzowska, kolejna w tym sezonie. Aaron Paul i Bryan Cranston niezwykle zachwycają w takich momentach. :P Waltowi udało się jednak przekonać Jessiego, że to nie jego sprawka...oraz zawiązali pewną współpracę.
Gus to sprytny i niesamowicie ostrożny skurczybyk...samochód na widoku wydał mu się podejrzany, to z niego zrezygnował. A Walt był tak bliski wysadzenia bomby własnej roboty.

Zapomniałbym o genialnej scenie przy basenie...Walt kręcący rewolwerem na stole (dwa razy pod rząd wskazał na niego), a w tle piękny kawałek Apollo Sunshine "We Are Born When We Die". :)
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 8 paź 2011, o 18:15

Odp: 4x12 End Times


Dobry wstęp do finału.
Wiadomo było , że Gus tak szybko nie zginie, ale ten jego pajęczy instykt przesadzony :). Też trzymałem kciuki za Walta , ale żeby go nie zauważono :D. Podoba mi się że w końcu Pinkman i White zagrają razem przeciwko Gusowi. Walt i chemiczne pułapki- tego brakowało :).

Co do otrucia Brocka, może być też tak , że to Walt w akcie desperacji posunął sie na taki krok. Choć sam w to nie wierze, to takie rozwiązanie nawet by mnie mocno nie zdziwiło. Oczywiście raczej nie zrobiłby tego sam , ale za pomoca Saula i jego ludzi.
Gus też miał w tym interes, wiedział , że jak mały zostanie otruty , Jess skieruje sie tylko w jedno miejsce i będzie miał tylko jedno podejrzenie. Miał załatwić sprawę za niego, a on od poczatku wiedział o wszystkim. Na szczęście Jessie stanął po dobrej stronie i teraz razem z Waltem planują załatwić Gusa.
Szykuje się świetny finał , czy weżmie w nim udział Hank przeglądujący fotki z pralni? Może coś znajdzie? Nie wiem czy nie byłoby tego za dużo , ale jak na BB nigdy nie wiadomo :).
Nasza dwójka bohaterów ma teraz dużo na głowie, napewno nie zginą(chyba) , a zabicie Gusa( i jego ludzi ) będzie zapewne przypadkiem:). No i mam nadzieję , że Mike będzie miał jakiś swój udział w tym finale :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 10 paź 2011, o 18:44

Odp: 4x12 End Times


Cóż można napisać innego niż to, że to genialny serial. :)

Marie nieźle spanikowała, przez ten cały telefon. Hank z kolei zupełnie to sobie olał i dalej próbuje znaleźć jakiekolwiek dowody na Gusa. Świetna scena, gdy Gomez z partnerem przeszukują i robią zdjęcia pralni, a pod nią Jessie z przydupasem Gusa, czekający na cynk, że już można gotować. Ciekaw jestem czy Hank zauważy jeszcze coś podejrzanego na tych zdjęciach...

Saul jak zwykle kapitalny. Gość ma swoje momenty, ale szkoda tylko, że jest ich tak mało. Wprost uwielbiam jego postać. Ciekawe co się z nim teraz stanie...

Kolejna konfrontacja Walta i Jessiego genialna. Genialna gra aktorska, dialogi i klimat tej sceny. Wszystko wskazuje na to, że to Gus otruł Brocka. Wcale mnie to nie dziwi, bo Gus już niejednokrotnie pokazał, że jest bezwzględnym skurczybykiem, który jest w stanie posunąć się do wszystkiego...

Genialna rozmowa Jessiego i Gusa, no i ostatnia scena odcinka, kiedy to Walt podłożył bombę pod samochodem i obserwuje z daleka Gusa zmierzającego do samochodu. Ale ten jest za cwany, cholernie inteligentny. Kto wie, czy nie dostrzegł odbicia słońca od okularów Waltera i przez to się nie zorientował. Wskazywałoby na to choćby to rozglądanie...

eLMaQ napisał(a):Zapomniałbym o genialnej scenie przy basenie...Walt kręcący rewolwerem na stole (dwa razy pod rząd wskazał na niego), a w tle piękny kawałek Apollo Sunshine "We Are Born When We Die". :)

Podpisuję się obiema rękami i stopami. :)

Właśnie sciągnął mi się finał i biorę się za niego z ogromnym zaciekawieniem!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 paź 2011, o 13:24

Odp: 4x12 End Times


Genialny wstęp do finału. Będzie się działo w przyszłym odcinku. Najbardziej ciesze się ze współpracy Jessego i Walta. Dawno tego nie było. Jednak nie sądzę żeby udało im się zabić Gusa. Prędzej w finale zginie Hank, Marie lub któreś z Whitów. Ciekawi mnie też kt tak na prawdę otruł Brocka. Czy jest możliwe że to Walter? Jakoś bym się nie zdziwił. Ba jestem przekonany ze to był bardziej on niż Fring. Jest jeszcze szansa że to był przypadek, ale jakoś w to nie wierzę :)

Oczywiście w odcinku nie mogło zabraknąć świetnych scen jak np. ta w laboratorium jak Jesse chce telefon od Taurusa, zachowanie Skylar przez cały epizod, spokój Hanka, Gomes w pralni czy scena u Saula. Jednak najlepsza była konfrontacja Jessego z Walterem i scena z kręceniem pistoletem przy basenie. Genialne.

Ostatnia scena odcinka to majstersztyk. Gus wyczuwający zagrożenie i ta desperacja Waltera żeby go zabić. Nie mogę się doczekać następnego odcinka.

 


  • Podobne tematy do 4x12 End Times
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.